Jak wymontować instalacje elektryczna w Capri mk3 , bez cięcia .
Wojdat
/ 2026-05-28 23:02:24 /
Czarna i czerwona przelotka to gniazdo. Z drugiej strony masz wtyk, jak go wyciągniesz to i gniazdo wyjdzie.
Trójkąt
/ 2026-05-28 23:17:08 /
Dzieki Trójkąt !
Wlasnie tak mi sie zdawało i nawet ciągnąłem te przelotki, ale chyba za lekko
Wojdat
/ 2026-05-28 23:35:56 /
tylko nie ciągnij tych od góry, to działa jak kołek rozporowy,
to nie jest przelotka, tylko jak już Trójkąt napisał gniazdo z kołnierzem i wtyczka,
trzeba wyciągnąć wtyczki od spodu i wtedy to się wyluzuje i górną część łatwo wyciągniesz,
skrzynka bezpieczników też ma wtyczki od spodu
camaro
/ 2026-05-29 00:10:44 /
Dziekuje Trójkąt i Camaro za pomoc .
Wiązka wyciągnięta 💪
Zostawiam pomocne zdjecie dla innych .
Wojdat
/ 2026-05-29 13:13:48 /
Ja myślałem że ty pytasz o przełożenie kabli w środku nad awaryjnymi światłami....a nie o dwie wtyczki pod maską.
Konrad Szyperski / 2026-06-02 11:17:22 /
W kabinie to nie widziałem zadnego problemu .
Wojdat
/ 2026-06-03 19:38:00 /

