logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » PODZIĘKOWANIA dla BARTASA, TROLA i całej RESZTY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PODZIĘKOWANIA dla BARTASA, TROLA i całej RESZTY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na zlocie w Kaźmierzu zorganizowaliśmy też ROCKOWISKO! Ze względu, że pierwswzy raz organizowaliśmy taką imprezę, trzeba było obyć się bez środków fiunansowych! Pomogła nam w tym profesjonalna kapela z Bydgoszczy z Bartasem na czele! Na początku nie chcieli zostać na nockę, bo wyjazd nad morze mieli w planach, ale jednak ich przekonaliśmy! Mam nadzieję, że nie żałujecie! Jeszcze raz-WIELKIE DZIĘKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czołg PCK Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-07-04 13:44:58 /


Hej Bartas, Krzychu i cala reszta Trolli. Dołączam się do podziekowań Czołgów.Bawilismy się zacnie, a "Wrzesniowy" do tej pory kołacze się w mojej łysej czaszce. "OOOOOOOOOOOOOO! ooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!! -Naprawdę było zajebiście.Przydałby się tekścior.Mam nadzieję, że jeszcze nie raz połączymy nasze humory i bufety. Podajcie adres na priva. POZDROWIONKA.

marmach / 2002-07-11 18:09:30 /