logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » tematy prawne » Czy OC Allianz jest NAJTAŃSZE?

Czy OC Allianz jest NAJTAŃSZE?

Ubezpieczenie OC razem z zieloną kartą jest w Allianz chyba najtańsze na rynku. Stawki różnią się nawet do 150% w porównaniu z konkurencją.
Chcesz poznać stawkę? Nie ma sprawy!, musisz tylko podać:
1. Model pojazdu (domyślnie CAPRI)
2. Pojemność silnika
3. Czy właściciel (lub współwłaściciel) pojazdu ukończył 25 lat
4. Zniżki za jazdę i nazwę dotychczasowego towarzystwa

Nie podaję stawek w tym poście, chociaż chętnie bym to zrobił. Wcześniej dodałem ogłoszenie, aby każdy mógł sobie w spokoju podglądnąć stawki za OC Allianz w zależności od pojemności silnika, ale admin ogłoszenie usunął uznając za działalność komercyjną i szkodliwą!
Parę stów oszczędności, to chyba nie jest działalność szkodliwa i uciążliwa!
Mimo to Pozdrawiam go! peace v!

Jak będzie duże zainteresowanie oszczędnościami, to spróbuję jeszcze raz ogłoście stawki, bo to przecież żadna tajemnica.
Tymczasem podam je zainteresowanym w odpowiedzi.
Pozdrawiam!

buffalo / 2004-02-25 10:37:31 /


Podaj proszę stawki na Łódź i Warszawę. Jaka zwyżka za wiek posiadacza i za krótkie prawo jazdy? Jest zwyżka za wiek samochodu?

Krzychu / 2004-02-25 10:40:11 /


Zapomniałem dodać, proszę podawać kody pocztowe miejscowoći, w których zarejestrowany jest dany pojazd.

buffalo / 2004-02-25 10:45:34 /


pa pa, akwizytorom mowimy nie.

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-25 10:48:16 /


Zwyżka za wiek +30%, wystarczy jednak, że tylko jedna osoba figurująca w dowodzie rej. ma ukończone 25 lat i zwyżki nie ma.
Krótkie prawojazdy jest nieistotne.

buffalo / 2004-02-25 10:51:31 /


tylko czy jest inna firma niż PZ. nie dokończe zeby nie popadać w reklamowanie która ma zniżke 50% za weterana szos?? bo o ile sie orientuje inne firmy jeszcze podnoszą stawke od starszych autek, a ja za moją granade kombi 2.0 1977rok zapłaciłem za cały rok 540 zł (gdańsk) zarejestrowana jako ciężarówka. pozdrowionka.

H2O patryk_3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-25 10:59:48 /


Czekamy na konkrety: Łódź miasto, Warszawa miasto...

Krzychu / 2004-02-25 11:01:43 /


Teraz kolega autor przedobrzył. Po usunięciu ogłoszenia wdaliśmy się w korespondencję mailową, której NIE SKOŃCZYLIŚMY - a tutaj samowolny bezpośredni przejazd z działu ogłoszeń na forum. To już przegięcie, trzeba było poczekać chwilę na moją odpowiedź na maila.
Przy forumularzu do zamieszczenia wątku na forum jest wyraźnie napisane, że za ogłoszenie blokuję konto. JAKA JEST MINIMALNA WIELKOŚĆ CZCIONKI ŻEBY DOTRZEĆ DO WSZYSTKICH ?
Mam tak jak i każdy inny agenta ubezpieczeniowego za rogiem koło domu. Tu nie ma miejsca na pośrednictwo - już wskazywałem - regulamin który jawnie zabrania ogłoszeń o charakterze komercyjnym związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą. Za chwilę będziemy mieli tu akwizytorów od skrobaków do szyb, szamponów do mycia samochodu, czy prezerwatyw. Twoja działalność komercyjna nie jest szkodliwa - to żeś sobie sam wymyślił. Jest wyłącznie komercyjna, napisałeś do tego że tak, owszem, widziałeś ten zakaz w regulaminie. Ale masz to gdzieś. Nie doczekałeś do maila - ja proponuję żebyś przekazał 50% swojej prowizji jako datek na funkcjonowanie tego serwisu, wtedy będziesz mógł zamieścić ogłoszenie.

Spróbowałeś na siłę, musisz się więc liczyć z rozwiązaniami siłowymi z mojej strony - blokuję konto i żegnam.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-25 11:31:49 /


Wątek jest zamknięty, brak możliwości jego kontynuacji.