logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Niech "RADA STARSZYCH" sie wypowie!

Niech "RADA STARSZYCH" sie wypowie!

Pytam Was o zdanie bracia bo sam jestem pełen rozterek

W Konarzynach na Spring Open 2004 jak co roku były zawody o "Puchar Hoovera 2004" jak w zeszłym roku udział barali wszyscy w tym roku (nie wiem moze przez pogodę) frekfencja była marna..
Po wielu machlojkach w finale wyladowali SKUN i Capri_Maciasek
był bieg finałowy w ktorym zwycierzył SKUN

Skun niestety startował WV Sirocco !!!!!!! :(

CO RADZIDZIE MĘDRCY W TEJ SYTUACJI?! czy Skun powinien otzrymac puchar mimo wszystko czy jednak macias bo to capri było na zlocie capri

Równie dobrze za rok ktos moze przyjechac nowym pasatem

o porade prosze
OTWIERAM GŁOSOWANIE!
liczyc się bedzie pierwsze 40głosów

Hoover 3M / 2004-05-06 22:46:07 /


może do rady starszych sie nie zaliczam ale sądze że powinna być konsekwencja w postępowaniu organizatorów Pucharu Hoovera 2004!! mianowicie jak dopusciliscie do takiego "incydentu" że Skun brał udział innym samochodem niz Capri i w trakcie zabawy nie bylo problemów to teraz powinniscie konsekwentnie przyznać puchar Najlepszemu czyli Skunowi. a jako rade dam taka zeby od przyszłego roku dopuszczac do zabawy tylko auta takie jak wam pasuja czyli Fordy:) i nie bedzie problemów:)
Teraz to troszke głupio byłoby zabierać nagrode!!
taka jest moja opinia.
Pozdrawiam

jagoolmk2 / 2004-05-06 22:57:29 /


SKUN jak by nie było jest starym fordowcem i to ze chwilowo jeździł "fordem"-sirocco :) to mi osobiście nie przeszkadzała :) zabawa była świetna i nie ma co jej teraz psuć,, tak więc nagroda jak dla mnie należy się SKUN-owi :)

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-06 23:03:36 /


zgadzam sie z przedmowca jesli na poczatku nic nie mieliscie przeciwko startom SKUN'a to na koniec nie powinniscie mu zabierac pucharu. wiem ze to jest puchar capri jednak za bledy sie odpowiada wiec za rok dopuszczajcie tylko fordy (stare) i wtedy nie bedzie takich problemow.

Gleacken Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-06 23:04:00 /


IMHO skoro Rafal byl dopuszczony nalezy postepowac konsekwentnie. Poza tym "prawo nie dziala wstecz" itd.

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-06 23:11:39 /


Nom ja oprócz forda mam pare innych staroci, wśród nich bym gdzieś wygrzebał lancie delte HF turbo która mogła by z tym scirocco porozmawiać:), w sumie fajny sprzęcik ale wole kapcia, więc myśle że Capri to Capri.
Ale nie wiem, nie byłem...........

Pozdro.

Ps. a no i nie wiem czy mam prawo głosu w tej sprawie;)

Piosiu. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-06 23:35:00 /


powinno sie o tym myslec wczesniej
mozna bylo od razu powiedziec ze inne samochody startuja tylko towarzysko ale nie licza sie w klasyfikacji
teraz juz chyba za pozno, po prostu puchar Hoovera w tym roku byl otwarty.
ale to Twoj puchar wiec mozesz go dac swojej cioci jak bedziesz mial taki humor ;)

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-06 23:40:29 /


Jesi puściliście Sirocco na start to nagroda się należy (wiem, wiem, mieliście nadzieję ze Capri wygra i tak i będzie pez problemów no nie ? :P )

moja opnia - Puchar dla SKUNa !!!

Pe®ana Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-06 23:44:14 /


to puchar Hoovera , wiec moze niech on zadecyduje, mnie sie niezbyt podobaly sierry przemieszczajace sie po lotnisku niekiedy po kursie lekko kolizyjnym, ale jezeli ktos byl uczestnikiem zlotu , zostal dopuszczony do zawodow i je wygral to chyba nie wypada protestowac po fakcie.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-06 23:47:09 /


O to może ja sie wypowiem...startowałem Fordem Scirocco (nie że takie wole, ale takie chwilowo musialem miec)...dużo osób sie smiało przed startem, że to diesel, czy też 1.6 (ja rózniez sie z tego smialem) i gwarantuje wam, że napewno na wygranej nie zaważyly osiąi bo były generalnie gorsze od każdego auta z któym startowałem (nich sie Gościu np. wypowie).

Puchar pucharem...jeżeli ma to być to problem, a widać, że jest skoro powstał ten wątek to ogłaszam, że pucharu się zrzekam na rzecz MAciasa który był najwyżej notowanym Capri, jednak dla mnie liczyła tam sie super zabawa i satysfakcja z wygranej i niestety tego sie nie zrzekne, bo to jest moje i nikt mi tego nie odbierze!

Takie jest moje zdanie na temat tej sprawy...

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-06 23:50:36 /


no i pieknie, po chuj takie zloty i ogolna integracja , jak sie dwa dni pozniej robi komus przykrosc.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-06 23:59:50 /


jeszcze ja dorzuce bo ten watek moze byc przez was roznie odebrany
SO w swoim zalozeniu jest zlotem AMATORSKIM co wplywa na organizacje i zapwene wyniki konkurencji
celem zlotu jest zabawa nie pobijanie rekordow i ostre wspolzawodnictwo
jako organizator widzialem troche bledow ktore popelnilismy, pare niesprawiedliwosci - w zadnym przypadku celowych
poprostu sami sie tym bawimy i nie zwazamy az tak bardzo na dokladnosc i reguly
najwazniejsze ze taka masa ludzi zaszczycila nas swoja obecnoscia
do zawodow dopuszczamy rozne auta: sierki, vw - moze nie powinnismy ale to sa znajomi, przyjaciele ogolnie ludzie ze srodowiska wiec nie mozna odmawiac uczestnictwa
sama nazwa zlotu mowi o tym ze jest to zlot otwarty ale tez bez przesady ;)
Skun przyczynil sie do powodzenia naszej imprezy wiec zaden z organizatorow nie bylby sklonny odmowic mu udzialu, Piter skierką pokazal jak jezdzi auto na 4 buty wiec tez ma jakis wklad w organizacje
a Puchar Capri jest od tego zeby startowaly Capri :)
puchar zostaje u Skuna a jak Szajba przysle naklejki to ja je rozesle wszystkim uczestnikom i bedzie dobrze...
a w przyszlym roku Skun przyjedzie Fordem :)
a pisze to zeby watek nie przerodzil sie w zarzuty i spory


Maciasek_3M / 2004-05-07 10:02:31 /


Amen.....

Popieram przedmówcę......

Guti_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-07 10:24:18 /


postanowione!
SKUN jest ZDOBYWCĄ PUCHARU!:)
chailem Tylko Was zapytac o zdanie widze ze prawie jednoglosnie zapadla decyzja co cieszy mnei ogromnie!
Tak jak macias wspomniaj tu chodzi przedewszystkim o DOBRA ZABAWE i GRUBA JAZZZDE
pozdro all
a ja bede spal spokojnie ze nikt mi nie zarzuci niczego
watek zamkniety:)

Hoover 3M / 2004-05-07 10:51:31 /


zaraz zaraz :) a czy została przekazana SKUN-owi nagroda pieniężna którą na ten cel przeznaczyłem ?? cały 1000PLN !! jeździł ze mną od zeszłorocznej edycji pucharu Hoovera... ;D

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-07 12:00:02 /


a ta kase przehulal hoover z maciasowa ;)

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-07 12:11:27 /


ciii bo sie wyda:)

Hoover 3M / 2004-05-07 14:17:39 /


Można rozstrzygnąć spór.
A więc SKUN ze mną przegrał bo nie przekroczył lini mety - niestety ORGANIZATORZY ZA dobrze się bawili aby zauważyć ten mały detal :)
A więc jeżeli Macias przegrał ze SKUNEM to problem już z głowy.
Ja wygrałem :)
Zresztą i tak wcześniej dojechałem do mety...
:) PROBLEM ROZWIĄZANY. :)

Albi_Poznan / 2004-05-07 15:35:53 /


Trójkąt możesz przesłąć 1000zł te twoje i z tego roku na moje konto podaję namiar
Tomasz Lesiński
PKO BP SA
10204072-111570-270-61
czekam z niecierpliwością na wygraną
:)

Albi_Poznan / 2004-05-07 15:46:00 /


nie tak prędko Gościu!! sejmowa komisja śledcza obejrzy taśmy ze spotkania i zdjęcia z fotokomórki i wtedy zadecyduje.. ;D w końcu 1000pln to nie w kij dmuchał :D

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-07 15:58:25 /


Gościu :) masz swoje zdanie i trzeba je uszanować, jednak mówie ci, że przekroczyłem linie mety prawym rogiem auta po tym jak przejechalem po polu, nie stało ono równolegle do Twojego, stało pod kątem więc linie przekroczyłem, a co do tego, że byłeś pierwszy na mecie trzeba sie zgodzić w 100%, jednak by wygrać jakikolwiek bieg, trzeba było dobiec z opona na miejsce z startu...tam byłem pierwszy...........

A pozatym skończmy już to licytowanie sie! Zabawa sie liczyła, a nie kto dostanie puchar, czy kase! Fakt jest to miły dodatek, ale nie o to chodzi w tym wszystkim! Gościu dodam tylko, że byłeś niestety jednyną osobą która mi po wyścigu nie podała ręki! Można sie ścigać, ale to przedewszystkim ZABAWA!

:)

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-07 16:09:40 /


Przepraszam SKUN ale nie podałem ci ręki bo wiedziałem, że przekupiłeś organizatorów.

Albi_Poznan / 2004-05-07 16:32:26 /


dobra!!! szkoda gadać....

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-07 16:33:53 /


SKUN - mam cię dałeś się złapać .... :):):):):):):)
łykłeś jak ciepłe bułki :)
Tak przy okazji Macias miał podtlen tylko się nie pochwalił bo to dupa, a nie kierowca...... i nic z tego nie wyszło.

Albi_Poznan / 2004-05-07 16:55:02 /


KONIEC WATKU!
brak mozliwosci dopisywania czegokolwiek
kto tego nei uszanuje ten...

Hoover 3M / 2004-05-07 17:25:58 /


NIE TAKI KONIEC!!!!

Z tego miejsca chciałbym podziękować za zabawe na Spring Open oraz dla Tych co sie ścigali w Pucharze Hoovera oraz wkońcu za SAM puchar Hoovera!!!

Tak wiec dziekuje za super zabawe w kinie oraz po kinie na gokartach oraz za Puchar hoovera...Fakt faktem dzioba nie kupie bo nie bedzie za co, chyba, że puchar jest ze złota jeszcze nie sprawdzałęm, ale liczy sie zabawa!!!

A na dziboa sam zarobie a co tam :)

Pozdro dla 3M

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-11 23:29:00 /