logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » instalacja gazowa » dokumenty instalacji gazowej

dokumenty instalacji gazowej

mam pytanie ? jezeli mam wbity gaz do dowodu i jadac na przeglad jakie powinienem dokumenty posiadac do wgladu celem zarejestrowania auta, czy sam atest na butle wystarcza, intalacja montowana kiedys tam (nie wiem dokladnie kiedy) ale na pewno dawniej niz rok temu

Joga / 2004-02-27 15:16:58 /


jeśłi instalacja była montowana przed rokiem 2003 to wystarczy Ci homologacja na butle... od początku 2003r wymagana jest homologacja na montaż instalacji...

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-27 15:40:48 /


a jesli wyminie teraz sama butle to bede potrzebowal jakis dodtkowych papierow na ta wymiane

Joga / 2004-02-27 17:22:09 /


mam instalkę działającą ale bez papiera, rozmawiałem z gościem od gazu ile mnie wykosztuje za legalizacje tego co mam.
Wniosek był jeden że bez zmiany butli i reduktora nie mam co marzyć o legalce, podobno to wynosi jakieś 800PLN, jeśli ktoś może potwierdzić cenę to poproszę, ale na dzień dzisiejszy moja wiedza jest taka że to trzeba zrobic przed legalizacją (nie mam żadnych starych papierów na instalację)

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-28 11:47:40 /


Ja mialem gaz wbity w dowod ale bez papiera na butle. Papiera od producenta nie dostalem, bo producent nie zostal zidentyfikowany ("BALLON AG-65 SDIELANO W ROSSIJI" :). Koszt - 600zl za nowa butle i nowy wielozawor (bo stary nie spelnial jakiejs nowej durnej normy). Jak Mati doliczysz do tego reduktor to wyjdzie podobnie.

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-28 22:00:18 /