logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » elektryka » Demontaż instalacji Capri

Demontaż instalacji Capri

Jak wymontować instalacje elektryczna w Capri mk3 , bez cięcia .

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2026-05-28 23:02:24 /


Czarna i czerwona przelotka to gniazdo. Z drugiej strony masz wtyk, jak go wyciągniesz to i gniazdo wyjdzie.

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2026-05-28 23:17:08 /


Dzieki Trójkąt !
Wlasnie tak mi sie zdawało i nawet ciągnąłem te przelotki, ale chyba za lekko

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2026-05-28 23:35:56 /


tylko nie ciągnij tych od góry, to działa jak kołek rozporowy,
to nie jest przelotka, tylko jak już Trójkąt napisał gniazdo z kołnierzem i wtyczka,
trzeba wyciągnąć wtyczki od spodu i wtedy to się wyluzuje i górną część łatwo wyciągniesz,

skrzynka bezpieczników też ma wtyczki od spodu

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2026-05-29 00:10:44 /


Dziekuje Trójkąt i Camaro za pomoc .
Wiązka wyciągnięta 💪

Zostawiam pomocne zdjecie dla innych .

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2026-05-29 13:13:48 /


Ja myślałem że ty pytasz o przełożenie kabli w środku nad awaryjnymi światłami....a nie o dwie wtyczki pod maską.

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2026-06-02 11:17:22 /


W kabinie to nie widziałem zadnego problemu .

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2026-06-03 19:38:00 /