logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » GOP » GOP Gliwicka Grupa Operacyjna Południe zaprasza na...

GOP Gliwicka Grupa Operacyjna Południe zaprasza na...

Grilla! ogólną imprezę integracyjną, w klubie WRM



w planie standard czyli

gill

namiotowanie

bieganie po hałdach ;)

Placyk w okolicy jest na którym można by prawdopodobnie poszaleć,
teren jest zamykany na noc, nikt nie powinnien przeszkadzać w integracji
miejsca pełno, trawa chaszcze, drzewa do ognicha.

Myślę że może to być mała miła odmiana w stosunku do brennej


data: koniec września
miejsce: ostropa (niedaleko Gliwic)

Razem z m1chal'em próbujemy się podjąć trudną rzecz, jaką jest organizacja, wiec prosimy o wyrozumiałość
Z niemiłych rzeczy trzeba by zrobić zrzutę za wynajęcie, jednak kwota nie jest jakaś powalająca, 200 zł

chętni? wpisywać się :D

Tom'ash Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-08-21 14:16:23 /


spoko mozna by zakonczenie sezonu tam zrobić:)

afro !G.O.P! Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-08-21 14:45:05 /


damy rade :)

Kuki.vel.Krzak Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-08-21 15:00:09 /


Może bym wpadł :) i tak się do Zapka wybieram od jakiegoś czasu

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-08-21 16:41:26 /


Wiecznie
Remontujący
Motocykliści

Przynajmniej tak mi jest znany ów klub motocyklistyczny ;)

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-08-21 16:54:03 /


Zapek- zgadza sie, a kogo tam znasz? Co czwartek sa tam spotkania moto, takze zapraszam ok. 20.00 :)

Czorny Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-08-21 18:05:59 /


Wiesz, raczej to mnie znają choc trochę twarzy się przez mój warsztat też przewinęło. Swego czasu byłem stałym bywalcem na okolicznych spędach i tematy klubowe mialem dośc dobrze obeznane.

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-08-22 00:45:29 /


Ja tez bym sie pojawil :) W sumie kolo domu a poza tym juz sie dawno nie widzielismy :) Pozdro!

Bystry / 2009-09-11 17:22:25 /


Jako, ze pomysl z WRMem nie zostal z przyczyn blizej niewyjasnionych zrealizowanych chcialbym zaproponowac spotkanie w naszych pieknych gliwickich okolicach. Data: 9.12.2009, chyli po prostu sroda. Miejsce: zaslugujacy na szczegolna uwage lokal "Garaz" przy ulicy Pszczynskiej w Gliwicach. Wystroj mocno motoryzacyjny (zamiast krzesel przy barze ustawione sa 3 javki skuter), spokojnie, mozna pogadac, napic sie (organizujcie kierowcow juz teraz !!!). Pozdrawiam i zapraszam.

Czorny Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-12-07 22:23:10 /


m1chał jestem bardzo wdzieczny za zaproszenie , ale cóż już mój terminarz ..innymi słowy mam zajęty ten dzień , ale chętnie bym się tam znalazł :)
Pozdrawiam serdecznie.

cortinas !G.O.P! / 2009-12-08 17:53:47 /


W najbliższą sobotę, czyli 8.11 w wyżej wymienionym klubie robię imprezę związaną z tym, że jestem o rok starszy, ale nic mądrzejszy :-P Wszystkich Fordziarzy zapraszam!

Czorny Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-11-02 21:07:18 /


Czorny wszystkiego naj. z okazji urodzin ale jednak nas nie będzie. Dzięki za zaproszenie :)

cortinas !G.O.P! / 2014-11-08 09:32:48 /