logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » TRÓJMIASTO I OKOLICE !!!!!

TRÓJMIASTO I OKOLICE !!!!!

Rzucam hasło - 3 lipca środa, godz. 19 Gdynia - Skwer Kościuszki. Jest nas już troche, może ktoś sie pokaże? znamy pare osób- po ksywach z interku, może pokażecie swoje cuda techniki ? Czekamy na odzew.

cwiety_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-07-01 00:54:02 /


ja sie z toba nie umawiam, Patryk i Capri _Maciasek pewnie tez nie-OSTANIO dales plame nawet nie zadzwoniles ze nie przybedziesz a sie zapowiadales -czekalismy z 20 min na Cebie na parkingu

Hoover 3M / 2002-07-01 08:06:48 /


kurna w morde ja jeszcze bez auta
dzis chyba pojade z bejsbolem pogadac powaznie z blacharzem
---
do Mariusza
pamietasz mnie pewnie, zabieralem od ciebie ten dach z szybrem, bylem czrna Kaprysa
miales chyba jeszcze dymione szyby kier/pasaz, prawda to??
no i szukam aparatu bezstykowego
dopiero jak zrobie fure to zaczne sie udzielac zlotowo

Maciasek_3M / 2002-07-01 10:17:17 /


Trudno, sorry za nieobecność. W poniedziałek 17-go ok. 14-tej sie dowiedzialem, ze wyjezdzam o 17-tej sluzbowo na tydzien. Sorry, ale nie mialem za duzo czasu nawet na pakowanie.

cwiety_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-07-01 18:17:41 /


Do Maciaska
Aparat bezstykowy jest w czarnym moge się wymienić ale na dobry stan no i będzie troche roboty bo jest podpięta instalacja gazowa i ja się gubie . Jak czójesz się na siłach to możemy pogadać.Szyba została tylko pasażera kierowcy i tylne uchylne ale dymione to one nie są ( w każdym razie nie przypominam sobie ).
odezwij się na komóre, numer znasz.

cwiety_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-07-09 00:02:38 /


dziaj(wtorek),sroda siedzimy sobie z Patrykiem u mnie na rancho (zmiana uszcelki pod glowica) jesli masz ochote cwiety to zapraszam innych zreszta tez, kazda para rak sie przyda a wieczorkiem tradycyjnie ognicho-opis jak trafic na rancho podalem ci kiedys na maila jak cos to dzwon tel tez masz:)

Hoover 3M / 2002-07-09 00:30:32 /


Dzisiaj wtorek o 18 mogę wyjechać ale nr. tel. i trasa dojazdu przepadły w trakcie czyszczenia skrzynki pchnij kulke z wiadomością na kom.(ostatnia cyfra 6,reszta bez zmian) czy zaproszenie aktualne i z numerem telefonu bo pamiętam tylko że w okolicy Wieżycy.
Pozdrowienia

cwiety_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-07-09 16:33:43 /