logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » KTO PISZE SIE NA BORNE SULINOWO???

KTO PISZE SIE NA BORNE SULINOWO???

BORNEO
pytanie czy spotykamy sie 6-7lipiec czy 13-14 lipec??
i kto bedzie w Borneo?

Hoover 3M / 2002-07-01 23:45:39 /


ja bardzo chetnie ale jezli juz to 13-14 bo potem nad morze jade

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-07-02 08:19:16 /


13-14 moge być.

DZIOBEK Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-07-02 22:17:57 /


13-14 tak na 33%...

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-07-02 23:09:45 /


13-14 tak jak cOke,ale jeżeli Hoover wyjaśni jak to zrobi, że będzie w dwóch miejscach jednocześnie [ Jastarnia i Borne], to % mogą wzrosnąć.

marmach / 2002-07-03 00:44:46 /


Ja mam 2 opcje albo BORNE albo u mie na ranchi i jastania
ale widze ze chyba na Bornym bedzie lepiej wienc pisze sie na BORNE!!!!!!

WIENC 13-14 BORNEO!!!!!!!!!!!!
czolg zdarzy wrocic :)
do zobaczyska

p.S. jesli ktos chialby mi pomuc w zorganizowaniu jakis atrakcji w Borneo prosze o kontakt- "NA GAZIE"

Hoover 3M / 2002-07-04 23:26:16 /


Jeśli Taunusowcy i Granadziarze są zaproszeni - może się wybiorę 13-14.

Sebastian Domozych / 2002-07-08 12:33:01 /


wszyscy sa:)

Hoover 3M / 2002-07-08 15:19:56 /


Jeśli mi sie uda naprawić serwo to przyjadę świeżo nabytym Mk1 1.6 GT '70 rok.

Arni12 / 2002-07-08 18:17:45 /


Chętnie przyjadę, chociaż tak jak do Kaźmierza będę musiał uciec z pracy:).Pozdrawiam i do zobaczyska!

pabllo / 2002-07-08 19:03:33 /


Zlotu oficjalnie nie ma-spotkamy sie przypadkiem ;)
i widze ze bedzie bardzo milo bo bedzie nas troche:)
ja przygotuje jakies atrakcje
beda nocne wyscigi po pasie startowym zrobie tor (sprajem)
1-beda beczki z ogniem jak ktos ma cos co sie wolno pali np.ropa,stearyna,nafta niech wezmie sloik tego badziewia)
2-jesli ktos ma stra oponke to tez jest mile widziana do toru na slalom
3-niech kazdy kto moze wezmie baniak 5l wody-w biedronce niecale 2zl
4-kazdy niech wezmie jakis fajny gadzet cos sie wymysli
5-kazdy niech wezmie line holownicza
6- w miare mozliwosci biala koszulka (do projektowaia na niej) lub gotowy projekt
7-flamaster-NIE DLUGOPIS!!!
8-jesli ktos posiada bimber, wino wlasnej roboty(to litrowy sloiczek mile widziany)jak bedzie pare to zrobimy konkurs:)

a wogule to widze to tak...

12:00-PRZYJAZD
BORUTA
ROZBICIE NAMIOTOW
MYCIE I WOSKOWANIE CAPRI NA CZAS ( INDYWIDUALNIE I PARAMI)
STRONGMENI I CAPRI
WYSCIGI,SLALOMY,
OGNICHO DO RANCA
"PALENIE GUMY" (JAKAS DETKE WRZUCI SIE DO OGNISKA :)
JESLI JESZCE NIE BEDZIE DO TEJ PORY TO TWORZENIE PROJEKTOW KOSZULKI " CLUBU"
DEGUSTACJA WINA WLASNEJ PRODUKCJI-jesli beda wina:)


Hoover 3M / 2002-07-08 21:29:31 /


kurde zajechalbym tam ale mam awarie z chlodzeniem i nie dam rady usunac tego do soboty. pozdro

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-07-08 23:48:49 /


z chlodzeniem powiadasz?!
buahaha
ja dziaj usmarzylem wlasnie uszczelke pod glowica bo mialem problem "z chlodzeniem" jak to trafnie ujoles chlodnica mi cieknie ni i doigralem sie teraz mam wode w oleju na bagnecie widac to doskonale
w obiegu brakowalo pond 3litry wody i u gory gaz mi zamarz az stanelem a na dole sie pewnie gotowalo-a choldnica dalej jak ciekla tak cieknie
jutro z Patrykiem zmieniam uszcelke pod glowica wymieniam chlodnice na od Mercedesa beczki (diesla) mam nadzieje ze mi tylko sie macha domkie
i mozesz mnie wypatrywac w BORNEO!!!
nie mieknij !!!
dasz rade -wierze w Ciebie

Hoover 3M / 2002-07-09 00:03:11 /


leee tam ja jesc ze musze naprawic rozrusznik, sprawdzic lozyska w tylniej osi + wszytskie hamulce, marmach na kazmierz grzebal do 3 w nocy o ile dobrze pamietam.. dla chcacego nic trudnego zapraszamy!!!

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-07-09 01:16:02 /


chętnie przyjade,jak uda mi sie zawieszenie z przodu zrobić...jaks lipa bo wachacz jest przekrzywiony i nie chce wejsc do belki?! sruba mocująca wchodzi tylko z jednej strony...(belka jest prosta) jakoś to wcisne ale to nie rozwiąze problemu>JAKIEŚ PROPOZYCJE?

starrsky / 2002-07-09 11:01:11 /


no dobra to kto tak konkretnie bedzie?
1. coke - czerwone mk3

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-07-09 20:07:44 /


ja moge wylądować moim somolotem ok.16.00

pabllo / 2002-07-09 20:18:05 /


czerwona III jest

starrsky / 2002-07-09 21:42:03 /


"Nie dla mnie..... sznur samochodów". Na pewno NIE BĘDĘ - urlop dopiero po 10 sierpnia, a na weekend 1300 km trochę dużo. Ale duchem będę z Wami. Pozdro......

Pe®ana Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-07-09 22:14:03 /


Decyzja zapadła! Będę na stówę. Dzisiaj skonczyły się moje problemy z chłodnicą.Wrzuciłem od PF 125p i mam spokój-cOke, Tobie radze to samo.Katowalem maszynę w ekstremalnych warunkach i ani razu nie wyszło poza niebieskie pole. Myślę, że teraz te 450 km na Borneo to poprostu pesteczka.
Do zobaczyska w sobotę.

marmach / 2002-07-10 23:40:16 /


marmach no to gratuluje ja chyba jakas nowa z zuka wrzuce, ale narazie to sie martwie rozrusznikiem, dzis go wymontowalem, rozebralem, obejzalem -ok, zmontowalem , zamontowalem, wyregulowalem sobie luz na sprzegle itp. naladowalem akumulator bo przez ten riozrusznik sie deko rozladowal, wykapalem sie i pelen radosci wsiadam... no i dupa, puka tylko moze el.magnes poszedl, albo sie znowu nie zaklaeszcz jak ma ... i jutro na nowo... aghhhhhh!!!! na borna sie musze wyrobic, jak nie zrobie to bedziecie mnie pchali przy kazdym 'rozruchu' heheh pozdrawiam

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-07-11 01:08:37 /


Następny proszę! Niech ktoś powiadomi ludzi,ktorzy byli w Każmierzu, a nie mają internetu. Np. Bialy ma kontakt Łukaszem [ " Mały" czarny MK III ] Później będą ryczeć, że nie byli, bo nie wiedzieli. Poza tym Trophy ma teraz trochę bliżej i może po drodze zabrać Guzika.Poza tym całe towarzystwo z Występów w Kaźmierzu mile widziane : Bialy, Ogór i cala Reszta.Wkoncu lato jest takie krótkie, więc bawmy się póki jest na to czas!!! Zabierzcie ze sobą instrumenty [ muzyczne], żeby znowu nie grać w dziesięciu na jednej gitarze [ nie żebym wam żałował ]I jeszcze jedno:ciągle nie widzę tu CZOŁGÓW!!!???---starzy Wyżeracze , dobrzy organizatorzy i zajebiści Przyjaciele! Niedawno Czołg mówił do mnie : marmach zachęć ludzi do przyjazdu do Pyrlandii " -właśnie to robię: BORNEO 2002!!!!!!!!!!!!
Trzeba patrzeć do przodu chociarz wspomnienia też są piękne.
DO ZOBACZYSKA W SOBOTĘ!

marmach / 2002-07-11 18:44:41 /


uszcelka pod glowica wymieniona i uszcelki olektorow, gumki zaworow tez zaworki lekko przeszlifowanwe papierkiem sciernym:) glowica splanowana, kolektory wyeechowe splanowane-gra muzyka TYLKO CHLODNICA BYAL LUTOWANA I NIC:( DALEJ KAPIE
a od fiata to bym sie bal bo fiat ma 1500pojemnosc a ja mam 2,0l a nie che usmarzyc znowuz czegos

TAk w sumie to jutro powinienem byc w Łebie jako ratownik (tak mam na umowie)+ ta chlodnica ciezko bedzie chlopaki z tym BORNEO ciezko-ALE BEDE!!!

prosze wszytkich o zabranie jakis gadzetow i tego co napisalem:)
NA GAZIE i do zobaczyska

Hoover 3M / 2002-07-12 00:19:41 /


JESLI KTOS POSIADA ZESTAW NAPRAWCZY DO CIEKNACEJ CHLODNICY TO BARDZO PROSZE O WZIECIE GO-glownie chodzi o lutownice,kwas,i cyne czy cos do lutowania tego badziewia albo moze jest iny sposob uszcelniacz jakis-wszelkie patenty mile widziane

Hoover 3M / 2002-07-12 11:11:50 /


jak zalutujesz chlodnice lutownica to dam Ci medal

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-07-12 14:04:55 /


CZOŁGOWA: Patenty zna Marmach, bo u nas w Szamotułąch już lutował, tyle że nic z tego nie wyszło i w ruch poszła POXILINKA-kropeleczka na czubeczku i już wszystko w porządeczku. Z tego co wiem, to Maramch będzie w Bornym, to coś napewno zmontujecie! A my chyba tym razem nie - mozliwe że zaglądniemy w niedzielę, sobota odpada bo Czołg tyra!

Czołg PCK Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-07-12 14:08:07 /


weż ją zespawaj :)

starrsky / 2002-07-12 17:01:41 /


hoover: podaje link do ogłoszenia gdzie jest chłodnica do 2.0...
http://www.capri.pl/ads/ad.php?id=33643263313034383463623032

starrsky / 2002-07-12 17:06:37 /


''''''''''''''LISTWĘ NA PRZEDNIĄ MASKĘ DO CAPRI III -POTRZEBNA '''''''''''''''''''''''''''''' BĘDĘ W borno sulinowie - I MAM WIELKĄ PROŚBE DO TYCH CO PRZYJADA JAK KTOŚ MA LISTWĘ NA PRZEDNIĄ MASKĘ DO CAPRI III TO NIECH JĄ WEŻMIE JA NIE MAM I CHĘTNIE KUPIĘ - Z GÓRY DZIEKI - CZERWONE CAPRI Z POZNANIA

Albi_Poznan / 2002-07-12 21:37:16 /


JA KUPIE LISTWE POMIEDZY SWIATLA TYLNIE ZA NAPISEM CAPRI PODSWIETLANA

Hoover 3M / 2002-07-12 22:22:38 /


no to do zobaczenia w bornym!!! :)))

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-07-12 22:28:21 /


SUPER BYŁEM W SOBOTĘ - JEŚLI KTOŚ SIĘ JEST NIE ZDECYDOWANY NIECH PRZYJEDZIE DZISIAJ W NIEDZIELĘ- TO JEST W BORNYM SULINOWIE PRZY SAMYM WIEŻDZIE NA POLU NAMIOTOWYM A NA PASIE STARTOWY WYMALOWALIŚMY MIEJSCE NASZEGO BYTOWANIA.

Albi_Poznan / 2002-07-14 11:29:37 /


Dzisiaj(14.7) dopiero było super w Siecinie. Właśnie wróciłem. Pozdrowionka dla wszystkich uczestników i nie tylko.

DZIOBEK Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-07-14 22:49:48 /


Byłem tam w niedziele, jak wracałem z Jastarni. Stara, genialna ekipa przywitała mnie, Kasie i moich teściów. Byłem dopiero wieczorem, ale zdążyłem jeszcze przywitać się z Hooverem, miło mi było poznać. Mam nadzieję Gościu, że spotkamy się niedługo!!!! Żałuję, że nie byłem od soboty i reszta niech też żałuje!!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam i myśle, że spotkamy się wszyscy w Gryźlinach.

Czołg PCK Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-07-15 10:20:22 /


Chlopaki dzieki za spotkanko! szacunek dla Marmacha wraz z rodzina ktory zawsze zjawia sie na kazdym spotkanku, dla cOka wraz z Kasia co urwal tlumik:) dla Goscia wraz z ekipa, Dziobaka wraz z Anka co krecil baczki na przednim napedzie, pana komendanta, lesniczego na bicyklu ze slonecznego patrolu oraz babci co jej przeszkadzalo ze ryjemy pole, dla czolga wraz z ekipa, ktory mino wszystko byl (KA(pri)) ale byl:) szkoda tylko ze tak pozno
Spotkano uwazam za udane zdjecia w ciagu tygodnia powinny ukazac sie na stronie
NA GAZIE i do szybkiego spotkania!

Hoover 3M / 2002-07-16 14:40:40 /


hoover i to 2 razy urwany :)) dzis moze bedzie 3ci :))

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-07-16 21:49:45 /


Witam całą ekipę z Borneo.
Nasze wojaże trwały 6 dni a wydaje się jakby to był miesiąc. I znowu skłamałbym mówiąc, że było fajnie: było poprostu zajebiście! Zrobiłem ponad 1200 km.Znależliśmy extra miejsce na zloty. Kilka km od Czaolinka w Broczynie jest lotnisko z którego już niejedni zlociarze korzystali. Położone niedaleko jeziora, ok. 2 km od uczęszczanego szlaku, dojazd równiutką drogą asfaltową. Obiekt wygląda jakby został zaprojektowany przez jakiegoś Caprimaniaka.Szkoda,że nie pojechaliśmy tam od razu. Są asfaltowe alejki między wysepkami zieleni, jest plac asfaltowo-betonowy wielkości boiska do nogi i pas startowy o długości ok. 2 km.Szkoda,że nie mialem ze sobą aparatu. Były nawet stare opony!!!!!! ostatnio odbywał się tam zlot starych motorow.Nie wiem czy w tym roku jeszcze się uda, ale na następne wakacje już planujcie urlopy. pozdrawiam wszystkich.

marmach / 2002-07-18 10:56:16 /


Ja nie mogę planować, ale po Szamoni, Kaźmierzu i 5minut w Bornym to bede na 100%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

Czołg PCK Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-07-18 21:46:35 /