logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » wnętrze » "podawajki" do pasów bezpieczeństwa

"podawajki" do pasów bezpieczeństwa

taki patent zastalem w moim kapciu wiec opisuje tutaj bo calkiem przydatny patent
plastikowa "podawajka" firmowana znaczkiem GM (no comments) pochodzi z 3 drzwiowych opli np. tigry, corsy, ascony itp
nowych nie da sie podobno kupic bo to komplet z pasami ale jak ktos znajdzie na szrocie to jego :)
wiec przykreca sie te plastiki razem z gornym mocowaniem pasa potem trzeba odkrecic dolne mocowanie zdjac pas i klamre, przepchnac pas przez otwor w plastiku i zlozyc wszystko do kupy...
efekt jest taki jak na fotkach ze nie trzeba szukac pasow za plecami a zeby wpuscic pasazerow na tylne siedzenia trzeba przekrecic "podawajke" wzdluz slupka i powrotem
jak ktos jezdzi w pasach ;> to jest ulatwienie

Maciasek_3M / 2004-04-05 14:57:38 /


no zajebiście przydatne, ale ciężko znaleźć na szrotach :(

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-04-05 15:14:52 /


no ciekawe i napewno przydatne... ale nie wiem czy nie psuje to koncepcji wnetrza...

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-04-05 18:29:02 /


Chyba w Nexii coś takiego można spotkać...
Osobiście uważam, że całe to ustrojstwo jest więcej niż zbędne; psuje koncepcję wnętrza, zapewne wkurza przy wsiadaniu i w gruncie rzeczy...jakoś nigdy nie miałem problemu ze znalezieniem pasa bezpieczeństwa...
Ale to tylko moja prywatna opinia, więc proszę się nie obrażać :-)

Paladinus z Krańca Świata / 2004-04-06 04:44:28 /


Co to znaczy "psuje koncepcje wnętrza"? przecież to nie płyta CD pod lusterkiem, tylko bardzo jak sądzę użyteczna rzecz. Ja w każdym razie dziękuję Maciasek- zamontuję sobie takie ustrojstwo, bo zawsze mnie wkurza szukanie pasa. Pozdro

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-04-09 18:33:15 /


otóż jeśli masz oryginalne wnetrze, chromowane elementy i do tego jeszcze jasną tapicerke to nie zamontujesz tam czarnych plastykowych rzucajacych sie w oczy podawajek, bo tam nie pasują... poprostu psuja koncepcje wnetrza ;) choć napewno są przydatne bo nie trzeba szukac pasa... z reszta to rzecz gustu... pozdrawiam.

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-04-10 11:03:11 /