logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Czy Lublin żyje.

Czy Lublin żyje.

Czy ktoś w Lublinie i okolicach spotyka sie jeszce się gdzieś .
Może byśmy pogadali ktoregoś dnia , spotkanie Janowiec :)

RedCar Pyta

RedCar Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-04 12:22:07 /


no w koncy !!!ja mysle !!!
gdzies pisalem na jakims poscie ze mozna cos stwozyc a chetnych to jes bo zaczynaja sie domnie zajezdzac pod blok :D:D
z tego co wiem to cos wczesniej kreciles wiec masz wprawe
wiesz gdzie zapukac i dryndnac !!!
a tak jak co to zawsze moge do cie przyjechac i cos sie wykmini !!!
pommoc zawsze pomoge
daj znac to pogadamy na wizji !!!
moge do warsztatu podleciec

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-04 14:53:28 /


RedCar , bez obrazy ,ale coś mnie nurtuje. Czy zwrot "RedCar Pyta" to jest kompensacja braku pytajnika w tytule, czy wyraz samokrytyki , bo drugie słowo niejednozancznie sie w moich stronach odbiera ...
Pozdrawiam

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-04 17:38:18 /


buahahaha... sorry nie mogłem sie powstrzymać... Mis wydaje mi sie jednak że RedCar'owi chodziło o znak zapytania (?) łatwo sie domyslić, bo RedCar czasami pisze też "RedCar mówi" czy coś tym stylu...

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-04 17:44:00 /


Jak tylko wyciagne w koncu swoja Grandzie z warsztatu to chetnie bym sie spotkal w jakis weekend (bo tylko w weekendy bywam w Kraśniku). Hmm mam nadzieję że już niedługo.... Podkład już położony, pozostało tylko lakierowanie i wymiana dyfra : )

hubi / 2004-05-04 18:33:52 /


Ha, to raczej Ty dawno nie dawałeś oznak życia na forum, jedynke sprzedałeś, nie wiadomo czym tam teraz mykasz, ale jak bedzie jakiś klimatyczny zlot w tamtej okolicy to kozienice raczej przyjadą:)

Pozdro:)

Piosiu. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-04 19:40:21 /


ja chetnie bym sie wybral na jakis zlocik:) wiec jak bedzie juz cos wiadomo to mowcie:) a najprawdopodobniej sie pojawie:)

Gleacken Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-04 22:04:58 /


No no, Lublin, to brzmi ciekawie...

Wojtass Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-05 13:09:26 /