logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Po Gryźlinach

Po Gryźlinach

Byłem i dobrze się bawiłem,do następnego
pozdro
"love parade"

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-08-04 23:40:11 /


my rowniez :) i nawet powrot bez niespodzianek :)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-08-05 00:00:43 /


btw. wszyscy wrocili cali?

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-08-05 00:30:17 /


cala polska przejechana na kacu-ale bylo git

konk / 2002-08-05 06:33:22 /


ja również świetnie się bawiłem i oby tego więcej!!!!!
To co, teraz jak co roku u Szymka 30.08-01.09.2002 w Jastarni?

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-08-05 08:15:02 /


ja tez sie bawilem niezle a jastarnia bardzo chetnie

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-08-05 09:46:00 /


niezła impra... tylko katy fur spać nie dawały :)) ale oby tak dalej...

Dzieki KAROL za przekaźnik do wentylatora... bez tego podróż była by bardzo upierdliwa :)

mam jeszcze nadzieje że poszkodowane capri doszły do porozumienia i usterki zostaną szybko usunięte...

pozdrowionka od teaem-u Milanówek

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-08-05 10:49:47 /


ach co do opisu imprezki... fajnie było.. miło się zaskoczyłem frekfencją tej totalnie zdezorganizowanej imprezy... nie wiem czy ktoś liczył ale na moje oko przewinęło się ze 40 aut...

balanga od rana do nocy z krótkimi przerwami na sen, jedzonko i jeziorko...
można było spotkać ludzi z całej polski :)


Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-08-05 11:00:11 /


no dobra a ja ponarzekać lubie i powiem ze wyścigów jak zawsze za mało...ale było ok...zastanawiam sie tylko co za rok?czy pas przetrwa kolejną zime?zobaczymy...pozdrowienia dla wariatów

starrsky / 2002-08-05 11:40:24 /


Po cichu poprę starrskiego. Za mało wyścigów.

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-08-05 11:57:47 /


pozdrawiam wszystkich uczestników Gryźlin!byłam, maski obejrzałam, rzeczywiście -do wyboru do koloru!-buzi

morelka / 2002-08-05 12:24:00 /


nic nie stało na przeszkodzie abyście jakieś wyścigi zainspirowali... chętnych na pewno by się znalazło...

pozdrawiam do pościgania w miedzianej górze...

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-08-05 12:25:20 /


Ja chętnie starrskiego bym zobaczył, bo Sachar mówił mi że facet ma jaja. :)
Nie to żeby mnie jego jaja interesowały.
Sam z silniczkiem 1.6 i otwierającym się bagażnikiem - niewiele mogłem.

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-08-05 12:36:13 /


to jak to nie widziałeś w akcji czerwonego caprika z czarnymi pasami??? wydaje mi się że był to jeden z bardziej exploatowanych sprzętów na imprezce :))

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-08-05 13:31:21 /


Caprików było ok. 36 szt. ( w tym 5szt. Mk I), a innych autek ok 20 szt. :)
Wyścigów jako takich zorganizowanych nie było, bo i chętnych też brak :(
prowokowałem ile mogłem! brałem na pokład nawet wycieczki 6-cio osobowe na slalom ( Wawką ) i co? może się baliście, że nie tylko Caprikiem was objadę? :))
i tak było zajebiście!!!! bo każdy jakoś tam próbował swoich sił
Jestem tylko rozczarowany, że nie poszła nawet 20 l beczka piwka :(, nie było amatorów darmowego to więcej nie będzie!!!
Trójkąt za przekażniki nie dziękuj, bo są lepsze numery: w drodze powrotnej spotkałem Szymka z Poznania (MkI) stoi i iskry nie ma, patrzę a mu sprzedali Caprychę 2 mies. temu bez .... kondensatora na zapłonie :))), a kto widział pożądek u mnie pod maską ten się nie zdziwi, że miałem tam zapasowy, na szczęście ryszył jego spalony przerywacz.
Myślę, że każdy znalazł coś dla siebie na Gryżlinach, i kto tylko trochę chciał to się dobrze bawił.
Rafał, kiedy będziesz miał filmik? wpadnij dokręcę Ci zamek bagażnika :)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-08-05 13:35:49 /


i ja też byłem :-)
miedziany seat Ibiza.
Mam nadzieje ze za rok bedzie czerwony Ford Taunus :-)
A a propos twojego przejazdu Szajba: wszystko uwieczniłem na kamerze ha ha.Wyglądało jakby Ci sie zamochód rozsypywał :-) .Bedzie co oglądać.Jak uda sie skompresować to dam znać i jeśli ktoś bedzie zainteresowany............ .
Pozdr wszystkich uczestników i uczestniczki :-)

ps. mój faworyt to Capri MK I żółte z czarnym dachem (bo ma taki silnik jak u mnie)i takie brązowe. Poprostu cool.

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-08-05 14:21:18 /


powiem tylko ze sa zeczy ktoore mi sie nie podobaja. idioci ktoorzy nie mysla o bezpieczenstwu innych i ich samohodach i ich znajomkowie ktoorzy poozniej jeszcze
ublizaja innym (kto widzial i slyszal to wie o co i o kogo chodzi). Bo ja po powrocie uslyszalem litanie od mojego 4 letniego synka, ze go niezabralem i niewiem teraz zabardzo jak mam mu wytlumaczyc ze na takim zlocie "starych Fordoow" jest niebezpiecznie................ . Poza tym uwazam zlocior za bardzo udany i ze za pare lat bedziemy sie dziwili ze w 2002 byla tak mala frekfencja :-)
pozdrawiam wszystkich

Q_Back / 2002-08-05 16:10:34 /


czemu tak krótko ???
ja jechalem do gryzlin na okolo .. z warszawy przez bialy bor (okolice koszalina)
i potem przez grudziadz do gryzlin (ok 1000km razem z powrotem do domu)
w drodze spotkalem 4 capri (pierwszego pod tucholą (pozdrowienia) ostatniego w olsztynku (jw.)) zas na miejscu o szesnastej w niedziele bylo capri tylko 6.
obejrzalem fragment filmu z pelnym stanem, porozmawialem kwadransik i dalej w droge.

przynajmniej teraz wiem ze za rok trafie bez problemu.

pozdrowienia dla wszystkich ktorych zastalem na miejscu

belunch / 2002-08-05 16:23:29 /


ja rowniez bylem, piwo pilem, autka ogladalem i mam nadzieje ze w przyszlym roku przyjade swoim dziobalem "Puma" :)...pozdr.

dyra / 2002-08-05 20:20:33 /


no co do wyscigow to powiem tyle ja jak co roku mialem pierwszego dnia awarie i nie zabardzo moglem szalec musialem wrocic do domu ale opne zjaralem do konca az bieznik odlecial. A wyscigi i tak scignolem sie pare razy ale musialem oszczedac bo przy hamowaniu kolo wchodzilo pod nadkole i wydawalo nie mily odglos. Nastepnym razem sie poszaleje. pozdrawiam

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-08-05 20:50:18 /


chcialbym podziekowac wszystkim, ktorzy pomogli mi przy reanimacji mojej kupy, a wszczegolnosci Szajbie, bo jak zobaczylem wahacz na betonie to juz myslalem ze na plecach bede niosl foore do Wawki :). mimo tej drobnej awarii uwazam zlot za udany, a co do scigania - to za rok napewno nie odpuszcze (niech sie rwa podluznice - a co mi tam :)
jeszcze raz wielkie dzieki za pomoc

Sachar Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-08-05 22:33:26 /


No, kurcze, było chyba fajowsko. Mam nadzieję, że fotki prześlecie od razu. Mam też nadzieję, że była tam jakaś kamera (prawda, panie Czołg?:). Czekam tylko na dokumentację zlotu i powiem, ze strasznie żałuję że mnie tam nie było:( meeeeee

Wojtass Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-08-05 23:20:25 /


Do wszystkich.
Trójkąt - nie widziałem jak starrsky katuje maszynę ponieważ holowałem Sahara.
Sahar nie dziękuj - wisisz mi piwo :)
Karol - mam film i parę fotek. Jutro podrzucę. Zamek zamknąłem na amen.
Q_Back - jeśli pijesz do mnie - wielkie sorry - nie robiłem tego specjalnie - szkoda potłuczonych piw.
Cornholio - gdyby nie udało Ci się tego skompresować to podrzuć taśmę. Mam w tym wprawę.
Chuder - takiego palenia jeszcze nie widziałem.
Dzięki wszystkim.

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-08-06 00:29:15 /


ja powiem jedno
jako ekipa wyjezdzajaca ostatnia zanotowalismy niemal wzorowy porzadek
byl zlot - a nie ma prawie sladu oprocz dziurek w asfalcie ktore wypalil Chuder ;))
swiadczy to o tym ze chcemy tam jeszcze przyjechac i dbamy o wizerunek klubu
--
ogolnie sie nie najezdzilem bo auto mialem zlozone dzien wczesniej na szybko i caly czas cos bylo z elektryka, nawet do gruppen zdjecia musialem sie holowac ale i tak bylo fajowo
pozdr

Maciasek_3M / 2002-08-06 10:47:18 /


zdjęcia, które zrobiłem w czasie zlotu można obejrzeć pod adresem:
http://freezope2.nipltd.net/sim/capri/gryzliny2002
w wolnej chwili dopracuje nawigację :)

Simon Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-08-06 12:18:03 /


no to tez cos dodam :)
ja tam bylam, piwo, wodke pilam ..... , w jeziorku sie nie utopilam, 1 baczka wykrecilam i capri nie spiep....m, dobrze sie bawilam :))))
pozdrowka dla wszystkich 3majcie sie i do zobaczenia... mam nadzieje :)

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-08-06 12:40:08 /


Dziękujemy Ci Simon!!!!!!!!!

Czołg PCK Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-08-06 14:09:14 /


Dzieki Ci Simon !!!!!!!!!!!!!!!!! dzieki wielkie jest nawet malec mojej ukochanej, ktoorego mi pozyczyla ;-)

Q_Back / 2002-08-06 16:35:48 /


dzięki simon...a byłem pewien że żadnego nie będzie:)pozdrawiam

starrsky / 2002-08-06 17:02:59 /


zlot super, wyleczył nas z tematu sprzedaży autek, gotówki poszukamy gdzie indziej. Pozostanie więc duecik małżeński. Do roboty przyjdzie nam śmigać pieszo, ewentualnie długim czerwonym, co co kawałek staje.
Przepraszamy wszystkich, którym narobiliśmy problemów swoim niezdecydowaniem. Do zobaczenia za rok.

Jastarnia 30.08 - 01.09 czemu nie ??? Tylko czy Szymon dojedzie ?
Pozdrowienia

cwiety_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-08-06 19:01:53 /


Chociaż mnie nie było to i ja podziękuje za fotki. Mam nadzieję, że jeszcze więcej zdjęć dojdzie na tą stronkę. A co z filmikami, czy była w końcu jakaś kamera?

Wojtass Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-08-06 19:50:51 /


kamery były, ale trzeba troche poczekac :(

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-08-06 20:19:09 /


Było super, oby następnym razem przyjechało tyle Capri !!!

P.S. Do CWIET to świetnie że auta zostaną u Was (Nie będę jedynym posiadaczem Capri w Rumi)

Pzdrowienia!!!

Guti_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-08-07 08:31:05 /


i to chodzi i o to chodzi
ja tez mialem chwile załamki na zlocie
ale sie pozbieralem
Niech żyja Aga i Mariusz - małżenstwo z dwoma CAPRI!!!

Maciasek_3M / 2002-08-07 09:39:12 /


A czyja była ta brązowa jedyneczka... ?

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-08-08 21:55:22 /


I dlaczego na stronie nikt się nią nie pochwali ?

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-08-08 22:13:15 /


Ja ją widziałem live :) co prawda NAA xxxx jeśli o tej myślisz, ale już w sląskim rejonie :) i wkrótce będzie na białych rej.

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-08-08 22:30:48 /


Brązowa Mk1 jest moja i tak jak wspomniał Mike4B będzie reprezentowac górny śląsk.A nie ma jej na stronie bo mam ją dopero od miesiąca.

Arni12 / 2002-08-08 22:39:59 /


GRATULACJE
strzal roku ta jedyneczka
dbaj jak o kobiete ;) a jak bys chcial kiedys sprzedac to 3 razy pomysl i znajdz odpowiedniego klienta

Maciasek_3M / 2002-08-09 08:51:54 /


Hej! Właśnie wróciliśmy z żonką z Gryźlin(bo wracaliśmy do Pyrlandi przez wybrzeże Bałtyku :). Powiem krótko-było suuupeeeeer! Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia gdzieś tam....

pabllo / 2002-08-09 20:03:57 /


Hej. Tu żółtoczarna jedyneczka z trójmiasta. Zlot uważam za udany. Za najładniejszy samochód zlotu w katygorii weteran capri uważam brązową jedyneczkę. Myślę, że ten samochód trafił we właściwe ręce (stary trzymaj go tak długo jak się da). Wreszcie miałem okazję pokazać swojego Caprika. Nie zdążyłem założyć jeszcze oryginalnych felg.
Wielkie pozdrowienia dla wszystkich posiadaczy Capri, szczególnie dla starszego pana, który ma zamiar jeszcze złożyć jedyneczkę, oraz ekipy z trójmiasta.
W piątek widziałem się z Szymonem w Jastarni, krótko z nim rozmawiałem, ale wiadomo, że jest ok.

Michal Wróbel / 2002-08-10 23:32:24 /


Dzięki WIELKIE dla Simona za zdjęcia

Michal Wróbel / 2002-08-10 23:52:38 /


Wielkie dzięki ze wam sie tak podoba moja brązowa mk1. Poszukuje teraz do niej nowej deski od GT 69-72 rok (ciemny brąz) oraz obić (jasny brąz) całej tapicerki,boczki itp.wszystko tylko w idealnym stanie. Ewentualnie może być kolor bordo jaki miał Piotrek Siemiątkowski na zlocie w gryźlinach (czerwona mk1).
NA zlocie było super poza tą parszywą pogodą (dobrze ze przynajmniej w sobote troche słońce świeciło).
Jeszcze wielkie dzięki dla Przemka (mk3 2.8i) ze świetochowic który mnie cholował kilkanascie kilometrów a potem naprawił moją jedyneczkę.

Arni12 / 2002-08-11 13:47:16 /


Chodziłam, szukałam i dowiedziałam się, ale nie zdążyłam pogadać ... Szukam kontaktu z Paniami, które dosiadają tych wspaniałych autek. Mnie chorobą pt. Capri zaraził nieuleczalnie mój ślubny. Aloo!!! może któraś z Was się odezwie, pogadamy po naszemu ?
Zlot wyleczył moje sumienie, auto zostaje.
Agniecha (1/2 cwietów) baj6@wp.pl

cwiety_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-08-12 23:42:11 /


i o to chodzi i o to chodzi

Maciasek_3M / 2002-08-13 11:15:22 /


Maciek, czyżbyś mial zamiar też kogoś zarazić ?
Aga

cwiety_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-08-13 22:51:37 /


moja polowica oddana jest innemu pojazdowi - troszki nowszemu ;)
tak ze nie da ra dy

Maciasek_3M / 2002-08-14 08:50:17 /


link na filmiki z Gryźlin 2001 i 2002 roku
ftp://biuro.medsoft.com.pl/pub/gryzliny/

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-08-23 10:40:31 /


no tak teraz wszyscy na raz (5 osob) sie zapielo do ftp's i koniec piesni
trzeba bedzie poczekac

Maciasek_3M / 2002-08-23 11:48:52 /