logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » off-topic » Potrzebuje skozystac z kanalu, gdzie w Wawie

Potrzebuje skozystac z kanalu, gdzie w Wawie

Witam!!!

Potrzebuje poprawic wydech, bo cos po ostatnich szalenstwach z A8-ka zaczelo mi walic przy 1500-2000 obr. Moze ktos z Was wie gdzie w Warszawie sa jeszcze wolne od oplat kanaly najazdowe? Kiedys taka przyjemnosc mozna bylo spotkac na 50% stacji beznzynowych a teraz??? Moze gdzies u Was na pobliskich osiedlach jest taki.
Bede wdzieczny z namiaru.

Pozdrawiam Bombi

Bombi Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-15 20:03:33 /


jeśli to po szaleństwach zaczeło walić to sprawdź czy masz całe poduszki mocujące silnik :))

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-15 21:48:18 /


Witam!!!

Mam nadzieje ze to nie poduchy!
Bo to ponoc sporo kosztuje.
A co do wydechu to duuuze prawdopodobienstwo dlatego bo poprzedni wlasciciel polatal czesc portek kawalkami blachy i cybantami ;( czasem dzwonilo a teraz wali.
A najazdu/kanalu nie znacie :(

Pozdrawiam Bombi

Bombi Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-15 21:59:32 /


na ulicy krasińskiego kołomnie są ,nie było mnie na nich od tamtego lata ,ale zawsze były otwarte. Są zawaszone więc nawet podczas deszczu można pogrzebać.A światło hmm... no coś tam jest ,ale nie wiem na ile działa i lepiej zaopatrzyć się w latarke :) A i jest jeszcze przy sadyba best mall.
pozdro

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-15 22:00:44 /


Witam!!!

A dokladniej, Spawn?
Mieszkam na Goclawiu wiec dzieki trasie Siekierkowskiej powiedzmy nie daleko :)
Jutro po robocie bym sie tam wybral, oczywiscie jak dostane od Ciebie jakies szczegoly lokalizacji.

Pozdrawiam Bombi

Bombi Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-15 22:12:18 /


wiesz co nie umiem wydłymaczyc ... :( odezwij sie na priv to ci narysuje :)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-15 22:28:19 /


Witam! Znajomy ma warsztat na Bemowie (z kanałem, z którego można podejrzeć całego tira od spodu!), dzisiaj regulował zawory i zapłon w moim 2.8. Jeżeli odpowiada ci środa, to zadzwoń do mnie - wpadniemy do niego razem, poznam was, może nawet pomoże ci podłubać przy twojej furze. Pozdrawiam

Śmietan / 2004-03-16 01:28:54 /


Ja mam garaż z kanałem na Bielanach, więc jak Ci pasuje to zpraszam. Jakby co to kontaktuj się na priva, to ustalimy termin.
Pozdro.

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-16 10:46:16 /


Witam!!!

No i miales racje Trójka˛t, poduszka strzelila jak cholera ta przy alternatorze.
Jutro bede meczyl Chudera, a chcialem go oszczedzic :)

Co do najazdu, dupa blada kloda jak siemasz.
Wywiad w ciagu dnia sprawdzil miejsce, ktore opisales Spawn, zamkiniete jak siemasz.
Moze latem otworza. Mam nadzieje.


Pozdrawiam Bombi

Bombi Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-16 22:37:03 /


hmm... w niedzele widzałem malara jak tam stał ...

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-16 23:47:30 /


Bombi poduszke dobierz sobie od czegokolwiek, ja mam od jakiejs beemki za 60zl, a i tak uwazam ze gdybym poszukal byloby jeszcze taniej.

Dobierz odpowiednia grubosc i wsio.

Wymiana to tez zaden problem.

http://www.capri.pl/services/forum-thread.php?id=3fd76216f1c1f

Tyle ze musialem jeszcze odkrecic wydech, ale to zauwazylem dopiero jak podnosnik sie skonczyl a poduszki dalej nie moglem wyjac, bo samochod w powietrzu wisial :)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-17 14:19:14 /


wiewiór, mozna jeszcze taniej, ostatnio kupiłem 2szt "na zapas" jakos po niecałe 20zł szt. :)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-17 14:37:50 /


Co potwierdza moja teorie :)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-17 16:44:58 /


Witam!!!

Coke a od czego, i czy do Vki znaczy te grubsiejsze ?

Ja juz mam ten problem rozwiazany dzieki Chuderowi, oczywiscie poszly obie i obie wymienione.

Pozdrawiam Bombi

Bombi Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-17 17:34:00 /


a od niczego :) poprostu sklep. z wyrobami gumowymi, paski klinow, weże, itp. z 10rodzajów roznych poduszek miedzy innymi takie jak do capri, tzn. pasujace do moich łap do v6koeln, papaja łap do R4pinto...

/paczka dla porównania wielkosci/

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-17 17:47:35 /


Coke, napisz jak wygladaja po przejechaniu 20-30tys
wydaje mi sie ze juz ich nie bedzie, ale lepsze to niz nic bo oryginalow juz nie ma

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-17 18:07:42 /


w maju ub. roku muaiłem zmienic jedna z poduszek, wymieniłem na taka 'ala' piankowa, jak do dzis trzyma sie dobrze, po miedzianej wymieniałem 2ga... na jakas z bmw, gumowa z dodatkowym bolcem jak do dzis sie trzyma, ... te sa na awaryjne okazje ;) jak któras z ww. strzeli zobacze jak bedzie z trwałoscia tych.

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-17 18:41:44 /


Od granady 2.1D sa niezle, w takich metalowych kielichach od strony silnika

Mysza liil (EM) / 2004-03-17 19:16:58 /


mysza chyba do 2.8 tez były w takcih kielichach, ale niestety ciezko je dostac :(

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-17 20:18:04 /