logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » CZOLGOWISKO

CZOLGOWISKO

I JAK TAM PO WYCZYNACH NA KAZMIERSKIM SCIERNISKU?......
BYLO MALO LUDZI,SZKODA A MOZE LEPIEJ...
KURW...LEB MNIE BOLI JAK CHOLERA,TRZEBA ZAPLACIC ZA HOLD ZLOZONY CHMIELOWI(I TAK NIE ZALUJE.POBOLI I PRZESTANIE)
WYDAJE MI SIE ZE CZOLGOWI NALEZA SIE GRATULACJE.COS SIE WRESZCIE RUSZYLO W TEJ CHOLERNEJ DZIURZE (SZAMOTULY)I JEJ OKOLICY.
ACH PUKI PAMIETAM ...SORRYY ZA TEN WOKAL WCZORAJSZY...ZA MALO WYPILEM.HEH.OKCZAS ISC SIE TROSZKE PRZESPAC.
MAM NADZIEJE ZE COKE DOTARL ZE SWYM SPIEPRZONYM WYDECHEM DO POZNANIA.
NIEBIESKIE CAPRI Z CZARNYM DACHEM MARKA TEZ PEWNIE DOJEDZIE(JESZCZE SA W TRASIE)MIMO IZ JEDYNKA WSIAKLA GDZIES PO DRODZE..ALE SA PRZECIEZ POZOSTALE BIEGI PRAWDA.
MAREK SIE NIEZLE WKURZYL NA MOJE WYCZYNY BECZKA 200D.ALE I TAK DAWALA RADE .HEH.POZDRAWIAM SERDECZNIE JEGO I JEGO ZONE.
A NO I JESZCXZE JEDNO.CO SIE STALO Z CIEMNO-GRAFITOWA BECZKA.ZOSTALA NA STACJI W KAZMIERZU.BYLEM TAM JESZCZE ZOBACZYC PO DRUGIEJ I NADAL STALA.
NO I NIECH SIE NIKT NIE WKURWI... ZE BECZKA TAM WPAROWALEM...TYM AKURAT SIE ODBIJAM.NASTEPNY I TAK BEDZIE CAPRIK.
DO NASTEPNEJ IMPREZY
CZOLG NIE ZAPOMNIJ TABLICY PRZYKRECIC.LESZKOWI KOPUTOWI MOGLOBY TO SIE NIE SPODOBAC.
CZOLEM

PAWEL BIALEK / 2002-06-30 15:35:03 /


Dzięki serdeczne, że przybyliście!!!!!!!!!!!!!!!!!! Impreza była rewelacyjna, przyjechało 10 Capric, 2 Beczki, 1 Opel, wiele innych cywilnych aut, pare motorków a na nich Trophy z ekipą oraz zajebisty Tranzit z Bartasem, Trollem i całą reszta kapeli Measlead (nie wiem czy dobrze napisałem), którzy za zupełne friko zagrali zajebisty koncert. Podziekowania dla Nich!!!! Mam nadzieję, że usłyszymy ich jeszcze nie raz. Nie mieliśmy wolnego asfaltu, więc zaoraliśmy jakieś pole. Ludzie, takiej kurzawy w życiu nie widzieliście!!!!!!!!!!!!!!!!! Zamiast palić gumy, paliliśmy paski klinowe, gubiliśmy wydechy, a Marmach na polu zostawił pierwszy bieg. Szukaliśmy, ale sie ściemniło i siedzieliśmy przy ognichu, grillu i stawku. Rockowisko się udało, zagrał jeszcze Miecz Wikinga, przy których Biały odjechał. Jak coś z Cokiem zmontujemy to wyślemy na stronę film pt: "Oranie na sianie" oraz jakieś tam zdjęcia, jeśli wyszły. Wybijcie Marmachowi z głowy sprzedaż Capricy, bo on nie wie co chce uczynić. Marmach-bój sie Boga!!!! Niedługo dołączy do Nas gostek z Kasią z Poznania jak tylko poskładają auto, Biały mówił, że idzie jutro na złom z Beczką zapytać się ile dostanie papieru toaletowegoa za nią, a później do sklepu po Capri. Janusz (biały Opel Astra) był dzisiaj oglądać jedynkę za 1.400 PLN. Tak się napalił, że już mi Go żal! Przyjechał Pabblo swoim samolotem Capri 2.8 ABS, ale żadnej laski nie wyrwał, chyba Mu sie nie chciało, a było co wyrywać. Kasia, Marzena, moja Kasia i jeszcze inne zakładaja klub Caprimaniaczek, będziemy mieli konkurencję!!! Kończę, niech się inni wypowiedzą jak było. Pozdrawiam Koluszki - najlepsza blacha na zlocie (tata ma warsztat), Bydgoszcz, Wronki, Otorowo, Poznań i wszystkich innych, którzy przybyli na ściernisko!!!!!!!!

Czołg PCK Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-06-30 20:22:50 /


CZOLGI 4 - serdeczne podziekowania za ten zlot, jednak pyrlandia potrafi sie bawic, czad byl nieziemski, dojechalem bez problemow tlumiki mam :) ale zauwazylem ze na polu sostawilem kawalek nakładek :)
czolg nie zapomnij o blachach...
marmach - specjalnie dla ciebie "hehehehehehehehehehehe" :P
jak tam dojechaliscie bez klopotow? btw. Marzena tak sypie ze ... a to niby wy mieslisce zepsuta skrzynie.. ale spoko wygar niezly, :)
Trophy - jak tam dojechales bez problemow? my mieslismy lekki deszczyk :(
film ze zlotu bedzie w ciagu 2tygodni tak ze bedzie co ogladac,
Pawel Bialek :) dzieki spoko dojechal;em bez problemow .. z tydzien jeszcze wytrzyma :)) hjehehe zartowalem jutro biore sie za te tlumiki ... albo nie :)
pozdrowienia dla calej ekipy szczegolnie dla malego (jego capri to sasiad mojego capri :))) , ekipy "rolnikow" z tranzita, wszytskich kapel co zagraly na scenie ( ja pamietam dwie z nazwy "delirioom" - to ci z poczatku od K... ch.. itp. i "miecz vikinga" - chlopaki tak trzymac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szczegolne pozdrowienia dla pana z PZW od kaszla :)))))
Pozdrawiam cala ekipe "rolnikow"
do zobaczenia :)))

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-06-30 20:45:57 /


Pozdrowionka dla wszystkich!!!!!Dzięki "Pance" za wspaniiałą impreze, jak było nie trza opowiadać-czad! :)) Spałem jak dziecko na tym trucku, chba miałem najwygodniej ze wszystkich :))) Dojechałem na kwadrat o 17, przez 70 km. mnie moczyło, przez następne stopare wyschłem, dopiero co skończyłem pucować motor:)Obczajałem tego Mustanga o którym nadawałeś; o kurde ale mi giry wymiękły jak go zobaczyłem :)))!!!! Jest zaj.. troche zerżnięty z Capri :))
Dzięki raz jeszcze. Guzik był , opowiedziałem Mu o wszystkim i dałem naklejke- żźałuje jak cholera,Sora jeszcze nie ma w chacie...
NA GAZIE!!

Trophy Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-06-30 21:15:42 /


marmach jak wrocilem do domu to otworzylem maske i poogladalem sobie jeszcze :)
a do kompa dopiwero teraz tak ze nawet pierwszy nie jestem heheh :))) pozdrawiam tylko nie mow ze kierowca byl z poznania (tir'a)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-06-30 21:26:16 /


Marmach ułożył dwie zajebiste piosenki o Capri, śpiewaliśmy je do bólu. Jak dotrze do chaty, to puści teksty na strone!!!
A jutro czeka nas wybieranie słomy z tłumasów!!!

Czołg PCK Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-06-30 21:37:46 /


JAK JA WAS LUDZIE KOCHAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czołg PCK Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-06-30 22:06:59 /


UFF!!!!!!!!-moje osobiste gestapo dowiozło mnie do domciu.Jechała jak szalona. Mamy nową Caprimaniaczkę.Dzięki serdeczne za wszystko ! Najlepszy weckend w moim życiu.Straciłem jedynkę,ale poznałem nowych,zajebistych Oszołomów! Pablo-najpiękniejsza Caprica pod maską wtym kraju. Żółtek z Koluszek-wspaniała blacha! Poza tym każdy Capri jedyny na Świecie.Darka Diabła oglądałem kilka razy i nie mogę się napatrzeć!Impreza zajebista!Fajne fury, ale zawsze najważniejsi są LUDZIE!!!!!!!!!!! Klimat niepowtarzalny.Ciepełko!Nawet gdyby ktoś przyjechał na wrotkach, bylby mile widziany.Kapele w pełni profesjonalne i bezinteresowne!Bawiliśmy się z nimi przy ognisku.Pozdrowionka!!Biały dbaj o Mietka, bo Capri nigdy nie będziesz miał!!!!!!!!!(to oczywiście żart)Pole zaorane za darmochę!!Nie mam słów żeby to wszystko precyzyjnie opisać.Nigdy nie zapomnijcie tych słów!:
(Przeżyj to sam)
Siedziałem kiedyś przy dzienniku,serce zabiło mi jak dzwon
"Caprycha" stała na śmietniku-skorodowana-totalny złom!
Ze złości prawie oszalałem,bo nie chciał ceny opuścić cham
Lecz w końcu coś utargowałem i wreszcie FORDA CAPRI mam!
Przeżyj to sam
Nie zamieniaj serca w twardy głaz
Póki jeszcze Capri masz!
Gdy rozebrałem go do zera,to dobry nastrój opuścił mnie
I pomyślałem"O cholera"-tego poskładać nie da się
Teraz blacharze,mechanicy w moich kieszeniach robią wir
A w domu zła kobieta krzyczy i wciąż powtarza:
JESTEŚ ŚWIR!!!
Przeżyj to sam.....
Dziś każdy z nas,kto ma Capricę wie doskonale jak to jest
Gdy wyjeżdżamy na ulicę, to każdy mówi "FURA FEST""!
KIedy motorek wdzięcznie mruczy to serce bije tak, jak dzwon
Przy Capri wiele się nauczysz, więc nie oddawaj go na złom!!!!!!!!!!!!!!!


I jeszcze jeden tekst,ktOry dedykowany jest dla naszych przyjaciół z Szamotuł:

Zaczęło nam się lato,więc co powiecie na to,
By wreszcie jakiś zlocik zrobić gdzieś
Więc zaraz w internecie na całym Bożym świecie
W ekrany monitorów poszła wieść

Ruszyłem kości stare,chwyciłem za gitarę
Nalałem wachy,odpaliłem "szrot"
Jechałem jak szalony,choć kiepskie mam opony,
Bo dzisiaj tu w Kazmierzu mamy zlot

W Szamotułach siedzą mocni twardogłowi,
Lecz my teraz tych palantów mamy gdzieś!
Oni mówią,że o zlocie nie ma mowy,
Lecz na szczęście do Kazmierza blisko jest.
Nie u ruskich,nie we Francji,nie w Holandii,
Na biegunie też się nie spotkamy,nie!
Ale teraz,właśnie dzisiaj tu w "Pyrlandi"
Zajebiście Fordy Capri bawią się!!!!!!!!!

Lecz czas nam mija szybko i wszystkich złapie zdziwko
Gdy jutro wreszcie rozjedziemy się
Ten gulgot na ulicy już ludzi nie zachwyci
Być może tu wrócimy-któż to wie?
Powróci nuda stara,nie zagra Wam gitara
I będzie śwęty spokój cały rok
Czasami gdzieś w oddali oponkę ktoś przypali
I z hukiem swoim "Diabłem"przemknie"CZOŁG"

Lecz za rok znów tu przyjadą ludzi tłumy
Bo w "Pyrlandii"Fordów Capri będzie zlot
Zobaczycie jak będziemy palić gumy
Lecz musicie na to czekać cały rok!
Nie Toyoty,Mercedesy,ani Fiaty
Plastikowe trupy nie wzruszają mnie
Lubię ludzi co kochają stare graty
A FORD CAPRI JEST NAJLEPSZY TO SIĘ WIE!!!!!!!!!!!


hehehehehehe-kiedyś śpiewał to jakiś włoski hydraulik,tylko,że on nie znał tego tekstu. Pozdrawiam serdecznie ludzi z Warszawy,Krakowa,Trojmiasta,Sląska iKulparkowa koło Koziej Wólki. Mam nadzieje, ze spotkamy się w Tomaszowie.
Jeszcze raz dziękuję tym, którzy połączyli z nami swoje humory i bufety-DO NASTĘPNEGO RAZU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jakby to kogos interesowało, to mam czterdziechę na karku,ale zawsze znajdę czas i kasę na kulturalne imprezy.
Wiadomość od Marzeny:KOCHAM CZOŁGI!!!!Do zobaczenia.






















































marmach / 2002-07-01 00:41:47 /


STARRY WYYPAS!!!
powinnismy go jakos nagrodzic
U mnie masz piFko na zlocie:)

Hoover 3M / 2002-07-01 08:08:47 /


Dziękujemy Ci Marmach za hymn jaki dla nas napisałeś. Jak każdy postawi Ci pifko za tekst, to bedzie Cię głowa bolała 3 dni. Do następnego spotkania!!!!!!

Czołg PCK Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-07-01 08:44:38 /


Wielkie podziękowania dla Czołga, za zorganizowanie takiej imprezki. Plujemy sobie w brodę że musieliśmy wcześniej wracać do Bydgoszczy, no cóż praca. Następnym razem zostaniemy do końca. Pozdrowienia dla wszystkich uczestników zlotu.

P.S. Pierwsze zdięcia powinny być jutro - Czołgu wyślę je do Ciebie.
Chętni na białe tarcze niech piszą na priva.

TP / 2002-07-01 08:56:38 /


Biały - nie uważasz, że Marmach powinien napisać na następny zlot pieśń na melodię "No women, no cry"? Czołgowa

Czołg PCK Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-07-01 17:06:55 /


Widzę,że ktoś zrobił dobry początek i sypnęło nam zlotami jak z rękawa.Muszę chyba w robocie powiedzieć, że nie mam czasu tyrać, bo za dobrze się ostatnio bawię. CePeE-niarze zacierają łapki tylko my musimy się nauczyć puszczać "bańki" nosem. A tak trochę poważniej, to będę na zlociku w Tomaszowie. Mam nadzieję, że moje gały ujrzą cOka i Kasię. Macie u mnie zawsze azylek, a do Tomaszowa 40 km. Szkoda, ze Czołgów nie będzie, ale przecież jeszcze nie umieramy! Co do dalszych planów, to chyba zagram w rosyjską ruletkę, bo do Bornego mam stary sentyment,a w Yastarni będą przecież Czołgi, bardzo chcialbym poznać "starych Wyżeraczy" ,takich jak np. Cwiety[ pozdrowionka]. Narazie mam wielkie marzenia ,trzy biegową skrzynię [jedynka została na polu w Każmierzu] i chlodnicę do wymiany. Trzymjjcie się wszyscy cieplutko i do zobaczyska!!!!!!!!!!!!

marmach / 2002-07-02 10:44:58 /


Czołgowa: Marek a kiedy w tym Tomaszowie, bo ja nic nie wiem? A może czołg ściemnia?

Czołg PCK Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-07-02 11:12:29 /


Na p-stronce spotkania izloty pod czolgowiskiem 2002 jest Tomaszów Maz. 7 07 od
SCARAMANGI [pozdro].Kasiu podobno ktoś wysłał mi zdjęcia z pierwszego spotkania, ale nie doszły,bo na mojej poczcie jest coś spieprzone.Podawałem Wam drugi adres :majkel @monitorek.net.pl Nie proszę Was o rezygnację z występów w Belgii chociaż bardzo mnie korci.

marmach / 2002-07-02 11:31:51 /