logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » sklepy,warsztaty,fachowcy » tapicerka we Wrocławiu

tapicerka we Wrocławiu

Cześć! REmontuje właśnie Capri III i szukam W okolicach Wrocławia dobrego tapicera. Pomocy!!! Jak na razie WOGÓLE nie znalazłem zakładu, który robi tapicerkę samochodową. Czy to naprawdę taka rzadkość. Może wy coś wiecie, znacie jakieś aresy albo telefony?

Bory / 2002-07-14 13:07:53 /


http://www.comnetpolska.com/firma/maciejewski/

Wojtass Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-07-14 14:51:22 /


Lepiej nie ryzykować tylko skorzystać z usług najlepszych w polsce JAWA CAR DESIGN we Włocławku.Można z nimi ustalić telefonicznie co i jak a elementy tapicerki wysłać spedpolem.Warto bo są rewelacyjni.Mogą się cenić ale masz pewność że nie będzie wiochy a jakość najwyższa.Ja mam boczki do roboty i dziurkę w siedzeniu na boku.Wysyłam do nich a oni mi robią i odsyłają.Pozdrowienia

michalewski wojciech / 2002-11-05 13:51:01 /


czy temat sie troche poruszyl? moze juz ktos ma namiary na jakiegos tapicera we wrocku. i ile tak mniej wiecej miozna sie spodziewac za obszycie jednego fotela welurem?
dzieki za odp.

konk / 2007-02-03 20:57:32 /


niedaleko grunwaldu, na ul. Ładnej (okolice Benedyktyńskiej, Grunwaldzkiej, Reja) jest tapicer samochodowy. Z tego co oglądałem jego pracę, to facet godny polecenia. Obszywał kiedyś kanapę i fotele do jakiegoś zabytka kremową alcantrą i wyglądało to bardzo dobrze.Cen nie znam. Jest też tapicer na ul. Hercena (w podwórzu, okolice Komuny paryskiej, Dworcowej, Podwala) obszywał mi fotele do FCMk1 czarnym skajem i poprawiał konstrukcję fotela (łącznie ze spawaniem) i wymieniał gąbki. Jest tani i robi dosyć dobrze.

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-03 21:05:48 /


dziex Zoggon

konk / 2007-02-04 17:13:08 /


a jeszcze jedno. gosc dysponuje wlasnymi materialami czy trzeba we wlasnym zakresie kombinowac? no i jakich cen moge sie spodziewac- kompletnie nie mam pojecia

konk / 2007-02-04 20:55:37 /


obaj tapicerzy posiadają pewien asortyment własnych materiałów, ale jeśli raptem zażyczysz sobie różową skórę z seledynowymi wstawkami, to raczej będziesz musiał szukać samemu, co do cen, to ciężko mi się wypowiadać, ale zasada z polskimi zakładami usługowymi jest prosta: Najlepiej wziąć stary fotel czy kanapę, załadować do niezbyt luksusowego samochodu i jechać do zakładu i negocjować... osobiście zauważyłem, że jak się podjeżdża do "specjalisty" Maybachem, to cena idzie 3x w górę, jak się podjecie Dużym Fiatem, to nie chcą nawet rozmawiać, więc w tematach cenowych trzeba troszkę przebiegłości i nie warto negocjować przez telefon bo "oni" zawsze muszą "zobaczyć" co i jak :-)

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-04 23:08:28 /


Witam,

Odświeżam nieco przykurzony wątek...

Poszukuję dobrego tapicera z dolnego śląska. Najlepiej okolice Legnicy, ale nie będę wybrzydzał :-)
Bardziej zależy mi na opcji "dobrze" niż "tanio". Mam do zrobienia od zera całe wnętrze w aucie.

I przy okazji pytanie do kolegów adminów: czy da się ten wątek przenieść do "sklepy, warsztaty, fachowcy"? Ciężko go znaleźć.

Pozdrawiam,

Junior Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-02-02 22:41:11 /


Nikt, nic?
Na Dolnym Śląsku zabrakło tapicerów? ;-)

Junior Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-02-05 09:54:18 /


załatwiam wszelką tapicerkę. fotele przednie 1000,- skóra przednie 2000,-

zenonDWR / 2016-02-20 21:03:09 /


Tu widać dobrze załatwiony temat tapicerki: http://www.capri.pl/image/car/5068/182265

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-02-20 21:32:56 /


bobik - to jest aktualne.
czarna tylko 2000,- oryginał

zenonDWR / 2016-02-21 00:40:12 /


Pozwolę sobie jeszcze raz odświeżyć wątek. Zbliża się moment kiedy będę musiał ogarnąć tapicerkę.
Temat wydaje się dość prosty, bo chodzi o fiata 500 - wiele roboty tam nie ma. Z drugiej strony, tapierka będzie nieoryginalna i robiona od zera, a chciałbym żeby to wyglądało.
Szukam tapicera z okolic Wrocław - Legnica - Wałbrzych - Świdnica, który ogarnie temat tak, żeby nie wyszedł "agro tuning".
Bardziej zależy mi na opcji "dobrze" niż "szybko" albo "tanio".

Kojarzycie jakiś zakład godny polecenia?

Pozdrawiam,

Junior Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-07-12 10:03:02 /