logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » www.capri.pl » Miejsce na serwerze

Miejsce na serwerze

Ten temat wynikł bezpośrednio z tego co przeczytałem właśnie w wątku o ostatnim trójmiejskim spocie, ale piszę osobno, ponieważ zasięg zainteresowania jest jakby bardziej globalny.

Jeżeli organizujecie sobie jakieś mniej czy bardziej lokalne spotkanie, są z tego jakieś zdjęcia które uważacie że warto pokazać, to ja służę miejscem na coś takiego. O ile nie jest to setka zdjęć dwóch samochodów których właściciele spotkali sie na jajecznicy w barze mlecznym, bo takich spotkań to raczej nie liczmy, a ma to jakiś większy wymiar, mimo że nawet lokalny,to proszę przełamać nieśmiałość, napisać do mnie maila, ja dam mechanizm do dość automatycznego przygotowania takiej strony, analogicznie do stron z prezentacjami samochodów. Zrobi się dedykowany dział - "spoty lokalne", i już !

Miejsca na dysku mamy w bród - jak się skończy, to wstawimy kolejne dyski. Korzystajmy, póki jest tak pięknie.

Jeżeli są jakieś zorganizowane grupy - typu 3Mskład, Belzebuby, Team Milanówek, czy cokolwiek jeszcze powstanie, których działalność mocno zachodzi o tutejszy grunt czy nawet na tutejszym gruncie wyrośli czy wyrosną, chcieliby mieć własną indywidualną stronę www, to ja z przyjemnością udostępnię miejsce, dam adres w domenie *.capri.pl, albo można sobie zarejestrować własny dowolny niezależny adres.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-01 01:10:04 /