logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » odrzuty » mam doła z powodu koszmarnej jakości wnętrza mojej grandzi

mam doła z powodu koszmarnej jakości wnętrza mojej grandzi

czy ktoś z Was mógłby mi pomóc i dać namiary gdzie dostałbym niezniszczone wnetrze do granady kombi rocznik 1982? poprzedni właściciel zamontował w niej chyba z 20 głośników i teraz mam wewnątrz wozu sito a nie tapicerkę.głównie chodzi mi o obicia na drzwi i wnętrze bagażnika.zlitujcie sie i w miarę mozliwości pomóżcie.może będę mógł się jakoś ciekawie odwdzięczyć.pozdrawiam

wiśnia Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-30 12:19:18 /


tak w ogloszeniach.

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-30 12:32:41 /


czy oni sie nigdy nie nauczą??

Piosiu. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-30 13:01:43 /


jestem zalogowany na tej stronie dopiero od paru dni.
dzieki za zajebiscie mile przyjecie i ciekawe oferty pomocy!!!!!!!!!!!!!
skoro w zlym miejscu to umiescilem to zgodnie z instrukcja obslugi tej strony powinno byc to stad wyrzucone.
i co??????

sranie w banie --------- obiecanki cacanki ------ tylko komu????????


czy to juz takie wielkie przestepstwo co wczoraj tu napisalem?????

rozumiem intencje forum no ale bez jaj!!!!!!!

takich homorzastych to zapraszam w miejsce z ktorego moje miasto (Kościan) slynie!

wiśnia Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-31 14:15:40 /


zgodnie z "instrukcją obsługi" tej strony powinieneś dostać 10x regulamin do przeczytania przed każdym następnym postem....

jeżeli czytanie ze ZROZUMIENIEM sprawia Ci trudności przykro mi bardzo.
Umieść swoje ogłoszenie tam gdzie należy i sprawa będzie zamknięta

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-31 14:22:35 /


wiśnia
zanim zadałes pytanie na forum i wypełniłes formularz, _pogrubionym_ textem na samej górze strony widac:

"Jeżeli chcesz zamieścić ogłoszenie, to forum nie jest miejscem na to - zapraszam do działu ogłoszeń. Zamieszczenie ogłoszenia na forum zakończy się blokadą konta. "

no ale ciezko to przeczytac, tak wiem teraz era obrazkowa...

a przy kolejnym takim texcie poczucie humoru wysiada.

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-31 14:22:50 /


To, co wczoraj napisałeś to mogę jeszcze wybaczyć, ale dzisiejszy post to już przesada!!
Nikt Ci nie odpisał to trudno, może nikt nie ma takiej tapicerki, albo ten kto ma nie przeczytał jeszcze tego postu - cierpliwość jest cnotą.
Na mój post Karol odpisał po roku !!! I co ? Nikomu nie ubliżam z tego tytułu tyko się cieszę, że jest ktoś przeczytał i odpowiedział - TAK DZIAŁA FORUM !!!
Jeżeli nie stać Cie na to, aby przyznać się do błędu i umieścić oprócz (tego) postu ogłoszenia (bo jakoś do tej pory go nie ma) to Twój problem a nie forum.
Niechcę po Tobie jeździć (bo nie o to chodzi), ale BURAK jesteś a nie Wiśnia!!!

Murol / 2004-03-31 14:36:04 /


kolego "Wiśnia" nie nerwuj się tak... tylko spróbuj nas zrozumieć.. takich postów jak twój pierwszy, pojawiała się tu cała masa!!! dlatego został stworzony regulamin i jest wyraźna prośba o nie umieszczenia ogłoszeń na forum!! dziwisz się że ludki tak reagują.. jak proszą... ostatnio regulaminem nakazują... a wszyscy nowi leją na regulamin i wrzucają co popadnie..

dlatego też i Ty zostałeś olany.. ot koniec sprawy.


ogłoszenia umieszczaj tam gdzie ich miejsce.. na forum dyskutuj o sprawach związanych z fordem a, o tym wątku zapomnij i my też zapomnimy :))

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-31 14:56:25 /


niewiem moze powinno sie przy wypelnianiu regulaminu obowiazkowo odsylac
do jakiegos przykladowego watku ktory zostal zanegowany, moze trzeba poprostu pokazac o co chodzi, i czym z reguly to sie konczy, bo fakt faktem nie o to chodzi zedysmy sie tutaj "bluzgali" i udowadniali kto dysponuje wiekszym zasobem slownictwa, bo nie ulega watpliwosci ze wiekszosc osob szuka pomocy, tylko nie tu gdzie trzeba, ale kolejne
prosby i czytanie czegos takiego tez jest nuzace.


wiec porostu moze mk moglby zrobic na poczatku obowiazkowe wyslanie do jakiegos watku z wielkimi literkami
TAK NIE ROBIMY!!! +male wytlumaczenie dlaczego
ale o tym tez w innym watku:))))
pozdro.

bood-o / 2004-03-31 15:12:27 /


no cóż. młodzież jakaś taka nerwowa się porobiła. Wybaczam. i proponuję setkę czegoż mocniejszego - rozszerza naczynia i obniża cisnienie :-)

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-31 15:17:51 /


ktoś tu coś proponuje :)) hehe
ja też zostałem zbluzgany jak pierwszy raz próbowałem uzyskać pomoc ale to się przydaje, to chyba cos a'la chrzest bojowy :)
wiśnia nie łam się tylko zamieszczaj ogłoszenie :)
a jak potrzebujesz pomocy to lepiej zamieścić treść że chciałbyś się dowiedzieć czy nie zna ktoś dobrego speca od siedzeń w Grandzi :))
pozdrawiam

xms / 2004-03-31 15:32:52 /


Wiśnia niebądź czereśnia i się wyluzuj chyba nikt prucz naszego wielkiego MIstrza MK nieominął zjebuf właśnie z tego powodu...poprostu czasami człowiek źle zinterpretuje zdanie i już źle to pachnie...:)daj luz odnajdź moje gg na stronce i może coś pomyślim z tymi tapicerkami...pozdro

gilmor / 2004-03-31 16:12:22 /


XMS na racje chyba wszyscy przez to przeszli :D

Hubi_PL / 2004-03-31 21:31:30 /


Spoko koles jak Ci sie nie podoba chrzest bojowy i bredzisz cos o prozaicznej sprawie - Bo tapicerki do granatnikoow to na kazdym szrocie lopatami wywalaja Mozesz poczekac ze w koncu zablokuja twoje konto a wtedy twooj granatnik z podejsciem "na latwizne" bedzoie wygladal tak /jak ten bardziej stylowy po lewej :)/ jak na tej focie i nie bedziesz sie juz musial martwic o tapicerke
Zmien ton lepiej
NARRA

Q_Back / 2004-03-31 22:02:54 /


witam.
dzieki za wszystkie komentarze.
pozniej wszystkim zainteresowanym napisze o co mi chodzilo(choc i tak mysle ze niejeden z WAS dal juz sobie odpowiedz - tyle ze nie zna do konca mojej wersji).
dzieki wszystkim ktorzy sie do mnie usmiechaja :))) np. gilmor
a ten co lopatami na szrotach przekopuje tapicerki do KOMBI(!!!!!!!) niech sie odezwie bo albo to było na marsie albo w snach. troche juz najezdzilem sie po kraju za tym i.... dupa jasiu!
ale nie trace nadziei ze w koncu znajde cos ok.
pozdrowionka dla wszystkich bez wyjatku a szczegolnie Pana Administratora.
ps. dzieki za zrozumienie
ps2. wisnia to nie burak ani zadna czeresnia

wiśnia Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-04-01 19:39:11 /