logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » SPOTKANIE TORUŃ 2004 19-21marca

SPOTKANIE TORUŃ 2004 19-21marca

Witam wszystkich

Organizujemy małe spotkanko w TORUNIU
z okazji 1 dnia wiosny :D

Termin 19-21 marca [pt, so, nd]


spotkanie będzie miało charakter mocno imprezowy :))



dzięki Robertowi "Albatros vel RoT" udało się znaleźć niedrogie miejsce noclegowo-imprezowe w ośrodku gminy Golub koło Torunia.

do dyspozycji są domki.. i narazie na ten termin są wolne..
W domku jest 8 miejsc do
spania [wchodzi podobno spokojnie 10-12 :) ], łazienka z prysznicem, kominek, kuchnia z wyposażeniem. Łóżka to dwie wersalki jednoosobowe i 3 dwuosobowe.
Koszt domku na 2 doby to 250PLN [od piątku wieczór do niedzieli rano]


swoje przybycie potwierdziły już: 3miasto, Poznań, Olsztyn, Warszawa, Płock

tak więc jeśli nie masz co robić w przyszły weekend.. do tego dawno nie byłeś/łaś w Toruniu to zapraszamy na spotkanko.
Postaramy się zorganizować wycieczkę po Toruniu.
Jeśli pogoda dopisze to zrobimy grilla

Atrakcji specjalnych nie planujemy ale znając brać fordową na pewno coś się wymyśli :))


proszę o potwierdzenie osób chętnych na spotkanko.. będziemy chcieli zarezerwować odpowiednią ilość domków.

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-10 22:52:33 /


1.Szajba

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-10 22:55:39 /


2 Hoover i Macias, jak dupeczki beda grzeczne i zasluza to +2:)

Hoover 3M / 2004-03-10 23:03:35 /


3. segal & coke

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-10 23:08:57 /


ObI

;]

ObI Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-10 23:09:12 /


Gosia + Trójkąt

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-10 23:13:50 /


314TeR - niestety sam...

314TeR Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-10 23:15:17 /


2. Rasta - z bębnami, muzą, jamajskim;) aromatem.
(jak się tylko nie okaże że nie gram żadnej imprezy w W-ce to będę.)

Rasta Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-10 23:28:27 /


chyba znoff bezemnie :(

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-10 23:38:02 /


Belzebuby nie jada sa splukane zbibowaly caly hajs a trzeba kupic pare gratoof do furek a wiadomo z bracia fordowom bez browa w lapach nie bedziem sie witac Bawcie sie w naszym imieniu po diabelq ]:(

NARRRRRA ]:( smutne realia nas dotknely beeeeeeeeeeee

Q_Back / 2004-03-10 23:44:02 /


Jak sie mechanik ladnie spisze to i ja bede :) (moze z lepsza polowka)

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-11 00:09:25 /


PS.
Co to Golub? Chodzi o Golub-Dobrzyn, ten z zamkiem ??

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-11 00:11:29 /


Bedę z Wami tylko duchem.
21 marca mam rocznicę - 11 latek z tym samym Babiszonem..:))
Ja wipije za Wasze, a Wy za Nasze zdrowie :)))

pozdro for all

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-11 00:16:46 /


Skoro już Olsztyn wpisany, to jakby nie mam wyjścia ;) - szt.1
pozdro
P.S.Qba, Ty się o browarek nie martw, tylko naskrob na paliwko :)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-11 07:26:26 /


wczoraj polamalem paluchy prawej nogi :( chyba nie przyjedziemy :(

Jabol / 2004-03-11 10:02:08 /


jabol nie wiem co ty robiles ze se te palce polamales:P
przeciez mozesz jechac jako pasazer!!!!! dagna ma prawko ;)

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-11 11:21:48 /


na wyposażeniu domków nie ma drewna do kominka :)) wskazane jest zatem żeby każdy po kilka szczapek zabrał ze sobą :)) ewentualnie jakąś siekierke..

na dzień dzisiejszy zarezerwowaliśmy 2 domki.. pozostałe są jeszcze wolne.

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-11 11:27:01 /


"Miś" jest to Golub-Dobrzyn i to ten z zamkiem :))
http://golub.zamki.pl/



Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-11 11:31:35 /


No to wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja na to ze bedziemy z malzonka ;) Bo autko jutro bedzie odebrane od mechanika raczej.

Moze jakis zorganizowany przejazd na trasie 3M - zlot ??

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-11 16:53:46 /


Chętne się pojawię ale zależy to też od dwóch czynników i muszę powiadomić moją druga połowę.

Albi_Poznan / 2004-03-11 18:02:04 /


Cześć :)
Kilka informacji dodatkowych:
Ośrodek znajduje się nad jeziorkiem Grodno w miejscowości Nowogród koło Golubia-Dobrzynia.
Tu są mapki z Pilot.pl:
http://www.pilot.pl/index.php3?z_city_id=3602&katalog=n14_&max_katalog=n14_&x_obr=785&y_obr=1230&x_15=100455&y_15=78586&form_t=0&tool=3&info=&lang=pl

http://www.pilot.pl/index.php3?z_city_id=3602&max_katalog=n14_&katalog=n12_&x_obr=87&y_obr=137&x_15=100455&y_15=78586&form_t=0&tool=3&info=&lang=pl

Jakby ktoś miał kłopoty z trafieniem to proszę o maila lub telefon do mnie.
Proszę też o informacje na forum kiedy kto się pojawi, żebym wiedział na którą mam dotrzeć do ośrodka. Istnieje możliwość spotkania się o jakiejś konkretniej godzinie w piątek około południa w Toruniu, lub Golubiu, żeby wyruszyć większą paczką grupą na miejsce i czekać na resztę :)

Trójkąt proponuje też wyjazd na spacer po Toruniu w sobotę. Można oczywiście zachaczyć o zamek w Golubiu. Linka już ktoś podał.
Sugestie na ten temat chętnie widziane.

Niestety na razie nie dysponuję fotkami ośrodka, żeby przybliżyć klimat miejsca :(

Jakby ktoś zapomniał o zakupach to na wylocie z Golubia w stornę Nowej Wsi jest Biedronka, więc można się zaopatrzyć na miejscu. W Nowogrodzie też był jakiś sklep, ale za dużo po nim sobie obiecywać nie można :)

Pozdrówencja.

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-11 18:51:07 /


Chętnie bym się pojawił, ale niestety prawko mi się skończyło chyba, że mój prywatny kierowca odważy się kierować Krową taki kawał to wpadne, bo Capri jeszcze czeka na dobre czasy (pieniądze).

DZIOBEK Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-11 19:21:33 /


kurcze, obok ciechocinek, wyspa złoczyńców, sa jakies promy w tej okolicy przez wisłe? (ciechocinek, nieszawa, okolice?)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-11 19:23:40 /


No nie wiem, czy Ciechocinek tak obok :) Wyjdzie jakieś 70 km. Jest prom w Nieszawie. Tyle, że lanosem tam prawie zawieche w lato urwałem, więc nawet boję się pomyśleć co będzie teraz :)

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-11 19:33:19 /


zalezy skad jedziesz ;)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-11 19:36:46 /


No racja. Z Poznania można odbić przed Toruniem na Aleksandrów i jadąc drogą przez poligon na Służewo, Ośno i Turzno skoczyć do Nieszawy. Z tamtąd promem na drugi brzeg Wisły i przez Wąkół, Osówkę i Steklin dotrzeć do Czernikowa. Z Czernikowa jest już kawałek do Nowogrodu. Tylko, że droga przez poligon może być zamknięta z powodu strzelania :) a prom może nie kursować :) No i jak wspomniałem trzeba mieć citroena albo LandCruisera żeby bezstresowo przejechać drogą z promu do Osówki :)

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-11 20:01:50 /


No racja. Z Poznania można odbić przed Toruniem na Aleksandrów i jadąc drogą przez poligon na Służewo, Ośno i Turzno skoczyć do Nieszawy. Z tamtąd promem na drugi brzeg Wisły i przez Wąkół, Osówkę i Steklin dotrzeć do Czernikowa. Z Czernikowa jest już kawałek do Nowogrodu. Tylko, że droga przez poligon może być zamknięta z powodu strzelania :) a prom może nie kursować :) No i jak wspomniałem trzeba mieć citroena albo LandCruisera żeby bezstresowo przejechać drogą z promu do Osówki :)

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-11 20:03:02 /


hehe, przejechac przejedzie, w bornym sulinowie wszytskei capriki przejechały przez poligon, kwestia tylko 'kiedy' :)
pozdrawiam

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-11 22:36:06 /


:(
Nie zdąże ,jeszcze troche pracy mi zostało przy Sokole...ale na Bornym Sulinowie będe na 100% Bawcie się dobrze.

Trophy Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-11 23:54:42 /


No jak tam? :) Są jeszcze jacyś chętni na spota?? Bo nie wiem, czy domawiać domek, czy zostać przy 2-ch :)

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-12 16:23:45 /


Jedyna fotografia ośrodka, jaką dysponuje gmina :) Akurat nie widać domqw i pola namiotowego :)
http://www.golubskodobrzynski.iap.pl/starostwo/g-d/big/grodno1.jpg

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-12 18:36:00 /


Pytanie: Czy ktos z 3 miasta moglby zabrac mnie i (ewentualnie, jeszcze nie zdecydowala) malzonke na zlocik ? Bo jak sie okazalo musze troche wybulic na autko w najblizsym czasie, poza tym z autkiem problemy sa znowu.
Ew. chetnych prosze o kontakt, dogadamy sie jakos.

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-12 22:31:46 /


Poprawka - Szajba z małżonką.

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-12 22:34:54 /


Czołg z Czołgową!!! Można jeszcze???

Czołg PCK Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-13 17:01:05 /


Cały czas można! Osoby, które posiadają urządzenia do spania proszone są o zabranie ich ze sobą, gdyby na miejscu okazało się, że przyjechało więcej osób, lub nie ma już więcej domków :) Jak do wtroq uzbierają się conajmniej 24 PEWNE osoby to postaram się domówić jeszcze jedną chatkę. Jeśli jeszcze będzie :) zresztą na materace i karimaty i tak jest full miejsca :D

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-13 17:37:07 /


Na razie z tego, co widzę lista wygląda następująco:
1/2 - Szajba + 1
3/4 - Hoover + 1 (?)
5/6 - Macias + 1 (?)
7/8 - Segal + Coke
9 - Obi
10/11 - Gosia + Trókąt
12 - 314TeR
13 - Rasta
14 - Karol
15/16 - Miś + 1 (?)(?)
17/18 - Czołgi
19 - Ja

Zgadzowywuje się, czy kogoś pominąłem lub dodałem? :)

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-13 18:09:59 /


Gościu i Capri-śna

Albi_Poznan / 2004-03-13 19:56:18 /


20/21 - Capri-śna i Gościu

ccccc / 2004-03-13 20:01:05 /




Kolega RoT był dziś w zamku nieopodal miejsca w którym będziemy stacjonować.
pozwolę sobie wrzucić opis jaki dostałem:

"Pojechałem dziś do Nowogrodu, żeby zrobić opis trasy i zrobić fotkę domku.
Przy okazji odwiedziłem zamek w Golubiu. Jest czynny w godzinach 10-15. Zwiedza się z przewodnikiem około 1 godziny. Koszt 10 zeta od osoby. Dzieci taniej.
Jeśli umówimy się na tą sobotę albo niedzielę, to przewodnik może na nas nawet zaczekać dłużej."


A poniżej fotka domku. Sorki za jakość, ale była robiona telefonem :)

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-14 20:25:15 /


To juz wiadomo gdzie sie bedziemy skulowluwlowywowywac, wieczorem :)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-14 20:27:22 /


No i jeszcze ściągawka dla ludków którzy nie mają atlasu polski lub go zapomną w drodze na spotkanie :))

Kolega RoT przygotował dla każdego kierunku odpowiednią ściągawke:


Jak dotrzeć do Nowogrodu.

1) Trasa dla jadących od strony Gdańska.
Przed Toruniem w miejscowości Łysomice, za salonem Toyoty skręcamy w lewo na Warszawę. Przejeżdżamy przez Papowo Toruńskie, w Grębocinie przecinamy skrzyżowanie z drogą na Olsztyn i dojeżdżamy do miejscowości Lubicz, do drogi na Warszawę. Skręcamy w lewo i dalej jedziemy jak w opisie dla Poznaniaków.

2) Trasa dla jadących od strony Poznania i nie zwiedzających po drodze Ciechocinka :)
W Toruniu kierujemy się cały czas na Warszawę. Na rogatkach miasta po przejechaniu przez przejazd kolejowy skręcamy w prawo na Warszawę do miejscowości Lubicz.

Mijamy Brzozówkę, Głogowo i dojeżdżamy do Dobrzejewic. W Dobrzejewicach zjeżdżamy w lewo na drogę do Mazowsza. Mijamy cmentarz i 300 metrów dalej skręcamy w lewo na Ciechocin. Znak trudno zauważyć, bo często stoi wzdłuż drogi :) Jedziemy sobie przez Łążynek, gdzie możemy nabyć strusia, albo strusie jajo w celach wiadomych :) W Łążynku za strusią fermą zauważymy znak z liczbą 30. Mówi nam on, żebyśmy o 30 km/h zredukowali prędkość na zakręcie w prawo. Nie wiem, czemu, bo spokojnie można tam jechać 80. Za to kawałek dalej będziemy mieli ostry zakręt w lewo, przy którym, żeby było śmiesznie nie ma znaku z ograniczeniem prędkości. Tu radzę uważać i zwolnić, bo zakręt ma spad w kierunku zewnętrznej i nie polecam tam śmigać więcej jak 50. Kolejną miejscowością po drodze będą Małszyce. W Małszycach, za dawnym placem służącym do skupu buraka cukrowego skręcamy w lewo na Ciechocin. Jedziemy nie za szybko, bo przed nami jest kilka fajnych zakrętów :) Za jakiś czas miniemy znak „Ciechocin”, a 1200 metrów dalej znak informujący nas o tereznie zabudowanym. Jak zauważymy ten znak to trzeba hamować, bo za nim jest ostry zakręt w lewo, a zaraz potem w prawo. Ograniczenie mówi o 40 na godzinę i to jest rozsądna prędkość w tym miejscu :) Jak już sobie pozakręcamy to dojedziemy do skrzyżowania. Na skrzyżowaniu obieramy kierunek na Świętosław. Przez Ciechocin radzę jechać w miarę wolno. W pewnym momencie droga skręca tam w lewo, ale dla hecy w tym samym miejscu zaczyna się szutrówka, która szczególnie w nocy wydaje się być właściwą drogą Polecam jednak skręcić i wybrać asfaltówkę :) Za Ciechocinem mamy miejscowość Kujawy. Gdzieś po 800 metrach dojedziemy do skrzyżowania, na którym trzeba skręcić w prawo, na Świętosław.

Po kolejnych 1300 metrach dojedziemy do krzyżówki z figurką. Skręcamy w lewo na Golub-Dobrzyń. Jesteśmy w miejscowości Rudaw. Nie wiemy tego jednak, bo ktoś rok temu pożyczył sobie tablicę i jeszcze nie oddał :) Zjeżdżamy z górki, która podrodze zakręca w lewo. Na dole, za przystankiem PKSu mamy kolejny ostry zakręt w lewo i kolejną górkę, a zaraz za nim w prawo. Za zakrętem w prawo zobaczymy mostek i ograniczenie do 40. Polecam zwolnić, chyba, że nie lubimy swojego zawieszenia. Mostek to niezła hopa :) Za mostkiem skręcamy ostro w lewo, tak jak droga. Przed znakiem informującym o końcu miejscowości zwalniamy do 20 na godzinę, bo zaraz za nim jest 120 stopniowy zakręt w lewo. Za zakrętem też należy uważać, bo na drodze może leżeć góra błota i gruzu. Poza tym nawierzchnia jest tu fatalna. Więcej dziur jak asfaltu! Za kilka kilometrów zobaczymy ścianę lasu. Droga jest kręta, ale las przywita nas ostrym zakrętem w prawo. Kilkaset metrów i zaczynamy zjeżdżać z górki, która wije się jak serpentyna. Jak dojedziemy na dół zobaczymy tablicę „Paliwodzizna”. Za tą tablicą możemy skręcić w prawo i skrócić sobie drogę do ośrodka drogą gruntową. Gruntówką dojedziemy do kolejnego asfaltu i musimy skręcić w prawo. Za 200 metrów zobaczymy tablicę „Nawogród” i reklamę ośrodka Grodno. To tu. Skręcamy więc w prawo i szukamy srebrnego 3 drzwiowego Lanosa.

Jeśli ktoś bardzo lubi swój środek lokomocji może po zobaczeniu znaku „Paliwodzizna” pojechać dalej asfaltem, aż do skrzyżowania z drogą na Golub Dobrzyń. Na tej drodze skręcamy na Węgiersk i po pól kilometrze dojeżdżamy do drogi gruntowej, którą przezornie ominęliśmy. Mijamy ją i jedziemy te 200 metrów, do zjazdu do ośrodka.

3) Trasa dla nadjeżdżających od strony Łodzi, ewentualnie tych, co zwiedzali Ciechocinek :)
Przed Toruniem w Miejscowości Brzoza skręcamy w prawo na Warszawę i pomykamy obwodnicą. W miejscowości Lubicz zjeżdżamy w prawo z obwodnicy na wspomnianą Warszawę. Nie pomylić pasów. Trzeba jechać skrajnym prawym, bo środkowym dojedziemy do Torunia :) Dalej jak w opisie dla Poznania.

4) Trasa dla jadących od strony Warszawy.
W miejscowości Czernikowo, za motelem o wiele mówiącej nazwie „Europa” skręcamy w prawo na Sitno. Dojeżdżamy do miejscowości Mazowsze i za znakiem informującym o strefie zabudowanej skręcamy w lewo na Świętosław. Należy uważać, bo droga ma 3 metry szerokości i ledwo mijają się 2 kaszlaki :) W Świętosławiu walimy prosto na przystanek PKS, a za nim na rozjeździe skręcamy w prawo na Golub Dobrzyń. Do miejscowości Miliszewy mamy świetną drogę. Prosta i równa. Przejeżdżamy skrzyżowanie w Miliszewach mijając stojącą na jego środku zlewnię mleka i udajemy się w kierunku Ciechocina Za skrzyżowaniem droga jest o wiele gorsza. Zjeżdżamy z górki, podjeżdżamy pod następną i na szczycie przy figurce skręcamy w prawo na Golub Dobrzyń. Dalej pomykamy jak w opisie dla Poznania od miejscowości Rudaw.

5) Trasa dla jadących z kierunku Olsztyna.
Docieramy do Golubia Dobrzynia. Na jego początku jest przejazd kolejowy, przed którym zatrzymujemy się i uważnie rozglądamy, czy nie nadjeżdża pociąg. Jeśli jest pusto to wjeżdżamy na przejazd. Jeśli pociąg jest gdzieś na horyzoncie to spokojnie czekamy i go przepuszczamy, gdyż na środku owego przejazdu musimy się zatrzymać i sprawdzić, czy w lewy bok nie jedzie nam jakiś samochód podążający drogą z pierwszeństwem przejazdu. Niestety tego sprawdzić się nie da przed wjechaniem na przejazd :) Jak już mamy to za sobą to spokojnie udajemy się do centrum Golubia. Mijamy zamek Anny Wazówny i zjeżdżamy z krętej górki, na której leży zawsze pełno piachu, a dodatkowo w jej połowie mogą na nas czekać chłopcy radarowcy :) Na dole górki skręcamy ostro w prawo na Kikół. Przejeżdżamy most na Drwęcy, mijamy dawną remizę OSP, a za nią skręcamy w prawo... na Kikół. Za 100 metrów skręcamy w lewo... na Kikól i trafiamy na rynek. Po następnych 100 metrach skręcamy w prawo... na Kikół, a za 200 metrów w lewo... na Kikół :) Po wykonaniu tych 55 zakrętów dojeżdżamy do Biedronki, gdzie można się zaopatrzyć w coś spożywczego. Jeśli nie robimy zakupów to mijamy biedronkę i udajemy się w kierunku niebieskiej piramidy, czyli prosto. Piramida wcale nie jest egipska. To nowa siedziba Straży Pożarnej :) Zaraz za nią skręcamy w prawo i o dziwo nie na Kikół, a na Nową Wieś :) Stoi tam też znak informujący o tym, że to dobry kierunek na ośrodek Grodno. Za 300 metrów skręcamy tak jak droga w lewo. Za zakrętem czeka na nas mostek, ale nie jest taki fajski, jak ten w Rudawiu :( Jedziemy sobie przez las aż do Paliwodzizny i dalej jak w opisie poznańskim dla omijających szutrówkę :)

Pozdrówka.
RoT.

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-14 20:29:17 /


Wielkie dzięki :(
Z takim opisem to Olsztyn dojedzie na niedzielę :) Chyba że na przełaj będzie łatwiej.

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-14 22:04:33 /


widzisz Szajba.. to jest część atrakcji :)) wycieczka krajoznawcza po okolicy ;D

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-15 00:37:54 /


dobrze ze jedziesz z aga, bo sam to pewnie bys nie trafil hehehhhe

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-15 03:43:31 /


He he he :) A mi się wydawało, że Olsztyn ma najłatwiej :) Jakby co to proponowałem Karolowi spotkanie w Golubiu. Moge po Was wyskoczyć, bo będę chciał być w ośrodku szybciej. Dogadajcie się więc co do miejsca spotkania. Godzinę podacie mi +/- jak będziecie w pobliżu. Jak będzie zasięg to odbiorę :)
Zestaw pytań na dziś:
a) Co ze zwiedzaniem zamku? Reflektuje ktoś? Muszę wiedzieć, żeby dogadać się z przewodnikiem. Ewentualnie za darmo można zwiedzić dziedziniec i knajpę oraz popodzwiać panoramę z tarasu widokowego.
b) Był też pomysł wyskoczenia do Torunia co z tym tematem?
c) Kto zabiera materac lub karimatę, bo miejsc do spania mamy na razie 16, a nie wiem, czy opłaca się nam brać trzeci domek.
Pozdrówencja!

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-15 19:40:56 /


"a" i "b" jaknajbardziej aktualne :)) bo nie będziemy cały 2 dni pic piwa :D ...
a "c" to my zabieramy tak czy tak materaac i 2 śpiwory

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-15 21:54:41 /


Niedźwiedź też chce przyjechać ze swojo samico!!
Czy mozie, czy mozie?? Ładny ten o-środek!

Pzdr

Niedźwiedź / 2004-03-16 09:03:38 /


miejsce się znajdzie i dla Misia :)) weź beczółkę miodku pitnego tylko :D

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-16 09:26:35 /


Niestety 15/16 sie znowu nie pojawi :( No coz, do zobaczenia na Spring Open.
PS. Trojkat, prosze mi tu nie mylic Misiów z Niedźwiedziami co ? ;)

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-16 10:13:14 /


Haha
dopiszcie zatem dalsze 2 osoby z Olsztyna!
Miodek wezmę, choć z beczułką może być problem - nie zmieści mi się do Furry!
No i chyba rzeczywiście lepiej rozróżniać misia z niedźwiedziem...
:)

Niedźwiedź / 2004-03-16 12:27:33 /


No dobra mości panowie. To lista zamyka się 19 osobami. Być może będzie jeszcze jedna ode mnie. Jutro umówię się z przewodnikiem z golubskiego zamq. Proszę przygotować odliczone 26.50, ewentualnie po 25 zeta za osobę plus 10 na wejście na zamek. Rozliczamy się na miejscu, bo chyba do końca nie wiadomo ile osób będzie, a przetpłaty za domki robić nie trzeba. Pozdrówka.

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-16 17:33:41 /


Wdług mnie wygląda to trochę inaczej

1/2 - Szajba + 1
3/4 - Hoover + 1 (?)
5/6 - Macias + 1 (?)
7/8 - Segal + Coke
9 - Obi
10/11 - Gosia + Trókąt
12 - 314TeR
13 - Rasta
14 - Karol
15/16 - Niedźwiedź + 1
17/18 - Czołgi
19/20 - Gość z Kapryśną
21/22 - Albatros + 1

Chyba że ktoś nieoficjalnie się rozmyślił

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-16 18:47:53 /


niestety nie pojadę :-( nie ma kasi, nie ma czasiu. Buuuuuuuu!!!!

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-16 18:59:00 /


Racja Szajba :) Sorki Capri~śna & Gościu za pominięcie w statystyce :) Jakby ktoś zabrał dla mnie materac to się nie obrażę :) Sam niestety nie dysponuję podobnym sprzętem :( Zabieram za to grilla na prund (w razie jakby pogoda była nie teges) i skrzynkę z trubadurami :)

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-16 19:14:11 /


szkoda ze tym razem znowu nam sie z Papajem nie uda, miejmy nadzieje ze z początkiem maja wszystko bedzie grać i jeździć :o( pozdr i milej imprezki wypijcie nasze zdrowie

BeaTa / 2004-03-16 19:47:14 /


Chciałbym się dowiedzieć czy będziemy mieć miejsca łóżkowe - Gościu i Capri-śna - pytanie kieruję do organizatorów?

Albi_Poznan / 2004-03-17 09:30:09 /


To bedzie zależało od ilości osób.. jeśli bedzie 24 osoby lub więcej to weźmiemy jeden domek dodatkowo wtedy każdy bedzie miał swoje wyrko :))

w każdym domku jest 8 łóżkowych miejsc noclegowych :) plus kilka mijsc poimprezowych typu: podłoga, brodzik prysznica, taras :)))

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-17 10:53:06 /


Bedzie więcej, zobaczycie.......

Czołg PCK Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-17 11:02:21 /


rezerwuję brodzik prysznica :):):0

Albi_Poznan / 2004-03-17 15:17:53 /


He he he :) Z miejscami będzie tak... Kto pierwszy, ten lepszy :D
Oczywiście jeśli zjawi się nadmiar chętnych i będzie wolny domek to się weźmie jeszcze jeden. Na razie jest. Pytanie tylko, czy warto bo salon ma chyba z 20 m2, więc miejsca będzie pod dostatkiem :)
W ośrodq mam wstępnie być koło 19 więc jeśli ktoś palnuje przyjazd wcześniej to proszę o informację, żebym zdążył :)

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-17 17:36:15 /


Najwyzej zobaczysz przed domkiem na wyżej załączonym zdjęciu sterte puszek, dogasajacego grilla, i kilka śpiących osób, to weź dobudz, albo zaciągnij do środka ;)
pozdrawiam

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-17 17:49:12 /


wyklarował się w miarę przejrzysty plan imprezy:

PIĄTEK - rozpoczęcie imprezy [godzina powiedzmy 18 lub później] Imprezna do sobotniego poranka :))

SOBOTA - po całonocnej imprezie bedziemy musieli zebrać się tak do południa bo 11-12 mamy ustawionego przewodnika po zamku w Golubiu, godzina 13 przemieszczamy się do Torunia na jakieś zwiedzanko, może planetarium [http://www.planetarium.torun.pl/], potem obiadek i powrót do ośrodka...
W ośrodku grill i impreza do białego rana :))

NIEDZIELA - leczenie kaca , ran i popołudniu rozjazd do domów w celu przygotowania się do kolejnej weekendowej imprezki :))

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-18 09:08:10 /


AKTUALIZACJA!!!

do sobotniego rozkładu zajęć dokładamy jeszcze wycieczkę do jednego z największych RADIOTELESKOPÓW w Europie...
http://www.astro.uni.torun.pl/PL/
mamy możliwość ściągnięcia ludka który nas oprowadzi, pokaże całą aparaturę .. wycieczka trwa ok 90min

koszt to 100pln od grupy czyli nas wszystkich..

dajcie znać czy chcecie to zobaczyć bo trzeba umówić gościa najpóźniej jutro...


w poprzednim poście źle wskoczył link do planetarium w Toruniu.. poprawiam się zatem
http://www.planetarium.torun.pl/

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-18 12:23:17 /


BUAAAA! :`( ja tez chce.... snif, radioteleskop, ale fajnie :(

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-18 13:40:13 /


Działa w końcu strona ośrodka :)
http://www.golub-dobrzyn.ug.gov.pl/grodno/
Zapraszam.

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-18 17:46:48 /


Jak przyjade w sobote popołudniu albo i wieczorkiem znajdzie sie jakieś miejsce dla mnie i drógiej połówki?

DZIOBEK Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-18 19:23:44 /


znajdzie :)

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-18 22:42:55 /


mysle ze bedzie nas kolo 20osob wienc 5zl od łba to chyba nie duzo, ja bym zobaczył teleskopa:) Milka tez! no chyba ze nie dadza popatrzec przez otwor to nie chcemy:)

Hoover 3M / 2004-03-19 01:24:02 /


hoovi hoovi... jakas dziurke do ogladania pewnie znajdziesz, ale czy w radioteleskopie... raczej z dyktafonem przyjdz, to sobie ufoli nagrasz ;)

http://wiem.onet.pl/wiem/019356.html
http://wiem.onet.pl/wiem/010de9.html

Co nie zmienia faktu, ze moze byc bardzo ciekawie :) ... z dziurkami czy bez :D
pozdro i do zoabczenia

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-19 03:22:23 /


Pewnie sam sobie jestem winien. Do ośrodka dotarlismy około 15.30 w sobotę .Wycieczka do Torunia się przedłuża....w nieskończoność .Po okolicy kręci sie jakieś Capri III ...wycieczka do Torunia trwa w nieskończoność . Męska decyzja wyjechać na spotkanie do Torunia......18.30 raditeleskop, parking,towarzycho nieco poirytowane oczekiwaniem niektórzy nawet w dobrej fazie ... to chyba nie ta bajka .Wydawało mi sie ,że bedzie debata nad oryginalnością węża do chłodnicy czy nad pięknem nówki sztuki klamki do drzwi w ostateczności odcieniem barwy przewodów zapłonowych Motorcrafta a tu ****a wycieczka turystyczno-krajoznawcza z elemantami astronomii . Sory ale nie mam w zwyczaju niczego i nikogo krytykować , chyle czoło nad trudem zorganizowania imprezy ale....pewnie sam sobie jestem winien bo zdawało mi się ze spotaknie jest z Fordziarzami i będzie o Fordach .... pod maską zobczyć można było Mantę !!! ***a jadę do domu.

bogdanw Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-20 20:15:31 /


Hoover 3M / 2004-03-20 23:49:15 /


Hoover 3M / 2004-03-21 18:33:16 /


Hoover 3M / 2004-03-21 18:36:08 /


Jako ze pierwsi z Milka zjechalismy
pierwszy wklejam fotosy
dziekowka dla ROTa Trojkata za organizacje oraz "F"szytkim za towarzycho,
dobrze bylo, pani z zamku troche nudzila ale za to jej placa:) a pan z radioteleskopow z Karolem mogli tak ciagnac do rana ale w koncu Karol sie zlitowal nad nami:)
czekam na obfita recenzje i reszte fotek
1-sza czesc ekipy z 3m squadu (ta lepsza) haha:D

Hoover 3M / 2004-03-21 18:43:56 /


Wielkie podziękowania dla organizatora przesyła Gościu i Capri-śna.
Dojechaliśmy cało i bezpiecznie.

Albi_Poznan / 2004-03-21 19:58:29 /


no i my dotarliśmy bezpiecznie do domu :))
Impreza była zajefajna :) trochę pogoda nam nie dopisała ale nie było to przeszkodą :) 2 noce = dwie wielkie imprezki integracyjne.. z soboty na niedziele przygrywała nam kapela z Bydgoszczy :))


reszta szczegółów wkrótce..

prośba o niewrzucanie fotek na forum.. przesyłajcie je do Mnie złożymy jeden opis z fotkami...

dzięki wszystkim którzy byli, Wielkie dzięki dla RoT-a za największy wkład w organizacje spotkania..

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-21 23:23:56 /


Witam. Dojechalismy bez niespodzianek (policja), wielkie dzięki za przywitanie atmosferke i przede wszystkim dla organizatora przesyła DZIOBEK i Eve.

DZIOBEK Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-21 23:46:21 /


Dzięki wszystkim za przybycie i za wspaniałą atmosferę. Frekfencja przerosła moje oczekiwania :) W porywach naliczyłem 30 osób. Pomijając faktycznie mało ciekawą chwilę w golubskim zamku chyba nie było większych wpadek (nie licząc pogody, która nie była zależna ode mnie) :) Pełna relacja będzie w krótce na osobnej stronce wyprodukowanej przez Trójkąta.

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-22 10:08:52 /


I na tej to stronce umieszczę mój i mojej małżonki komentarz.

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-22 10:28:10 /


łee, no cowy??
Na zamku w Golubiu był wypas! Najbardziej podobała mi się świadomość, że mogę mieć każdy eksponat! Kur@a! za 4 stówki można bylo nabyć oryginalną buławę feld-marszałkowską! przy zakupie powyżej 15 dostałbym 20% rabatu!
Jednak największe wrażenie zrobił na mnie obraz, przedstawiający obecnego dyrektora zamku na rumaku, stającym "dęba"... jezzuuu te skojarzenia... największy obraz w całym muzeumie! Facet ma jaja!
Wielkie dzięki za przyjęcie na zlocie innowiercy, czyli mię z rodziną (żona + kadett - jak się w banku pytają ile osób mam na utrzymaniu to mówię że 3!:)).
Było ultrahiperzajebiście! Czekam na następny razzz!

Niedźwiedź / 2004-03-22 10:36:44 /


wprawdzie zjachalismy dopiero w sob wieczor ale spotkanko jak zwykle klimatyczne no starzy znajomi i nowi tez :)), tylko szkoda ze nie bylo gdzie fur pokatowac hehe
dzieki organizatorom i pamietajcie o Spring Open 2004 w Konarzynach koło Chojnic
do zobaczenia...

Maciasek_3M / 2004-03-22 11:34:45 /