logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Reklamy Capri z TV

Reklamy Capri z TV

Były wątki, gdzie capri występowało w reklamach. Nie znalazłem wątku z reklamami poświęconymi capri.

Dzisiaj na youtube'ie znalazłem reklamę, po której trochę mi wstyd, że mam capri :)
http://www.youtube.com/watch?v=Nq1c3726leI

JarekK Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-12-04 16:29:51 /


A. Było :)
B. Ta reklama to troche taki turbodymomen lat 70tych, i jak widać ciągle działa bo cie zawstydził :D

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-12-04 16:32:47 /


To sprzedaj może. I wstydu się pozbędziesz i wydatków...

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-12-04 16:36:59 /


Jeśli uwierzyłeś, że to autentyczna reklama to faktycznie troche wstyd :)
A wątków "Capri w (TV/gazecie/radiu/czasopiśmie/reklamie/filmie/produktach codziennego użytku" faktycznie już z milion jest :)

Konar / 2009-12-04 16:38:47 /


http://www.youtube.com/watch?v=-QIg0g3A3d8&feature=related
Z salonu samochowdowego 1969 z Brukseli....prawie taki jak mój

bogdanw Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-12-04 16:40:22 /


http://www.youtube.com/watch?v=UBwTGdu3ZmU

Goes like thunder :-)

greenhorn Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-12-04 16:47:02 /


Jak Ci wstyd to sprzedaj capri...

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-12-04 18:42:40 /


http://www.youtube.com/watch?v=yt48WcNeDY4&NR=1

to dobre

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-12-04 18:46:51 /


Fajne te reklamy ;-) Czy tez zauważyliście że kierowcy najczęściej mają skórzane rękawiczki to taki element "sportowści " Capri chyba ?

bogdanw Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-12-04 20:10:12 /


wczoraj w tv widziałem reklame toyoty cos typu "nie kupuj starego" i była tam migawka z giełdy samochodowej z lat 70 a tam miedzy innymi było capri mk I :)

Michal FAZI / 2009-12-05 20:16:58 /


Coraz bardziej mam ochotę nakleić sobie na klapę "Legendy motoryzacji trzęsą się ze śmiechu na widok nowego Renault Clio" ;-PPP Do tego "wolę to niż nową Toyotę z plastiku" "ekorabaty na graty - oddaj nowego Fiata na złom" i do tego "Masz 7 lat gwarancji i łuszczący się lakier" ... "Albo Suzuki albo NIC. Wybrałem NIC - "Niezawodny i Cool"

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-12-05 21:41:58 /


dzis wlasnie mialem rozkmine, ze swiat dazy w takim kierunku zeby ludzie oddawali to co dobre i trwale, zeby musieli kupowc obecnie produkowany chlam, i napedzali kase tym co nikt dobrowolnie by nie bral ich poduktow....... a produkuje si ei projektuje z premedytacja chlam, zeby sie rozpadl aczlowiek musial wydawac kase........ non stop na to samo....

wiedzialem to od dawna, ale generalnie to kiepska swiadomosc ze ludzie juz legalnie ina sile z innych musza wyludzac zeby


moze i za kase wydana na granade bym mial cos nowego, ale wlasnie na przekor tej filozofii skoncze go - po trupach!

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-12-05 23:15:13 /


Odezwał się ten co Clio na co dzień zajeżdża. No dobra, ja Cordobę ;-)

radzieckii / 2009-12-06 00:28:10 /



Konar / 2009-12-06 01:01:25 /


myślę że to temat na nowy wątek.
Wielu ludzi narzeka lub wręcz nabija się z nowych samochodów. Ale mało kto zdaje sobie spraw z tego, iż bez postępu ( czyli również bez nowoczesnych samochodów) nie byłoby telefonów komórkowych - z których korzysta wielu kontestujących współczesny świat, w tym samochody), internetu, medycyny ratującej życie, itp. Ciekawe, jak wielu ludzi przyjęłaby ograniczenia techniczne w pozostałych dziedzinach życia niż motoryzacja.

magic Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-12-06 01:41:51 /


a zebys wiedzial jak mi zle z tym clio......

jeszcze zamienie je na cos czego nei bedzie sie trzeba wstydzic:) niedlugo:)

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-12-06 10:25:02 /


Ja się nie nabijam - mają swoje zalety, ale mają też poważne wady. Nabijam się ze sposobu ich reklamowania - coraz bardziej bezczelnego i chamskiego ...

Będąc w UK przez parę tygodni jakoś nie zauważyłem szczególnego ciśnienia na wymianę samochodu na nowy co 5 lat .... Przeciwnie - sporo ludzi jeździ starymi autami (nawet ponad 50-letnimi) na codzień i nikt się na nich nie rzuca, że to truje, jest nieekologiczne, niemodne czy jakieś tam.... Każdy każdego szanuje na drodze niezależnie od tego czym ktoś jedzie .. U nas raczej mentalność jest inna ... W Niemczech auto zabytkowe jest czymś jak obiekt kultu ... każdy choćby się nie znał - podziwia ... u nas ? ;-) przemilczę ten temat ...

Bez nowoczesnych samochodów nie byłoby internetu, komórek ? Wątpię ... W końcu radio, elektyczność, żarówki wynaleziono przed nowoczesnymi samochodami ... Technika gna do przodu , ale nie ma obowiązku ślepego biegnięcia w alejkę którą ona podąża -- bezmyślnego podążania za modą, trendami czy muzyką... Niektórzy wolą iść pod prąd i sami wolą oceniać co jest dobre a co nie ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-12-06 15:31:55 /


przecież to nie motoryzacja jest napędem rozwoju tylko konflikty zbrojne :)

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-12-06 16:05:58 /


W tej reklamie z TVP z giełdy samochodowej z lat 70tych jest Capri Mk1 na nr.rej WAA.....
Może ktoś nagra ja i tu wrzuci....
Super by było odnaleźć auto po numerach rej.

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-12-06 17:21:32 /


Ktoś wrzucał niedawno kawałek programu z którego Toyota wzięła urywek do swojej reklamy. Jest na youtubie.

Wojtass Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-12-06 18:42:30 /


zgadza się ,kilka tygodni temu wrzucałem linki do kroniki filmowej
jeszcze raz (capri jest pod sam koniec ): http://www.youtube.com/watch?v=6gEtAPUUPLM&feature=related

Seba vel Pitcarn Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-12-06 19:30:46 /