logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » fiszka na papierze

fiszka na papierze

dowiedzialem sie ze istnieje mozliwosc wydrukowania fiszki w bibliotece ale strona A4 kosztuje az 1zl, A3 2zl , po przeliczeniu wyszlo ze beda to 582 strony A3 przy powiekszeniu 50x jezeli drukarka moze drukowac bez marginesow (wlasciwie to nie wiem czy to sie drukuje czy odbija), na fiszce jest 60-krotne pomniejszenie wiec trzeba by przetestowac na ile to bedzie czytelne, na stronie bylby wtedy w poziomie po lewej rysunek i po prawej tabela z opisami i numerami czesci
Zrobie strone probna w kilku powiekszeniach, moze nawet da sie wcisnac to na A4

Jak widzicie pierwszy egzemplarz bedzie kosztowal minimum 600zl a raczej nawet 1200 :))
kazda nastepna kopia bedzie kosztowala 60-120zl (na ksero)

jezeli znajdzie sie 15-20 osob zainteresowanych czyms takim w cenie 100-200zl (w zaleznosci od tego jak trzeba bedzie to powiekszyc) to moge sie tym zajac
czekam na odzew, sprobuje jutro sprawdzic jak to wychodzi

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-02-13 20:09:36 /


Do czego to ma być

RedCar Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-02-13 20:35:28 /


Jeżeli można wydrukować w bibliotece, to możeby skopiować na dyskietki i samemu sobie wydrukować?

Krzychu / 2002-02-13 22:53:30 /


fiszka ktora mam jest do Mk2-Mk3
dla niewiedzacych, na fiszce jest rozrysowany caly samochod, kazda srubka pokazana na zazwyczaj kilku rysunkach, co z czym sie montuje, dokladnie jak rysunek elementow zawieszenia na capri.pl , kazda czesc ma swoj odnosnik do tabelki w ktorej jest krotko opisana, podany jest numer fabryczny i rozne informacje np lata stosowania, sa wszystkie opcje, wszelkie roznice w poszczegolnych latach itp

nie mozna tego niestety zgrac na dyskietke bo nie jest to skaner do fiszek (podobno takie istnieja ale nie w Szczecinie i nie mam pojecia gdzie, moze w W-wie?) tylko cos w rodzaju dokladnego ksera z duzym powiekszeniem

mam tez fiszki do silnikow V6 i skrzyn do nich ale tego raczej nie oplaca sie drukowac, ostatnio w oldcars pojawily sie wlasnie takie wydruki fiszek i kosztuja 71 euro wiec troche wiecej

szukam zaiteresowanych bo sam bym chcial cos takiego miec

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-02-14 14:49:36 /


Możesz mnie dopisać do listy chętnych

tombar / 2002-02-14 16:19:06 /


Ja tez sie pisze

rafik / 2002-02-14 18:24:59 /


sprawdzilem i wychodzi to ladnie, bedzie okolo 600 stron, cena 150zl , jesli ktos jest zainteresowany to niech pisze camaro@go2.pl albo dzwoni 501-632-819

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-02-15 13:24:01 /