logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » WESELE W GRYŹLINACH!!!

WESELE W GRYŹLINACH!!!

Pragniemy wraz z Kaziem ogłosić wszem i wobec, iż w roku pańskim 2004, w miesiącu sierpniu na Gryźlinach podczas zlotu, odbędą się zaślubiny połączone z hucznym weselem. Niechaj zjeżdżają się narody :) Będziemy jedli, pili, lulki palili, będą tańce, hulanki i swawole. Księdzem kapelanem będzie nam Q-back, a świadków wybierzemy w swoim czasie...Niechaj wszyscy zaproszeni szykuja więc fury, coby na prezent ślubny zorganizować nam paradę. Będzie suknia ślubna specjalnie na tę okazję uszyta z firanek i pzreścieradeł, będzie bukiet z polnych kwiatów i zbóż, będą oczepiny oraz poprawiny zakończone happy endem w jeziorze, coby nam się lepiej trzeźwiało :)
Zaproszeni są wszyscy, którzy tylko mogą pojechać i niech odbywa się największe i najbardziej zakręcone wesele świata!!!
Pozdrawiamy i prosimy o opinię...

Paula Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-11 21:29:46 /


gratulacje jak da rade to bede pozdrawiam was

Michal FAZI / 2004-02-11 21:36:07 /


za nic tego nie opuszcze :), najlepszego!

dyra / 2004-02-11 21:37:30 /


yeeeeeeeee weselisko sie szykuje
no to tak ja od siebie zycze duzo zdrowia szczescia pieniedzy(na fordy)i co bys cie wychowali kolejne pokolenie fordziarzy by w glori i wchale mogło dumnie kontynuowac tradycje zaczete przez rodzicow
gorzko gorzko gorzko .... :D

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-11 21:38:37 /


gratulacje , mam nadzieję , ze będę mógł się pojawić!!

papajPeCeKa / 2004-02-11 21:40:48 /


:) nic dodac nic ujac :)

Jabol / 2004-02-11 21:53:52 /


no to gratulacje !!! :))))))
i do zobaczenia ( mysle ze na wczesniejszych zlotach tez )

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-11 21:58:46 /


Winszuję,napewno będę swoją standardową granią albo już odpicowaną białą(weselną);)może wejdzie to w tradycję to by było super...może chcrzściny,bierzmowanie albo pierwsza komunia....dobra nie gadam głupot super gratuluję pokysłu jest gites;)

gilmor / 2004-02-11 22:40:18 /


Hmmm... no to gratulacyje... ;]

goha / 2004-02-11 23:48:48 /


gratulacje , my przyjedziemy pewnie swoim ślubnym taunusem :)

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-11 23:53:52 /


niezle niezle :)
gratuluje :)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-12 00:24:27 /


hehe, fajny pomysł ... musze tam być !

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-12 00:48:54 /


najlepszego!!!
mam nadzieje ze rowniez tam bede, gorzalke pil, lulki palil i hulal do bialego
rana dnia 3go, 5go, kto wie moze 7go...;)
szczesc Fordzie Młodej Parze :)

VV0Lf Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-12 01:04:48 /


PAULEK CODZIENNIE CWICZE JUZ WCZORAJ TRZY PACZKI SZLUGOOW WYPALILEM - -FOLIJKA mi juz nie peka : )

:D Kaziu a organista rozumiem ze jest Dyra :))

Buziaczki
NARRA

Q_Back / 2004-02-12 08:45:49 /


uklon dla was i gratulacje-
wpadne!

gibeon / 2004-02-12 08:54:04 /


to jak moge chodzic z tacą jako koscielny :D:D :P ;)
jeszcze raz wszystkiego naj :D

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-12 09:27:16 /


MOJE GRATULACJE, NIE MA TO TAMTO. :o)
Życzył bym sobie wziąć udział w takiej uroczystości (i to w jakże pięknych okolicznościach przyrody i tego, no niepowtarzalnych).
Obawiam się tylko, że może to być ten czas, co to właśnie wtedy znów mnie Bieszczady zawezwą ku sobie. Ale nic to, może jakoś uda mi się to pogodzić i przybędę choć na chwilkę.
Pozdrawiam

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-12 10:10:43 /


Wszystkiego najlepszego od razu na nowej autostradzie życia bo w gryzlinach jak na weselnego goscia przystalo nie bede juz w stanie...
pozdro

starrsky / 2004-02-12 10:12:52 /


Cuś pięknego, moje GRATULACJE!!!!! Będę napewno.....moe w obsłudze pomóc ;)

.:1379:. Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-12 12:17:06 /


Pomoc przyda się jak najbardziej każda... Będziemy to organizować w swoim czasie. Cieszymy się strasznie zę podoba się Wam opcja wesela i że tak chętnie palicie sie do pracy :)
Pomoc w formie kościelnego możemy nawet połączyć z kolejną zbiórką "na tacę, co łaska" dla Domu Dziecka i będzie fajnie. Organista rónwież się przyda, problem tylko z organami, no ale jak ktos ma w domu to pewnie się zaofiaruje. A potem to już tylko takie drobiazgi jak generator prądu i tym podobne zbędne :))))))) przedmioty
pozdrowionka dla wszystkich gości weselnych :)

Paula Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-13 20:44:55 /


WSZYSTKIEGO NALEPSZEGO!!!
Pomysł super-zresztą co będę gadać wszystko powiedzieli poprzednicy....
I jeszcze raz najlepszego odemnie i aisyry:):):):):)

Lelijka / 2004-02-15 13:26:45 /


PRZYJADĘ NA 100-WĘ. JWK CO ROKU.

Wróbel Michał Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-15 15:07:01 /


Ja posiadam taunusa 77 i na 90 % bede na zlocie ale takze posiadam firme(jednoosobowa) ktora zajmuje sie filowaniem uroczystosci wiec moglbym wam zrobic maly reportaz dla potomnych ze zlotu w kontekscie waszego weselicha :D

ps.sorry za bledy :)

mitrov Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-17 11:06:56 /


jasne że mógłbyś zrobić...bardzo nas to cieszy...ale nie licz na żadne korzyści finansowe :P :), a jedynie na żarcie, picie, hulanki, swawole i kupę śmiechu, zabawy i radości, palenia gum, jazdy na oponach itp.itd.
pozdro

cortinas !G.O.P! / 2004-02-17 20:21:54 /


Jasne ze za friko :D bedzie klecha? i cala ceremonia? :)

mitrov Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-17 20:48:18 /


Oczywiście że będzie xsiondz, co za pytanie... ślub bez xsiendza? jak by to było?? ceremonia będzie również...oczywiście z jajem bardzo, ale podstawowe elementy, takie jak ołtarz, marsz weselny i inne takie sprawy są już ustalane. No a potem biba do rana...kto wie...może i do kilku poranków :)
P.S. Qback jak ci idzie wcielanie sie w rolę xsiendza belzebubie??

cortinas !G.O.P! / 2004-02-17 21:36:28 /


ja moge kilka stołów krzeseł zabrać może3 nawet jakiś generatorek prądowy zapas wódy by toasty szły "wódka w gardła nasze za spokojne życie wasze:)"jeśłi czegoś wam będzie potrzeba to dawajcie znać myślę że każdy coś ma i coś przywieźć może...;)

gilmor / 2004-02-17 22:01:52 /


Niebawem spiszemy listę potrzebnych rzeczy, których sami z jakichs powodów nie będziemy mogli zabrać. Natomiast jeżeli chodzi o vódkę i inne napoje wyskokowe oraz żarełko, to pozostawcie to nam... no chyba że ktoś bardzo nalega :)
Generatorek prądu to jedna z najbardziej nam potrzebnych rzeczy, bo nie wyobrażamy sobie weseliska bez tańców i hulanek :) także będziemy wdzięczni
pozdroofka

Paula Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-17 22:16:17 /


dobra zajmę się tym muszę poprostu sprawdzić czy chodzi mój bo on już stoi jakiś czas...oczywście jeśli mój brat by się zgodził to może z mrągowa by przyjechał cięzarówką i przywióżł swój ale tym to byśmy jeszcze wieś cała w prą obsłużyli;)

gilmor / 2004-02-17 22:18:28 /


pierwsze wesele na ktorej bardziej fury beda szykowac niz krawaty :D albo raczej zamiast hihihi

nmd / 2004-02-18 01:35:02 /


Na marginesie, to kiedy będą Gryźliny w tym roku? Bo 1 sierpnia to chyba sobota lub niedziela. Czy godzi się rozpoczynać Gryźliny 31 lipca?:]

Moćk / 2004-02-22 10:46:23 /


Słyszałam,że Gryźliny zaczynają się nie w ten weekend z 31 lipcem tylko tydzień później, ale nie jest to informacja pewna...
Wracając do weseliska, to najbardziej nam potrzebną rzeczą jest właśnie generator prądu, potem to już wyliczanka :
- jakieś stoły, co by moźna było poustawiać gdzieś żarełko i pićko
- stołki, chyba że siedzimy na ziemi :) (szwedzki stół)
- Qback dowiedz się o tą kapelę i jak to ma wyglądać
- czy ktoś ma sprzęt który mógłby zabrać na Gryźliny i nie będzie mu szkoda? bo my chocbyśmy chcieli, to jeszcze się głośnego w miarę sprzętu poza komputerem nie dorobiliśmy :)

Grill jest załatwiony, wódka i inne napoje wyskokowe oraz żarcie leży w naszej gestii, nie wspominając już o napojach chłodzących :)
Samą oprawą slubną, czyli suknią i potrzebnymi sprawami też zajmiemy się my, a w razie braku czegokolwiek - damy znać.

Czy ktoś ma jakieś pomysły jeszzce? Jesteśmy otwarci na wasze wizje tego wydarzenia :)

Pozdrówka

Paula Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-22 11:40:16 /


ciekawe kto pana młodego piedwszy z rowu wyciągnie:D:D:

cortinas !G.O.P! / 2004-03-14 07:44:42 /


a co się tyczy prądu to np: jak z oświetleniem?? znaczy jakieś lampki czy cuś ewentualnie ustawiamy samochody w rzędzie włączamy światła a rano ten z najmocniejszym akumulatorem pomaga odpalić wszystkim:)

gilmor / 2004-03-14 08:39:32 /


nie chcę obiecywać już teraz, bo nie wiem co się będzie działo za kilka mies., ale jest wysoka szansa na prąd z ropy :)
Na mies. przed zlotem przypomnijcie mi o tym dezorganizacyjnym drobiazgu ;)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-15 12:04:15 /


super pomysł z tym weselem ale pomyslcie o jakims namiocie wojskowym bo moze byc ciężko w czasie deszczu od auta do auta z wódką ganiać :)
Albo jakaś plandra co by między drzewami zadaszenie zrobić

Pablo Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-15 12:32:07 /


nie no nie ma jak
trzeba byc i koniec:))))

bood-o / 2004-03-15 12:32:48 /


a jak bedzie duzo napojow (tych bezalkocholowych;) ) to kij z deszczem:)))

bood-o / 2004-03-15 12:34:39 /


namioty są obiecane.:) usmiech do michała co by sie nam toważystwo nie rozeszło...prąd juz ktoś zdaje sie oferował..lampki mam:) pozdro zapraszam kaziu i paula

Paula Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-20 15:58:36 /


no właśnie tylko skąd te namioty? A tak wogole to ja nie bardzo wiem czy jeden wystarczy. Pamietam że byłam kiedyś na weselu wiejskim w takim właśnie namiocie wojskowym i tam się zmieściło jakieś 30 osób i troszkę miejsca do tańczenia zostało... A ja szczerze mówiąc przewiduję większą frekwencję na zlocie weselnym i w tej sytuacji to chyba tylko pozostaje modlić się o słoneczną pogodę...

Paula Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-28 19:39:01 /


Czas odświeżyc wątek. Pytamy znowu kto i jak może pomóc aby impreza była lepsza niż myslimy. Wkońcu chcielibyśmy to jakoś uczcić i wszelka pomoc oraz wszelkie pomysły będą poważnmie rozważone...

cortinas !G.O.P! / 2004-07-15 22:27:51 /


I'm Yours serwant & Belzebprist BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

BUAHHAHAHAHAHA

Belzebuby w skladzie takim jakim sie pojawia sie sluzyc zobowiazuja

Proste - }:D

Jeszcze sie spotkamy }: ) obkminimy obgadamy opijemy

NARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRa

Q_Back / 2004-07-15 22:48:54 /


wlasnie, qback dobrze powiedzial :) jak sie zobaczymy to obgadamy sprawe. i chetnie pomoge.. pomimo ze nie jestem belzebubem :)) a tak przy okazji.... czy kaziu jest belzebubem? :D

Jabol / 2004-07-16 10:26:45 /


Pauulek: czy Ty wiesz ile wódki musisz postawić??? Przeliczyłeś to???

Czołg PCK Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-16 12:53:44 /


Paula to dziewczyna....wiec mowi sie "przeliczylas" a nie "przeliczyles" :). zrozumialas czolg ;) ?

Jabol / 2004-07-16 16:05:44 /


Nie wiem nie wiem }; ) Ostatnio Paula mi tlumaczyla .... nadal tego nie lapie..... Ze jest moim qmplem a nie qmpela ...

Nie wiem co mam myslec }: )


Pozdr - NARRA

Q_Back / 2004-07-16 16:24:18 /


tak o mnie często mawiają :)
Więc o literówki się nie obrażam.
Voodki będzie trochę, każdy cos dostanie. Piwko tez będzie :)
Nic się nie martw czołg :)
Pozdroowka i całuchy a ty się Qback tak dużo nie zastanawiaj bo ci się moozg spoci :P

Paula Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-16 21:44:43 /


Ludzie co z tym generatorem prądu???
My nie mamy skąd załatwić....

Paula Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-19 22:37:59 /


nie martw się, będzie ok.7 kW 230V na "oranżadę": 3 dni i 2 noce

Bierzcie lampki choinkowe, wodotryski, komputery, rzutniki, dyskotekę i co Wam do szczęścia potrzeba :)
Palio niech też się zabiera z lodówką i parówkami
pozdro

p.s. miałaś się przypomnieć mies. wcześniej ;P

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-22 09:42:17 /


a ja nawet niewiem czy k...wa będę ... ale będę się starał może pociągiem...hmmm się zobaczy

gilmor / 2004-07-22 10:31:28 /


huraaaaaaaaaaaaaa/... uratowaniii... Bocian:))

No tak Karol zapomniałem.DZIĘKIII!!:))
Znaczy sie będę ja+granada(któraś)+przyczepa+Żarło+picie+dawca hot-dogów, czyli Zuźka:))

pozdro fort all

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-22 10:59:41 /


Glimor, ja jade pociagiem chyba tez. Dojazd jest dobry, juz raz bylem. Z Gdanska to sa tylko 4h i mozna pozwiedzac Olsztyn przy okazji.

PS.
Hip hip hura dla hot-dog'ow, musze zalozyc jakis budzet na nie :)

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-22 11:23:31 /


karolku bardzo mnie ucieszyłeś tą widomością. jesteś kochaniutki i obiecuję Ci za to że nie wrócisz trzeźwy z tych gryźlin :P
buziaki dla wszystkich
P.S. ale mam nerwy przed tym ślubem, aż mnie ciarki przechodzą...

Paula Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-26 14:17:43 /