logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Zlot/ spotkanie Klimatowców - Wawa 7 III 2004

Zlot/ spotkanie Klimatowców - Wawa 7 III 2004

Witam. Serdecznie zapraszam chętne osoby do uczestniczenie w spotkaniu Klimatowcow 7 III 2004 o godzinie 14:00 na Bemowie . Plac na przeciwko hipermarketu Carrefourra- koło bramy wjazdowej do ośrodka szkolenia kierowców. Jest to spotkanie bez podziału na marki aut. ma na celu integrację klimatowców w Warszawie. Na tym psotkaniu udzielę wszelkich informacji odnośnie zlotu w Borkach. Zapraszam serdecznie i pozdrawiam wszytkich miłosników starej motoryzacji.

Piotr Blak / 2004-03-01 11:04:19 /


szkoda że wyjeżdżam :( a nareszcie jakiś zlocik blisko domu ...

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-01 17:20:00 /


Dodam jeszcze wazną informację.

O godzinie 13:00 chetnych zapraszam na PLAC BANKOWY (parking) skąd o godzinie 13:30 ruszy R A J D na Bemowo ( miejsce spotkania ) aby dotrzeć na godzinę 14:00. Zapraszam

Piotr Blak / 2004-03-01 17:38:30 /


i ja sie moze zjawie jak da rade a pewnie da ......

Michal FAZI / 2004-03-01 23:20:55 /


tylko miejcie nadzieje że ocieplenia nie będzie ,bo puki co to można sie ladnie poślizgać na tym placyku :)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-02 00:29:11 /


"Na tym placyku" to ładnie trzepią niebiescy... Wiem to z autopsji i z obserwacji - mieszkam niedaleko, a ten placyk to dosyć popularne miejsce spotkań automaniaków wszelkiej maści. Tak czy siak postaram się zajrzeć !

Śmietan / 2004-03-04 02:47:32 /


uuu a to ci dopiero niespodzanka ... dziwne :( Jeszcze nie widziałem zeby trzepali tam kogos . A nawet jeśli ,to stare furki ,to stare furki ,a nie hondy tuningowane... no i jak nie beda sie ślizgać po kilka furek naraz ,to tez będzie spokuj :)

pozdro
have nice fun :)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-04 09:17:29 /


To nie będzie zlot/ spotkanie TUNINGOWCOW wszelakiej maści tylko zpotkanie kilmatowcow. Nie bedzie zapewne palenia kapcia, wycia silników, etc. To ciekawe ja organziowałem kilka spotkan w tamtych okolicach i nigdy nie widzialem niebieskich. Do zobaczyska. PS mam nadzieje ze wspolnie przejedziemy kolumna z Bnkowca:)

Piotr Blak / 2004-03-04 17:08:43 /


Widze Piotrze "Blaku" że zlot Caprików (na przeciw Carrefoura na Bemowie) i na Placu Bankowym w listopadzie 1999r. pozostawił na Tobie niezatarte wrażenia i do dziś dnia to miejsce jest przerabiane. Super. Zresztą chyba tam po raz pierwszy sie zetknęliśmy.
P.S. Niestety ja nie dam rady być ale bliżej wiosny tym razem ja zorganizuje i będziesz pierwszy w kolejce do zaproszenia.
W imieniu Caprikowców dzięki za pamieć i zaproszenia dla Nas. Pzdr.

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-04 17:28:18 /


Jeśli w sobotę nie bedzie za "bogato" w trunki wysokoprocentowe, to i ja sie zjawie:)
Pozdrawiam!

kalb Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-05 01:58:42 /


na pietnasta mam do kosciola yyy co tu zrobic z tym zlotem?

gibeon / 2004-03-05 08:10:44 /


Msze przelozyc :-) Ja tez moze sie zjawie

Mysza liil (EM) / 2004-03-05 08:41:35 /


niestety mnie interesy wzywaja :( ale moze......

Michal FAZI / 2004-03-05 21:31:20 /


heh tydzien temu mialem zlot w wawie, a tu znow zlot ... kolejne 230km do przejechania .. moze sie zjawie jak znajde srodki finansowe, inna sprawa ze nieznam wawy i niewiem czy trafie tam gdzie trzeba
ps ile taki spot moze trwac ?

DeMaDeS / 2004-03-05 21:48:52 /


Witam!!!

Mysle ze pozniej mozna by sie wybrac np: do pubu 2kola na jakies bezalkocholowe wiec pewnie kilka-kilkanascie godzin :)
Przynajmniej ja mam taki plan.

Pozdrawiam Bombi

Bombi Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-05 21:55:25 /


witam wszytkich. Bradzo się ciesze ze kilka osob jest zainteresowanych niedzielnym psotkaniem. A co do spotkania w 1999 roku było mile i mam nadziej powspominamy je przy najblizszej okazji. Rwoniez zachecam do zarezerwowania sobie czasu na zlot Borkowy w maju - 14-15-16 szykuje sie duza impreza. POzdrawiam

Piotr Blak / 2004-03-06 00:28:16 /


aaa to jutro myslalem ze dzis a to to juz co innego to w takim razzie bede :P (raczej)

Michal FAZI / 2004-03-06 22:00:10 /


i?..... jak tam wypadło spotkanie?:)

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-07 20:49:32 /


pewnie jeszcze nie wrócili :)))

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-07 23:10:36 /


bylo lepiej niz sie spodziewalem
fajny klimacik, cos sie dzialo.
pozdro dla organizatorow

nmd / 2004-03-07 23:14:07 /


Było bardzo sympatycznie ale nic się nie popsuł nistety :)))))

leciej / 2004-03-07 23:24:12 /


BYło zimno... Ale atmosfera gorąca! Bączki, przejazdy na czas, spoko! Było około 40stu aut - Capriki, Taunusy (nawet jedna Cortina!), Morissy, Manty, i wiele innych. Jest parę krótkich filmików ze spotkania i trochę zdjęć, niedługo mają pojawic się w sieci.

Śmietan / 2004-03-08 01:56:30 /


a co takiego niezwykłego w tym że cortina .. ja bym raczej powiedział ze tylko jedna :)

szkoda że mnie nie było ,choć z drugiej strony to wcale nie żałuję , tam gdzie byłem tez było zaaaaaaaaajeb..... :)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-08 02:54:04 /


Witam serdecznie. jako organizator bardzo dziekuje ekipię Fordów ( ogolnie ) za przybycie. Atmosfera była bardzo przyjemna, sądzę ze nastepne spotkanie - juz przy nieco wyzszej temperaturze - przyciagnie jeszcze wieksze grono "klimatowców" . Nie ukrywam jestem zainteresowany fotkami i filmami. Czy mogl bym liczyc na zgranie to na nośnik Cd? Bedę zobawiazany. PRzy okazji Fordów dzis przypadkowo poznałem człowieka powyzej 40 ki który wlasnie kuowal Taunusa. Jestem znim w kontakcie jest zainteresowany zlotami i spotkaniami. Mieszka w Nadarzynie.
Wracając do zlotu - tak jak pisałem takie spotkania będa odbywały sie raz w miesiacu. łatwo policzyc kiedy wypada następne takie spotkanko, rowniez w niedziele, Blizsze informacje podam w najblizszym czasie. Miło było poznac sasiada z Gocławia - Capri. Tym czasem dziekuje wszytkim jeszczae raz za przybycie i zapraszam za miesiac.
ps nie zapomnijcie o plytce Cd.
ps 2 - moze znacie lepsze miejsce w Warszawie na zorganizowanie takiego spotkania, mam na mysli duzy plac gdzie nikomu nie bedziemy przeszkadzac.
END>

Piotr Blak / 2004-03-09 00:10:46 /


miejsc jest kilka to tylko kwestia ustalenia ale sa

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-09 00:20:56 /


mozesz napisac gdzie sie znajduja, co prawda do kolejnego zlotu miesiac czasu, ale lepiej wczesniej zbadać teren, bede zobowiązany.

Piotr Blak / 2004-03-10 19:26:18 /


blaku sorry ale moze za Ciebie ten zlot zrobic ?
wiesz wydaje mi sie ze mozna sie wysilic troche i pojezdzic po 100licy i sie przylozyc jak juz sie zbiera tak licznie ludzi przy sobie w koncu na organizatorze to "lezy". Miejsca na zlot ktooore sa wyqwiste? pytasz prosze oto garstka propozycji
-pod mostem poniatowskiego
- okolice mennicy piekne stare brukowane uliczki
-plac tam przy banku zaraz kolo kina Relax
- do okola warszawy jest multum wiaduktoow pod ktoorymi jest zajebiscie
-okolice ulicy zelaznej bagna tam gdzie sie kupuje srubki
-okolice pomnika ofiar getta
-przy starym i nowym miescie jest duzo rooznych ciekawych miejc
-za sejmem pod wiaduktem przy lazienkowskiej
i jeszcze i jeszcze

Tylko ze mi sie juz nie bedzie chcialo przyjechac jesli nie zorganizujesz gdzies w poblizu cieplej kawy bo nie wiem czy zaoowazyles, dopisala pogoda a i tak wielu Twoich gosci przemarzla do szpiku

NARRA

Q_Back / 2004-03-10 20:30:25 /


he he no no ja juz wiem co brac na zimowe zloty.. wiekszy karnister i termosik ;P

nmd / 2004-03-10 23:39:27 /


termosik to nie gupi pomysł :) ale chyba Organizatorowi chodziło o jakiś więszy placyk gdzie mozna by "spalić gume" i żeby tez kochaną policją się nie użerać. pozdro

leciej / 2004-03-11 00:08:58 /


na tylkach piekarni spc to jest teren dawnej gieldy spozywczej jest sporo miejsca tzw ekogreen

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-11 00:23:33 /


Niewiem Piotrze jak z twoim GG ale wysłałem ci opis placyku na ul.Działkowej

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-11 09:31:27 /


Pytanie mam takie bo nie wiem moze jest to celowe a moze nie i warto by to sobie uprzytomnic
-Dlaczego wiekszosc zlotoow, ze nie powiem wszystkie odbywaja sie w krajobtrazie z "marsa", na jakies starych placach na zadupiach na ktoore ciezko trafic i trzeba sie przebic przez wyboisty pas rozkoszy. Czy to dlatego ze trzeba podkatowac fury i poudawac rajdowcoow ?????
Rozumiem impreze ktoorej zalozeniem jest rywalizacja sportowa ale nawet jesli to powinno byc to zaznaczone z goory. Powinno byc tez zaznaczone co bedzie, jak wyglada topografia terenu, gdzie sie ustawiac, gdzie jest jaki konkurs i o ktoorej. Z drugiej strony zlot klimatowcoow z zalozenia powinien polegac na klimacie. I otoczenie tez powinno byc klimatyczne. Nie wiem czemu nikomu na tym nie zalezy i jak robi zlot to ma to w dupie. Mi sie wydaje ze to o to chodzi
w tym wszystkim. Moowi sie ze ludzie jezdzacy starymi klimatycznymi autkami z wyboru powinni miec wyczulony zmysl estetyki. Lecz jesli chodzi o zloty to byle zjechalo sie jak naj wiecej aut i organizator wtedy chodzi z glowa do goory. Nie o to chodzi

NARRA przekmincie to

Q_Back / 2004-03-11 16:28:58 /


Koolega Qoooback ma racje.
Jak zlot klimatoowych foorek to w klimatycznym miejscu.
Powinno byc milo i przyjemnie.Ciepla herbatka dla kierowcow i grzane piwko dla
pasazerow...

Reloaded / 2004-03-12 11:15:22 /


naprzyklad tak jak pod wiaduktem obok kolejki WKD :P

Michal FAZI / 2004-03-12 19:05:43 /


Wypatrzyłem dzisiaj mały bo mały ale placyk na skrzyzowaniu Wrocławskiej z Powstańców Śląskich. 20 m obok jest Mc'donalds wiec jest gdzie sie kawy napic :). Z tym "paleniem gumy" , to chodziło miraczej o miejscu na grila albo cos w tym klimacie bo w centrum to tak chyba by nie wypadalo palic ogniska bo zaraz jakas straz pozarna i wogole:)))))

leciej / 2004-03-12 23:30:03 /


hej. Rady Wielce Szanownuch Panów przyjąłem do siebie, nie jestem jedynym organizatorem w Warszawie, wiec i inni mogą sie od Was wiele nauczyć. Zyczę powodzenia, chetnie sie pojawię na zlocie który bhędzie organziowany. Lubię stare zamki i budowle warowne. Chetnie sie na takim zlocie pojawie.

Piotr Blak / 2004-03-12 23:40:40 /


Witam!!!

No i pieknie kazdy pomarudzil, czlowieka zniechecil i teraz posiedzimy sobie w domach ;(
A mi sie podobalo, co do miejsc jest ich fakt od pytona, polecam Wal Zawadowski, niema gdzie napic sie czegos cieplego ale jest dosc dluga prosta z przejazdem kolejowym, a i miejsce na grilla bardzo przyjazne. Cisza spokoj, a policji tam nie widzialem.
Ale ludziska nie marudzmy juz, prosze! Jak dlamnie miejsce jest malo wazne, kawy nie pijam i choc mam pare lat na karku, zone i syna, wygodny nie jestem.

Pozdrawiam Bombi

P/S
A moze cykliczne spotkania co 2 tygodnie?
Moze dla zroznicowania spotow:
1. Spotkanie przy MkRonaldzie Wilanow (pice kawy itp do bolu) i przejazd na Wal Zawadowski, tam jak ktos sobie zazyczy moze sie sprawdzic jako mistrz prostej ;) Drozke latwo zamknac, a i prosta nie jest tak do konca taka prosta. Jak sie zorganizuje pachloki mozna ustawic bardziej ambitny przejazd. Oczywiscie grilowanie, obrzeranie.

2. Spotkanie np. w ktoryms z chiperparkingow i przejazd na bezalkocholowe do 2kolek.
Zaparkowac jest gdzie a i klimat odpowiedni jest. Pifo 5 pln, muzyczka klimatyczna ;)

3. Jura Krakowsko-Czestochowska pod zamkiem :)
Ale to jak bedzie klimat ciut bardziej srudziemnomorski, czyli zdecydowanie na (+)

Bombi Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-13 07:24:36 /


nie nie Bombi nie kazdy pomarudzil tylko ja zwroocilem uwage na pare malych ale bardzo znaczacych sczegooloow. Kiedys wszyscy sie spotykali na Sadybie i tez byl z tym bool
Ale z ostatnich testoow zlotowych chyba sie wszysko przerzuci pod Zamek ujazdowski poniewaz klimat w zylach jest duzo fajniejszy i mozna zawsze zrzucic starrskiego ze skarpy na Argykoli co stanowi duza frajde albo Chudera ze schodoow ktetych w knajpie i policzyc ile koziolkoow ]:D

Klimat jest wazny! A co do siedzenia w domu hmmm tez mam rodzine dziecie juz calkiem spore znane wielu osobom ktoore niejednokrotnie musialy sie nim zajmowac na zlotach /Tu odwieczne dzieki dla wszystkich tych :-* /
I jakos nie moge sobie juz przypomniec weekendu w ciagu ktoorego nie byklo by jakiegos spotkanka spotu imprezy czy wypadu Przeciez tego jest tak masakrycznie duzo......
Looknij chociaz tu www.belzebubs.org a to tylko kropelka w morzu bo reszta jest ocenzurowana , i utajniona ]:D
NARRA

Q_Back / 2004-03-15 09:04:53 /


a Qbackowi zrobic konkurs kto znajdzie wiecej dziur w jego wozie cyganskim :-))

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-15 23:44:28 /


a chuderowi kto znajdzie zlot na którym był caprikiem złotym i mu sie nie popsuł ... ;P

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-16 01:21:52 /


Witam!!!

OK, to zmienia postac rzeczy ;)

P/S
Bede sledzil szatanskie poczynania.



Pozdrawiam Bombi

Bombi Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-16 08:00:32 /


Mozemy zrobic rajd w ktorym warsztacie stoi i dziurawieje jego Zepsuta Pomarancza
BUahahahahaha

Chuder bym Cie wyzwal na pojedynek .... ale bracie pewnie bys nie dojechal do na miejsce

NARRRRRRRRRRA }:)

Q_Back / 2004-03-16 09:01:12 /


Nie no Bombi, przegiąłeś :)
Jakbym zamówił bezalkoholowe w 2KOŁACH, toby mnie Grisza chyba śmiechem zatłukł :)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-16 09:30:14 /


EEE przesadzasz, toc Grisza to spokojny czlowiek.
Przynajmniej tak sie zachowywal na osiedlu :)

Pozdrawiam Bombi

Bombi Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-16 10:46:20 /


zawsze można cole kupić

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-16 12:06:34 /


dobra to kto znajdzie bedzie nagroda
ja chetnie wystartuje w konkursie skokwo czyje auto sie predzej zlamie po ladowaniu Q_back i spawn stajecie?? :-)))))))

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-16 22:11:29 /


ja sie stawiam spokojowo jak tylko odbiore :) nie ma obawy ,słoniacha menalusa wytrzyma :)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-16 23:43:58 /


Chuder Ty lepiej stan w konkursie kto pierwszy zmontuje korbowood poprawnie
i mnie nie denerwuj bo ostatnio mam mocne migreny a jak mam migrene to sie robie agresywny
Ta migrene mam od momentu kiedy otworzylem silnik spawna
Nie chce mi sie tego watku juz w ten sposoob kontynuowac A co do twojego okreslenia mojego auta jestem FAKEn rasista i jak jeszcze raz powiesz ze mam kolorowa bryke to twoje flaki rozszarpie po piekle
Z jeszcze innej beczki- Okej Chuder w nocy z soboty na niedziele. Twooj Capri vs Cortina na dlugim dystansie
calonocny rajd do Kazimierza i spowrotem
Na czas i nie po trasie lubelskiej tylko z piaseczna do Poolaw i do Kazimierza a powroot druga strona zaraz przy Wisle
NARRA

Q_Back / 2004-03-17 08:50:52 /


woof woof woof !!!

starrsky / 2004-03-17 09:22:53 /


Witam!!!

I tu zrodzil sie pomysl na rajd, kiedys tam w przyszlosci, rzeczjasna :)
Moze nie jest oryginalny bo pl.misc.samochody organizuje "rajd cwaniaka" od 3 lat ale Caprak zaden nie bral udzialu. Z tego co wiem ;)

Plan:
Spotykamy sie w Jankach (w centrum handlowym proponuje ikee, tanie i bdobre hotdogi :P* przed korkami w piatek np: godz 14.00
O 16.00 start na 2 koniec Warszawy przez najbardziej zakorkowane ulice.
Trase i cel koncowy ustalimy.
Punkty kontrolne tez.
Pierwszy wygrywa.
A pozniej? Np: grilowanie na piaskach Wisly na Zawadach.
Wygrany pije i je za free :))

I co Wy na to?

Pozdrawiam Bombi

P/S
Temat do odswierzenia jak juz bedzie cieplo i ludziska zaczna uciekac z Wawki ;)

Bombi Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-17 09:55:39 /


Spoko bombi dla mnie bomba rajd po korkach 100licy

starrsky czy moge liczyc na belzebubs delivery ze bedzie wozem technicznym ?

NARRA

Q_Back / 2004-03-17 10:09:47 /


ja moge robic za sluzby porzadkowe ]:]

dyra / 2004-03-17 10:23:59 /


moge robic za szalikowcoufff ??

nmd / 2004-03-17 10:27:23 /


a ja stane z radarem i bede wlepiał mandaty ;D

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-17 10:54:06 /


jak komu co po drodze padnie to ja czekam w warsztacie :)

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-17 12:55:09 /


Witam!!!

A kto bedzie uczestniczyl?
Jak wszyscy beda sluzbami pomocniczymi?
Tylko ja i Q_Back?

Ok, to zmiana regolaminu!
1 i 2 miejsce pije i je za free :))))

Pozdrawiam Bombi

Bombi Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-17 13:36:54 /


To ma uczestniczyc Zepsuta Pomarancza/ Mechaniczna zwana kiedys i moja kochana Cortinka co by raz na zawsze CHUDER Ajatollah Maszyn przestal ja obrazac! Fstretny typ i czarny charakter }:P Ma byc noc i mgla przepasc pioruny }:D ulewa, slisko, i opady sniegu wraz z porwistym wiatrem I wszystko co zle i ja i On

Pajak - ja sam naprawiam silniki wiec na mnie nie licz moze Chuder skorzysta }:DDD
Tak nawiasem to nie zamierzam jeszcze wracac na smyczy :

Z innej beczki trzeba zrobic jakis zlocisz w Kazimierzu. Dziku, Pawel od zlotego taunusa i reszta okolicy WAKE UP gdzie jestescie Red Car jak tam klima w Janowcu kto by za jakis czas jak temperatura w poloodnie bedzie zwalac z noog stanac na pasie dojazdowym do promu?
Jagool moze znoof sie tam spikniemy }:D

NARRA

Q_Back / 2004-03-17 14:29:45 /


oj kuba kuba za duzo w tobie agresji a ja do ciebie z miloscia a ty?? troche przesadzasz
dla sprostowania silnika spawna nie skladalem ja zanim cos powiesz to upewnij sie czy to prawda i nie kloc sie z chuderem ktory jeszcze cie lubi jako kolege
bo palic mosty latwo a budowac trudno

bardzo chetnie wyjade na taki rajd ale wole najpierw zlozyc calkowicie auto tak jak mialem to w planie a nie sie rozdrabniac

bylo by mi milo jak moglibysmy tez za 10, 20 lat taki rajd przejechac

pozdrawiam

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-17 19:04:11 /


No Krzychu lza sie w oku zakrecila, za 20 lat powiadasz :(
Mysle ze juz pojezdzicie z moim synem, ja na geriatryku bede lezal zacewnikowany :)
Moze moj szpital bedzie na tym wlasnie 2 koncu i ktos z Was mnie odwiedzi :)))))


Pozdrawiam Bombi

P/S
Mam nadzieje ze pojezdzimy jednak troche wczesniej.

Bombi Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-17 21:28:45 /



respect dla qby za to ze chce bronic swojego i cortiny honoru w rycerski sposob (belzebubski ;P)

nmd / 2004-03-17 22:08:02 /


Qback , Chuder proponuje rajd szaleńcoow na urwisku, ktoory ostatni pojazd opoosci ten wygrywa, wiesz jak jest...


starrsky / 2004-03-18 08:06:43 /


Chuder ja przeciez wiem ze to nie ten silnik ..... dis ?os e dzok, bat diskuszyn abalt indzins is newer tu macz ol wejs is a niju k?est ;-)
JA SIE ROBIE AGRESYWNY JAK MOOWISZ NA MOJA FURE ZE JEST TEN NO FAKEN DZIPSI CARAWAN }:D -Chuder niezczailes kontekstu poprostu prostu
A ze jestem wqwiajacym typasem to wszyscy wiedza co mnie znaja ale liczyc na mnie mozna taki sobie Belzebub - ksiazkowy przyklad

-Spoko rajd Q_Back vs Chuder odlozony na za 10 lat }:DDD -tak okolo
NARRA i pozdrowionko dla bioracych udzial w dyskuszyn


Spawn dobrze juz pisze jak 15latka w blogu O to chodzilo Ci ze to tak fajnie ?

Chuder Plizzzz bez urazy - jesli - To przepraszam Cie

NARRA

Q_Back / 2004-03-18 08:21:25 /


Tak na marginesie Chuder my sie juz znamy 4 lata - ale ten czas juz leci ze te 10 to wcale nawet nie zauwazy sie

NARRA

Q_Back / 2004-03-18 08:22:59 /


spoko spoko tylko wiesz pan inni czytaj i jeszcze pomysla ze to jakis powazny spor
a nazwe twojego auta nie ja wymyslilem tylko za kulisami duzo osob tak mowi a ja jeden jestem odwazniejszy i nie ukrywam tego co sie mowi
nie mowie tego zlosliwie wrec przeciwnie

jak tylko zloze auto do konca to napewno sie przejedziemy na jakis rajd z urwiska bedziemy gonic starskiego:-)))

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-18 09:11:09 /


Skoro ludzie tak traktuja sprawy zaplecowo to lipa Ale juz przywyklem do tego ze sie moowi za moimi plecami Ja sznuje ludzi co maja odwage powiedziec mi w twarz w oczy swoje zdanie nie zawsze delikatnie. Jest ich na szczescie troche I chyba jestem im wdzieczny bo to mnie troche motoruje A nie bunkrujac sie na necie za zaslonka anonimowosci. Chuder tu duzo ludzi patrzy to co oni sobie mysla o tej dyskuszyn To ich sprawa.

Q_Back / 2004-03-18 10:32:16 /