logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » kupowanie samochodu » czy ten bialy taunus kombi z wieruszowa jest nadal na sprzedaz?

czy ten bialy taunus kombi z wieruszowa jest nadal na sprzedaz?

witam pilnie poszukuje informacji na temat bialego taunusa kombi co byl na sprzedaz w wieruszowie kiolo kepna,nieposiadam zadnego telefonu do wlasciciela,aby sie z nim zkontaktowac. interesuje mnie czy nadal jest na sprzedaz, pisac najlepiej na gg11942579, lub tadzik750@interia.eu poszukuje jakiegos taniego kombiaka ktory w wigilie zrobi mi prezent i przejedzie mi 500 km bez problemow

bumek750 / 2009-12-20 12:17:46 /


dawno zasilił hute, mnie i radzieckiego.

fordofil Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-12-20 13:26:52 /


jak hutę skoro on składał się w większości z pianki budowlanej :D, o ile to ten o którym myślę

brzezin Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-12-20 13:31:10 /


następny bezsensowny wątek

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-12-20 14:16:02 /


i to jest właśnie pier... głupot przez dzieci neosterady. jak ktoś go nie widzaił to jak może coś o nim powiedzieć?? dzięki takim wypowiedzią jeden z lepszych kombiaków w pl. poszedł na złom.
jedyną wade jaką miał to to, że kiedyś miał dzwona i podłuznica była prostowana, blachy miał więcej niż większośc kombiaków z tej strony, a i ilość patentów też nie odstawała od normy. powiem ze, zostały z niego jeszcze maska i komplet drzwi po ktoore jak bede potrzebował to sie wybiore, pomimo tego że mam 250 km bo bedzie warto.

fordofil Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-12-20 14:16:45 /


bylem widzialem i tez sie pod tym podpisooje.

leetvoos Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-12-22 21:40:44 /


a na allegro wiszą dwa
i nikt ich nie chce

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-12-22 21:50:25 /


fordofil, ja jeszcze nie widziałem na tym forum auta które ktoś chce sprzedać, żeby ktoś inny go nie skrytykował. Osobiście kupiłem granadę z polecenia jednego z klubowiczów i okazała się totalną padliną, a zapłaciłem jak za woły (ale cóż, wziąłem w ciemno) natomiast poprzednia była z poza klubu i warta była drugie tyle, co za nią dałem. Wyleczyłem się z kupowania w ciemno i sugerowania się cudzymi opiniami.

granadabus / 2009-12-22 22:18:40 /


W klapie znalazłem trochę pianki, ale i tak jest lepsza od mojej. Bardzo dziękuję koledze Fordofilowi za pamięć i fatygę.
Co do kupowania w ciemno to mogę się podpisać pod słowami granadabusa. Taunusa kupiłem na alledrogo i dłuuugo się targowałem. Granadę wychwalano na tym forum, że igiełka i w sumie to głównie dzięki niej środki zainwestowane w Taunusa zbliżają się do kwoty pięciocyfrowej. Ile wymagała, wie najlepiej Maroo, którego świątecznie pozdrawiam.

radzieckii / 2009-12-22 22:39:56 /