logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Do wlasciciela czarnego Capri mk III nr rejestracyjny...

Do wlasciciela czarnego Capri mk III nr rejestracyjny...

... WM 2xxxx pamietam caly, ale nie bede podawal ;]. Mam nadzieje, ze czytasz to forum i moze uda mi sie skontaktowac. Taki gosc z zielonego Clio, ktory sie z Toba scigal (chociaz wcale nie chcialem) to ja ;]. musze konczc bo sie cholernie spiesze a dostep do netu mam raz na tydz. w czawartki =]. anyway jesli nikt sie nie zglosi, to go zatrzymam i dam cynk o stronce, przepraszam niezainteresowanych o zasmiecanie forum. A capri mi sie cholernie podoba i chcialem sie przyjrzec a skonczylo sie na racingu ;PPP. ale z 1.2 to sobie moge...... buraki wozic. narazie.

Dempsej / 2004-03-13 11:33:48 /


Widzialem to Capri w Minsku Mazowieckim jakis tydzien temu. bardzo ladne i chyba ma tam spory silnik wsadzony bo ladnie mruczal :)

ziutoon / 2004-03-13 13:26:35 /


no wlasnie chyba z minska, wizualnie chyba nie jest dopieszczone, a przynajmniej o 1 w nocy na trasie slabo to widac ;]. Anyway silnik ... no mruczy ladnie, ale albo tylko mruczy, albo gosc sobie ze mnie jaja robi bo isc rowno z clio 1.2 na gazie (spod swiatel) to nie wierze. Chociaz fakt ze na prostej moglem sobie tylko poogladac swiatelka w oddali ;]. Anyway, 2 razy go spotkalem ~o tej samej porze w czwartek. Capri spotkac u nas to fart, ale 2 razy tego samego to cud ;] [no chhyba ze wlasciciel mieszka gdzies w poblizu ;]]. Ciekawe czy w ten czwartek tez go zlapie...

Dempsej / 2004-03-13 15:41:59 /


Witam!!!Dzięki za miłe słowa o moim autku. To fakt, że wymaga dopieszczenia, ale wszystko z czasem uda mi się zrobić...Rzeczywiście mieszkam w Mińsku, a na trasie do Wawy można mnie spotkać prawie codzień, Jeśli chodzi o późne powroty, to wracam co 3 dni zazwyczaj. w ten czwartek mnie nie będzie,więc z wyścigu nici:)A silnik 2.8...i nie tylko mruczy ładnie:)
Pozdrawiam!Do zobaczenia!

kalb Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-15 02:09:07 /


Ha, jak ja lubie net =]. No nic czyli dzisiaj moge sobie spokojnie jechac ;]., heh ostatnim razem jechalem za Toba [widac bylo ;P], ale do Minska juz mi sie nie chcialo. pozdrawiam :)

Dempsej / 2004-03-18 18:35:12 /