logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » GOP » dwie sprawy które trzebaby ustalić na już

dwie sprawy które trzebaby ustalić na już

Heja, nie nie, tym razem nie chodzi o żarcie w dupsku choć czemu nie...
po pierwsze primo to zimowe bieszczady a po drugie primo to już gadałem z Jackiem na temat piątkowej imprezy bluesowej w muzeum w piotrowicach. Jacek miał rozeznać temat ale chyba mu to umkło w ferworze walki z granadą. Więc oto na łamach tego forum ja się zapytuję, jak sprawy się mają? działamy coś w tych kierunkach?

szymal Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-11-07 14:39:31 /


Na imprezkę w muzeum w piotrowicach to sam bym przyjechał. Więc prosiłbym o konkrety z PRZYNAJMNIEJ tygodniowym wyprzedzeniem.

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-11-07 17:20:03 /


Bieszczady, bieszczady.... Nie umiem się wyrwac stąd w trąbę jeża. W poniedziałek zaczynamy lakierowanie i do środy jestem uziemiony. Postanowiłem sobie, że w piątek z rana wyjeżdżam w Bieszczady na urlop mały i po niedzieli będę wszystko wiedział. Sorki że tak to ze mna jest ale sami widzicie, że zajęc mi nie brakuje:/
Obiecuję, że w przyszłym tygodniu będzie wszystko wiadomo. Proponuję wątek sylwestrowy i zapisy abym wiedział ile miejsc noclegowych będzie potrzebnych.

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-11-07 17:33:20 /


Aaa jeszcze imprezka bluesowa. Gadałem z Adamem w czwartek żeby ustalic szczegóły wjazdu do komory a że staram się byc taktownym to spytałem ot tak czy propozycja zorganizowania kameralnego spotkania byłaby nadal aktualna, czekając oczywiście na zaproszenie na piątkowy koncert, którego nie otrzymałem więc uznałem że nie będę drążył dalej. Potem zagadałem jeszcze i weselowóz dla Pszymka i będzie załatwiony, ten czerwony fletwood z białym dachem.

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-11-07 17:57:50 /


Że też za jednym razem nie umiem wszystkiego napisac :/
Bądę się widział z Adamem w poniedziałek, wtorek i środę, to może go faktycznie zaczepię wprost, w sumie to wisi to na stronie więc nie jest to impreza dla swojaków, tą jak obiecał mi ponownie Adaś, możemy zorganizowac w muzeum bez problemu.
Tu jest strona muzeum; http://www.old-timers.pl/garage.html

Czerwony z białym dachem to Pszymkowy ślubowóz ;D

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-11-07 18:05:47 /


Zgonioki jadą na bieszczady!!

zgoniok Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-11-07 18:06:39 /


aleś tytuł watku upier...lił

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-11-07 18:44:04 /


Nie wytrzymałem i zadzwoniłem do Adasia no i oficjalnie jest dupa, bo miejsc już nie ma:/ Jak się coś zwolni to mi zadzwoni ale na hurt raczej nie ma co liczyc.

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-11-07 18:57:45 /


Ja na sylwestra w osobach dwóch się pisze, jeszcze wczoraj Gryziu pytał mnie czy coś się kroi, bo reprezentacja Stolnicy by się wybrała ;)

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-11-08 15:48:01 /


No reprezentacja 3M w mojej osobie również się pisze!

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-11-08 15:54:07 /


Bierz ekipę(wytargaj wreszcie Skuna też), skołuje się miskę i zrobimy powtórkę z rozrywki tylko bez moich dyskusji z papugiem ;)

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-11-08 16:06:14 /


No zaraz sie z nim na browarze widze to go poszantazuję

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-11-08 16:15:36 /


Jeśli chodzi o sylwestra to pomimo mojego zamówienia na cztery osoby , zamawiam tylko trzy miejsca. Jadę ja , Demon i jego Witaminka :).Tutaj się już nic nie zmieni.

cortinas !G.O.P! / 2009-11-08 16:21:03 /


oooo czy ja przeczytałam "miska"?? :) kurcze, dopiero zrozumiałam że chodzi o sylwestra- chyba faktycznie warto by temat rozdmuchać w 3M?

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-11-08 17:41:07 /


No dobra ludzie : http://www.capri.pl/forum/409655&t=20091108154437#new

Tu ogłoszenia GOP pasterskie związane z Sylwestrem w Bies ;D

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-11-08 18:14:16 /