logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » wnętrze » Fotele w 2.8i

Fotele w 2.8i

Otóz mam pytanie. Na niektorych zdjęciach wnętrza capri mkIII 2.8i fotele są z napisem recaro i mają całkiem ładne obicia a na niektorcyh zdjeciach 2.8i widze ten sam ształt foteli ale bez napisu recaro i z brzydką "szkocką" kratą od czego to zależy ?? i jeszcze jedno w normalnych wersjach trójeczki nic nie ma nad hamulcem ręcznym natomiast w wersji 2.8i nad hamulcem recznym znajduje sie cos co wygląda jak jakis schowek czy podlokietnik. co to jest ??

Hopin / 2004-03-21 19:15:23 /


a i jeszcze jedno dlaczego czasem ramiona kierownic w capri są czerwone ?? przeciez to nie pasuje do wnętrza

Hopin / 2004-03-21 19:23:04 /


1. Tapicerka zalezy od roku produkcji. Im nowsze Capri tym ładniejsza tapicerka.
2. To o czym myslisz to jest podłokietnik ze schowkiem. Instalowany tylko w niektórych wersjach.
3. Kierownice w kol.czerwone - to jakiś patencony wynalazek Polskich "tunerów"

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-21 20:03:56 /


fotele z napisem recaro sa b.rzadkie, wystepowaly tylko w ostatnich rocznikach capri 2.8i
zdarzaly sie tez one w Sierrach i Scorpio, ale sa nieco inne - maja wysuwana czesc siedzenia pod kolanami i nieco inne mocowania do szyn

kubelki z siatka w zaglowkach to sportowe siedzenia forda, montowane w poczatkowych 2.8i i S-kach

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-21 23:00:33 /


Te nowsze siedzenia Recaro z wysówanym podkolannikiem-pasują do Capri-ja mam takie.Mam tylko wrażenie że orginalne dalej się wysówają do tyłu aż do fotela pasażera z tyłu a te nie.Mocowanie do podłogi to samo

Trophy Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-21 23:27:33 /


hmmm Hubert, podjedz do mnie to porownamy, ja musialem przerabiac mocowania

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-22 07:34:43 /