logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Proźba o pomoc klubowiczów z Tarnowa

Proźba o pomoc klubowiczów z Tarnowa

Witam.
Chodzi o to żeby zlokalizować poprzedniego właścicie mojego Capri.
Kupiłem go rok temu od Janusza Szury w Tarnowie.
Gościu mi naściemniał co on tam nie zrobił a tak naprawde odpicował go na sprzedanie i sprzedał.Poprzedni właściciel który go miał przed Szurą robił mechanike w tym capri i chciałbym się dowiedzieć konkretów co on tam zrobił a od szury się tego nie dowiem.
Może ktoś kojarzy mojego Caprika,widział go w Tarnowie i wie kto nim jeździł przed tym oszołomem szurą.
Szura to taki koleś który ma minimorisa cabrio,forda meteora tego: http://photos01.otomoto.pl/photos/original/C8/93/21/C8932172_3.jpg

W raźie czego dzięki za info.

ARIEL Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-07-17 15:01:36 /


ktoś coś mi mówił że to krasnala (z Nowego Dworu Gdańskiego) caprik ale czy to prawda to pojecia nie mam :) kolor podobny :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-07-17 15:05:05 /


Raczej nie-koleś którego szukam przyjechał do szury żeby zrobił mu tapicerke a jak szura zobaczył caprika to go odokupił.
Może to kogoś naprowadzi: mam pomalowany tylny most na niebiesko,przekładnia kierownicza była niebieska,tylne bębny,przednie zaciski hamulcowe,MacPhersony też są niebieskie.

ARIEL Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-07-17 15:28:30 /


Cześć Ariel moja szwagierka zna dobrze Szure poproszę żeby wyniuchała co i od kogo ale nie obiecuje, bo osobiście to to słabo go znam pozdro !

Bridgestone Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-07-18 07:30:16 /


Dzięki Bridgestone będe wdzięczny.

ARIEL Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-07-18 08:10:46 /


słyszałem o tym kapciu, że poruszał się taki w tarnowie - jednak nigdy na oczy nie widzialem, właściciela też nie znam niestety.

Mirek K. / 2009-07-19 18:58:55 /


I co Bridgestone dowiedziałeś się czegoś?

ARIEL Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-08-03 09:28:34 /