logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » WFE » Potrzebny życzliwy diagnosta

Potrzebny życzliwy diagnosta

Witam,

kupiłem FC z silnikiem 2.9 z wbitym silnikiem 1.6. W starym dowodzie rejestracyjmym brakowało informacji o mocy silnika i haku. Nie chcą mi go bez tych danych przerejestrować i kazali uzupełnić u diagnosty.

Jeśli ktoś zna życzliwego diagnostę we Wrocławiu lub okolicach, który przymknie oko na to co pod maską to proszę o jego namiary na maila lub sms'a.

JarekK Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-07-07 09:39:38 /


takich zapytań kolego to tutaj nie wypisuj, bo przez takie dyskusje jakiś diagnosta będzie miał przej...ane i skończą się dobre czasy.
Pytaj na priv. ktoś kogoś pewnie zna.

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-07-07 12:46:11 /


dlatego prosiłem o namiary na priva

JarekK Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-07-07 13:06:38 /


życzliwi diagności zostali nakręceni na kamerkę i poszli siedzieć zostali tylko dranie tacy jak ja i nic nie załatwisz pojedz na okręgową stację wszystko Ci opiszą naniosą zmiany i go zarejestrujesz . Powodzenia

manius Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-07-07 13:09:58 /


W końcu różnica w cenie OC za 1.6 i 2.9 nie jest aż tak duża a w razie czego śpisz spokojnie (jeśli wjedziesz w jakieś nowiutkie Lamborghini czy inne Audi a ubezpieczyciel dowie się, że stan faktyczny nie zgadza się z dowodem rejestracyjnym to może odmówić wypłaty i będzie problem).

XR4x4 Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-07-07 13:30:27 /


Podjedz na jakaś okręgowa stacje diagnostyczna i powiedz ze potrzebujesz takich dokumentów, wydadzą Ci bez głębokiego badania samochodu. Jak będą chcieli się dowiedzieć, jaka jest moc, nie będą zaglądać pod maskę;)
Przynajmniej ja parę razy miałem takie sytuacje i wszystko ok bez badań - diagności normalni, żadni wyjątkowo życzliwi.

A taka mała dygresja co do kasowania Lamborghini, Ferrari i innych wynalazków.
Kwota ubezpieczenia OC średnia to około 300tys euro a więc po skasowaniu takiego bugatti veyrona którego można spotkać na ulicach Wrocławia, pozostaje nam do zapłacenia z własnej kieszeni dodatkowe z 700tys euro ;D
Wiec mimo wszystko lepiej uważać.. ;-)

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-07-07 15:45:14 /


Do XR4X4 NIE zgodze się z tobą w 100%. Po pierwsze: na zgłoszenie zmiany "stanu faktycznego" masz 30 dni i muszą ci udowodnić że silnik miałeś już wcześniej, a przecie możesz je zmieniać sobie co tydzień. Po 2: pare dni temu TK orzekł że ubezpieczyciel może odmówić wypłaty odszkodowania TYLKO I WYŁĄCZNIE w wypadku gdy udowodni że to dana usterka była przyzyną dzwona.

fordofil Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-07-07 18:28:25 /


Jeśli można zapytać to o jaki hak chodzi??

Wolff(miłosz) Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-07-08 11:21:51 /


Tak jak Vaax napisał - jedź na okręgówkę. A następnym razem nie pytaj o takie rzeczy w wątkach. Proponuję, żeby go od razu usunąć. Masz w profilach nasze wszystkie namiary - masz z czymś czego nie powinno się wypisywać - dzwoń i coś poradzimy.

BTW. Vaax, ty żyjesz?!!!? :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-07-08 12:51:47 /


Na okręgówce stwierdzili, że numery są przebijane i odesłali mnie do rzeczoznawcy. Rzeczoznawca zażyczył sobie dwie stówki, trudno przeboleję i zarejestruję go już na 2.9. Może przy okazji uda mi się wydębić opinię o unikalnym charakterze w jakiejś promocyjnej cenie. Chociaż nie wiem czy się zgodzi przy zmienionym silniku.

JarekK Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-07-08 13:02:00 /


Fordofil, co nie zmienia faktu, że są z tym kłopoty, korowody, włuczenie się po sądach itp.

XR4x4 Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-07-08 14:23:06 /


Kurcze, "WŁÓCZENIE"!!! Jakąś zaćmę miałem.

XR4x4 Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-07-08 16:35:37 /


Dokładnie to chyba chodzi o dane przyczepy z tym hakiem ....

Gdzieś mam te dane w książce - i gdzieś wstawiałem skany na forum w wątku dotyczącym mas przyczep zależnie od silnika w Capri ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-07-08 18:48:05 /


Dobra, temat na szybko bo mi się przegląd w Carli skończył. Potrzebuję kogoś, komuś nie będzie przeszkadzała buba z boku. Przez ten młyn z przekładką silnika nie miałem czasu dokończyć wyklepywania i zaszpachlować. Jakby co - dajcie cynk smsem czy cuś, oddzwonię.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-09-04 08:52:33 /


poszło na maila

JarekK Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-09-04 11:09:29 /


Dzięki Jarek. W sumie to już nieaktualne, bo pojechałem do pierwszego z brzegu i okazało się, że są ludzie, którzy nie uważają taką bubę za zagrożenie życia. Na dodatek Carla chyba lubi niektórych diagnostów, bo wsteczne światła się zaświeciły o dziwo :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-09-04 12:21:05 /


Potrzebuję namiary na życzliwą osobę, która jest w stanie wystawić papier potwierdzający zezłomowanie pojazdu. Chodzi mi bardziej o złomowanie papieru, niż żelaza...Jak ktoś coś wie, to poproszę o PW.

żbik / 2010-07-09 22:24:23 /