logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » 3M » Ciekawe miejscówki w Trójmieście do zabawy

Ciekawe miejscówki w Trójmieście do zabawy

Postanowiłem założyć nowy temat bo moim zdaniem coś zaczyna się dziać w temacie poszukiwania i znajdowania fajnych miejsc do pojeżdżenia.

Wpiszę się pierwszy i mam nadzieję że inni też zaczną aktywnie działać.
O'key więc tak wczoraj z Cinekasem wybraliśmy się ażeby sprawdzić miejscówki które namierzyłem za pomocą zumi.
Pierwsza
http://img194.imageshack.us/img194/6057/placszuter1.jpg
Miejscówka zarosła - szkoda zachodu.
Druga
http://img193.imageshack.us/img193/4209/szuterplac2.jpg
Jedyny wjazd wiedzie przez teren elektrociepłowni (zakaz wjazdu) - szkoda zachodu.
Trzecia
http://img196.imageshack.us/img196/4752/szuterterenwki.jpg
Wszystko fajnie tylko że miejscówka dla quadów lub terenówek - więc lipa.

Wracając postanowiliśmy pojechać i oblukać jeszcze jedną miejscówke na której kiedyś jeździliśmy z Ruffdriversami, okazała się zasymana stertami piasku :(

Ale po drodze do gdańska trafiliśmy na opuszczony budynek z tabliczką "BUDYNEK DO ROZBIURKI" więc "Dawaj w lewo", objechaliśmy i moim zdaniem jest to dość ciekawe miejsce.

Screen z Zumi.
http://img390.imageshack.us/img390/2475/miejscwkav1.jpg


A teraz opis od Siebie:
Generalnie budynek do rozbiurki za budynkiem garaże zalane ale przyjdze temperatuta i powinno wyschnąc ale mniejsza o to miedzy budynkiem a garażami jest placyk skokojnie można postawić samochody, teren nieco zapuszczony ale myślę że odrobina wkładu (jedno popołudnie) małe sprzątanie i będzie fajowo.
Prosta od budynków do drzew wykonana z płyt jumbowych odziwo spasowanych całkiem nieźle posypanych żwirem, pod koniec płyt skręt w prawo w polną na krzyżówce nawrót i spowrotem, w połowie płyt jest placyk z torfu jakaś szykana jak znalazł i dalej w koło budynku.
Z ciekawostek za garażami jest najazd solidy jak by się komuś coś...


Z przyjemnością oprowadzę po miejscówce.

Na zumi widać że budynek jest zamieszkały ale jak wiadomo zumi jest nieco nieaktualne więc w realu teren jest wymarty i zapuszczony.


Co wy na to?

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-06-09 16:08:38 /


Poprawka zdjęć

Pierwsza miejscówka


Druga miejscówka

Trzecia miejscówka


Screen z Zumi

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-06-09 16:10:55 /


czy to aby nie obok hurtowni piwa full ? kiedys tam z jokiem pracowaliśmy :D piekne czasy hehe. swoją szosą to chyba was widziałem jak tam jechaliscie, bo mi jakis taunus śmignął obok elektromontażu :D

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-06-09 16:51:05 /


Dokładnie obok hurtowni i pewno to byliśmy My :P

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-06-09 17:02:54 /


A tego błęda z ROZBIURKĄ na tablicy to fotkę poproszę ....

I jakieś ciężkie linki wyszły ... pozmieniać na normalne ??

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-06-09 20:40:32 /


Hmmm kochas i nawet nie machnoles zebysmy z piskami zahamowali :D

generalnie jesli chodzi o miejscowke "dawaj w lewo" bez sprzatniecia i ogarniecia to 3/6 jesli po sprzatnieciu wyzanczeniu trasy itp to kurde 4+/6 plyty w miare proste jak nasze fordy ale teren mega oryginalny :D ligacz jeszcze moze jakies fotki bys zapodał i odezwał sie kiedy cos znajdziesz zeby dalej obejrzec ;P

Cinekas 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-06-10 01:01:55 /


dobra panowie, to kiedy jedziemy uprzątnąć teren ? długi weekend przed nami :D

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-06-10 08:58:22 /


Chcecie dobrą miejscówke ?? To jedźcie na poligon na Morenie. Wjazd na legalu. można poszaleć a jak zagadacie z psami to może wam sie uda zorganizować coś na legalu, bo tam się czesto coś odbywa związanego z motoryzacją.

Szyja_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-06-10 11:51:37 /


na poligonie caprikiem szalec ? twoim skuterem chyba :P no chyba ze jest tam jakis plac po ktorym mozna normalnym autem jezdzic.

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-06-10 12:16:31 /


Na poligonie jest kawałek asfaltu i troche szutru równego ale przypominać to będzie KJS i najlepsze dla zawiechy nie będzie pozatym trzeba wtedy ogrodzić taśmą cała zabawe żeby MX żaden albo quad się nie wpieprzył :D

Mega dobra jest miejscówka przy hallera w Brzeźnie za domem wesel czy jakoś tak :D ale to już obgadywaliśmy na grillu :D

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-06-10 12:32:59 /


Na poligonie co i rusz odbywają się jakieś imprezy motoryzacyjne np: puchar KAGERA myślałem że znacie tą miejscówkę, jak nie to ... Jest poligon na morenie z odcinkiem asfaltowo-szutrowym w niezłym stanie :P

Mike poproszę o poprawienie linków.

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-06-10 15:17:08 /


puchar kagera jest w sopocie z tego co pamietam :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-06-10 15:20:30 /


Fajne rzeczy macie - u nas był ogólnodostępny żwirowy plac 200x 300 metrów i zamknęli łańcuchem :///

Linki poprawione .. rozbiurka nie ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-06-10 15:24:39 /


Kochasiu mój drogi słabo coś poinformowany jesteś, Puchar Kagera odbywa się w zasadzie w całym trójmieście.
Jest to impreza jedno dniowa w skład której wchodzi ileś tam odcinków usytuowanych od gdyni aż do gdańska między innymi Poligon Morena, Sopot pod operą i inne.

A wracając do tematu.
Moja propozycja co do oględzin i ewentualnego sprzątania jest taka w niedzielę 14.06 wybieramy się tam z Ruffdriversami więc proponuję się podłączyć.
Miejsce zbiórki: Górny parking Hala Olivia
Godzina: 18:00 na spóźnialskich czekamy 30 minut

Po przywitaniu się lecimy na miejscówkę, zapewne jakiś oes się odbędzie.

Jeżeli ktoś ma niech zabierze do auta jakąś łopatę albo nawet kilka, jakiś grabie czy coś w tym stylu.


Mike dzięki.

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-06-10 15:52:35 /


niedziela mi odpowiada:)

gucio881 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-06-10 18:17:25 /


niech ci będzie kochany Ligaczu :P
ja dzisiaj znalazłem inny plac, niedaleko tego co Ligacz polecał:

http://maps.google.pl/maps?hl=pl&ie=UTF8&ll=54.374083,18.666372&spn=0.008787,0.019312&t=h&z=16

na nabrzeżu przemysłowym

filmik :

http://www.youtube.com/watch?v=FRURC4TZ1fA

i zdjęcia :



co wy na to ?

rozmawiałem z cieciem i mówi ze po weekendzie najlepiej podjechać i pogadać z szefem. Miejsce na totalnym wypizdowiu, droga żeby tam dojechać to jakieś 800metrów męki dla zawieszenia, ale za to wątpię żeby tam policja zaglądała kiedykolwiek bez wezwania :D

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-06-10 18:36:02 /


I to jest dobra idea. Proszę drążyć temat, w rozmowach z szefem używać sformułowania "stowarzyszenie" (taktycznie nie używając konkretnej nazwy), a nie "myśmy byśmy chcieliśmy".

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-06-10 19:00:11 /


Granadiarz :P ale chyba nikt nie ma zamiaru rozmawiac z szefami/prezesami itp itd ;P

Cinekas 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-06-10 19:20:50 /


p.s. nie doczytalem do konca postu kochasia ;P myslalem o miejscowce "w lewo"

Cinekas 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-06-10 19:21:51 /


Kohaś drąż temat nabrzeża i tak jak prawi Jarek. Stowarzyszenie chciałoby...

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-06-10 19:59:15 /


dobra, to tylko trza ustalić co mogę zaproponować w zamian, np gość się może zapytać ile razy w miesiącu byśmy tam chcieli wpaść? ilu chętnych by było? ile każdy mógłby zapłacić za korzystanie z tego placu? ile czasu mniej więcej byśmy jeździli przy jednej wizycie?
ciec wspominał że na to wybrzeże podpływają statki raz na jakiś czas i wysypują jakieś kruszywa po czym ich maszyny i dźwigi samojezdne ogarniają to na bok, gdzie na zdjęciach widać te hałdy. Wiec tez by to trzeba dobrze rozplanować jakoś. No i w jakich godzinach byśmy chcieli. Głupio tak jechać nie przygotowanym, poza tym jak kolo się zapyta jakie my stowarzyszenie jesteśmy to co powiedzieć ? Capri.pl ? czy w końcu dokończymy sprawę tego nasze stowarzyszenia 3M. Ostatnio chyba formalności nas załatwiły, teraz czytam ze Dirk prawniczą wiedza chce wspomóc więc może warto to ruszyć ?
PS. dłuuuugi weeekeend nareszcie :))))))))

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-06-11 12:18:50 /


trzeba informacyjnie ruszyć sprawę. jeżeli będzie taka możliwość to wtedy jechać rozmawiać w parę przygotowanych osób. Na razie rozmowa: jestem człeniem stowarzyszenia (przesuwane krzesło zagłusza jakiego) i chcę się dowiedzieć czy dopuszcza Pan możliwość okresowego, nie kolidującego z działanością Pana Firmy wykorzystania placu jako miejsca treningowego do doskonalenia techniki jazdy sratatatata. Jeżeli odpowiedź będzie twierdząca, to umawiasz Pana na dzień (w terminie umożliwiającym zwołanie wcześniej 3M squadu) i godzinę z delegacją stowarzyszenia celem dogadania szczegółów, ponieważ nie masz upoważnienia do prowadzenia rozmów wiążących. Na rozmowę jedź kapciem oczywiście.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-06-11 19:04:04 /


Przypominam

Spot dziś 14.06 godzina 18:00 (czekamy do 18:30)
Miejsce: Górny parking Hali Olivia później jedziemy na miejscówkę którą namierzyliśmy z Cinekasem.

Dajcie znaka kto się pojawi.

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-06-14 14:51:14 /


ja muszę wytrzeźwieć wiec dołączę do was już na miejscu pewnie...

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-06-14 15:38:58 /


powinienem być - górny parking to ten od dupy strony, na przeciwko wjazdu pod wydział prawa (obok mcdonalda)??

Fuszix 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-06-14 16:32:02 /


a zkim mógł bym sie zabrać??

gucio881 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-06-14 16:40:25 /


Fusz zgadza sie to ten na przeciwko mcdonalda

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-06-14 17:19:29 /


Koledzy podobno ruffdraiversi maja jakas miejscówke do oblukania i cytuje tekst ze sierrafan :)

"Taka mala propozycja spotu, czasu dużo więc się można przygotować
Czas: 23 sierpnia 2009r o godz. 21
Miejsce : górny parking hali olivia

Organizatorem jest ruffdrivers.pl ale mam nadzieję że ktoś namówi kolegów z capri.pl

Przy okazji do oblukania miejscówka
http://www.zumi.pl/namapie.html?&loc=Gda%F1sk,+kolejowa&Submit=Szukaj&long=18.6402317&lat=54.3650784&type=2&scale=1
ale raczej pod jakiś OS niż drift ale podjechać i zobaczyć można"

Cinekas 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-08-18 21:37:52 /