logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » www.capri.pl » Co z ogłoszeniami?

Co z ogłoszeniami?

Witam!Często odwiedzam tę stronę,ale dopiero teraz dołączyłem do grona użytkowników.Ponieważ moje Capri bardzo smutno zakończyło swój żywot,
więc poszukuję kolejnego obiektu do remontu.W tym celu chciałem zamieścić odpowiednie ogłoszenie.A tu Klaps!Dział ogłoszeń nie działa.Więc o co tu
chodzi?



















































































































































































Badyl Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-28 19:13:43 /


Jak wygląda dokładnie problem ? W jaki sposób "nie działa" ?

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-28 20:53:08 /


Strona nie wyśweitla zakładki z ogłoszeniami.Wczoraj wieczorem już nie wyświetlało!

Badyl Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-28 21:36:50 /


U mnie wyświetla bez przeszkód - wpakowalem dziś chyba z 8 ogłoszeń na stronkę (nawet z fotkami) i wszystkie przyjęło.
Pozdro.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-28 22:07:42 /


Jeżeli zakładka = link, to problem ten się zdarza przy jakimś bodajże norton firewall'u, który usuwa te linki z nieznanych przyczyn już na Waszych komputerach - tu o tym pisałem: http://www.capri.pl/services/forum-thread.php?id=3ffbf4a32864a#403228c64c629

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-28 22:18:48 /