logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Miedzynarodowy rajd Capri

Miedzynarodowy rajd Capri

Jakis czas temu zarodzilasie diskusja o mozliwosciach organyzowania Polsko-Litewskiego rajdu starych Fordow...
http://www.capri.pl/services/forum-thread.php?id=3ff80f973637a

Po jakims czasie ta diskusja ucichla... Do planowanego terminu rajdu zostalo juz niezaduzo czasu... Myslie ze jest juz czas ustalac scegoly: spisek uczestnikow (jerzeli jeszce sa chetni), czas i miejsce spotkania, i t.p.
Rzec w tym, ze 06.24 mamy swieta (noc swietojanska), wiec moga byc problemy z kempingiem. Dlatego musze jak najwczesniej wiedziec ile zalog (ludzi) planuje wyjazd, rzeby wczesniej zarezerwowac czesc kempingu, lub znaliezc jakas alternatywe...

Czekam na wszelkie propozycje z waszej strony....

Pozdrowenia...

Arunas Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-10 10:19:16 /


Czesc

Najważniejsze aby te osoby , które już wiedza na 100% ,że jadą wpisały sie na liste i zdeklarowaly sie do zarezerwowania miejsc na kempingu itp....


Dzien wyjazdu juz znamy tzn. 24.06.2004 tylko trzeba ustalic miejsce i godzine gdzie spotkamy sie wszyscy po "naszej stronie" . O której godzinie mamy zamiar przekroczyć granice??????



1. Guti + Kamila ( rezerwacja pokoju 2 osobowego)

Guti_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-10 10:37:23 /


:( niestety :( po pierwsze to zaraz po tym rajdzie jest miedziana ,a na 2 zloty niedam rady ,pozatym pewnie jeszcze niezdaże dotrzeć silnika :( ... może następnym razem.

pozdrawiam

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-10 10:58:43 /


2 osoby na 100% - 1 namiot, 1samochod :)

oczekiwan zbyt wielkich nie mamy - w razie potrzeby cos sie zorganizuje :)
kto jeszcze?



Jabol / 2004-05-10 11:55:18 /


Jeden samochód, a raczej jeden autobus, czyli znany już przynajmniej w PRL czerwony Transol. Załoga:narazie Łada, Dyra i Kejpi, a może jeszcze ktoś, mamy łużko kibel i namiot, potrzebna tylko atmosfera no i obowiązkowo noc świętojańska.

kejpi Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-17 21:01:13 /


no i kto jeszcze ???
zapisywać się liczymy na 3M .
kami

Guti_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-22 12:43:08 /


Poniżej treść emila od Arunasa

Czesc,

W zeslym tygodniu i dzis probowalem znalezc jakies miejsce, gdzie moglyscie by
przenocowac... Jest kilka wariantow. Albo kamping w Trakai, albo hotelik w
Wilnie, albo u ludzi ktore zajmujasie turyzmem wiejskim... Ceny sa takie:
Hotelik w Wilnie - 25Lt/osoba (sa 1-2 miejscowe pokoje). W pokoju mozna
umycsie. Prysnic na kilka pokojow...
Kamping w Trakai ( http://www.camptrakai.lt/ ). 16Lt/osoba + 5-7Lt namiot +
6Lt samochod.
Trzeci wariant 20 - 60Lt/osoba...

Wiec chcialbym wiedziec jakie beda zyczenia (ktory wariant wybieracie)...
Poprosze o najszybsza odpowiedz, bo w hotelu oraz w kampingu miejsca trzeba
rezerwowac kilka dni przed przyjazdem...

Pozdrowenia...


Jak widać do wyboru mamy camping, hotel i agroturystykę :)
Ceny w litach, kurs średni Lt = 1,3198 PLN w/g NBP

Chciałem użyć zwrotu "Szajby", lecz żona stanowczo zaprotestowała, więc, Szajba z Agą proponują camping.

Dopisywać sie !!


Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-14 18:32:57 /


Jesteśmy za campingiem. Prosimy o rozerwacje dla 2 osób.

Pozdr.




Guti_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-14 19:05:34 /


Camping, jeden sanochód i dwie, może trzy osoby śpiące w tym samochodzie

kejpi Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-15 07:20:57 /


Oczywiście 2 osoby + 1 namiot + 1 samochód .........

Guti_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-15 09:29:38 /


Oczywiście 2 osoby + 1 namiot + jeden samochód

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-15 10:38:19 /


Czesc wszystkim... Dzis dzwonilem w administracje kampingu i zarezerwowalem miejsca na 3-4 samochody i 3 namiota... W kampingu bedzie miejsca i wtedy, jerzeli bedzie was wiecej...

Wiec do zobaczenia w Litwie...

Arunas Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-15 12:27:54 /


wiec tak: mam kilka walkie-talkie (jedna moja, reszta pozyczona: dwie 3kata i mam prawie dwie od szpaka :))) )
prosze wziac baterie (to do kejpiego, szajby) te mniejsze paluszki (AAA) - bedziemy sie komunikowac podczas jazdy - zawsze to taniej niz roaming :)) - biorac pod uwage to ze jedziemy (jak na razie) na 3 samochody, 2szt mozna pozyczyc Litwinom - takze przewodnik-Arunas bedzie nam nawijac co tam po bokach widac i ewentualnie ktos jeszcze sie moze do gadania przylaczyc - zasieg maja bardzo duzy (do paru km) i sa proste w obsludze

Jabol / 2004-06-17 00:46:19 /


kurcze zapomnialem ze to tyczy sie tez Gutiego ;)))

Jabol / 2004-06-17 00:51:10 /


Mam dwie szczekaczki i je wezmę, natomiast o zasięgu paru km w samochodzie, zapomnij, jadąc w kolumnie w odległości 300m jeszcze coś słychać, potem tylko trzaski, inaczej na otwartym terenie, wtedy dużo lepiej.(poznaj Litwę przed nami i rób za znawcę)
Pozdro

kejpi Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-17 07:31:45 /


Czesc... Jest jeden problem... Jakos calkowicie wylecialo mi z glowy, ze noc swietojanska jest z dnia 23 na 24...:( Wy (oprocz Jaboola) przyjezdzacie 24-go... Moze jest jeszce mozliwosc zkoregowac plany...???

Arunas Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-18 09:13:09 /


Jesli chodzi o Nas to możemy przekroczyc granice 24....

Guti_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-18 09:46:15 /


jabol sie pisze przez jedno "o" - jak bede trendy to sie bede pisac przez 2 ;)))

Jabol / 2004-06-18 11:05:17 /


Sorry... Zobaczylem co napisalem tylko po tym jak nacisnalem "Wyslij"...

Arunas Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-18 11:26:17 /


Sorry,zmiana zaplanowanego terminu pokrzyzowała mi wszystko, nastawiłem się na noc Świętojańską, bo na zwiedzanie to za mało czasu, może za rok na dłużej.
Do Arunasa: moja nieobecność nie ma nic wspólnego z zaproszeniem po Pucharze Capri, to jest nadal aktualne
pozdrawiam wszystkich

kejpi Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-19 11:17:02 /


fajnie bylo ale sie skonczylo :( szkoda.. ci co nie byli maja czego zalowac. Litwa piekny kraj. Litwini bardzo goscinni :) piwo i bimber tez nie najgorsze ;) za pare dni postaramy sie wyrzezbic jakas relacje :)

Jabol / 2004-06-27 18:58:07 /


Arunas , dzięki za zaproszenie , bylo świetnie!!!Maciaski, Jabole i Szajby , dzieki za mile towarzystwo ! Litwa jest piękna , mam nadzieje ze w przyszlym roku wiecej nas sie wybierze na zlot na Litwie!
Kamila

Guti_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-05 14:21:43 /


z pewnym opoznieniem ale rowniez chcialbym podziekowac ekipie z Litwy zwlaszcza Arunasowi za opieke nad wycieczkowcami z Polszy i lozysko dla mnie
ach te rowne proste szerokie drogi litewskie z ograniczeniem do 70 km/h ;>
bardzo ciekawie bylo zrobic taka wyprawke za granice, poznac pare osob, zobaczyc Wilno i Troki
zapraszamy na Spring Open w przyszlym roku :)

Maciasek_3M / 2004-07-05 17:14:38 /


witam
jakby ktoś nie wiedział to Arunas, Lina, Saulie i Augis (pewnie zupełnie inaczej pisze się ich imiona - z góry przepraszam za błędy)właśnie zwiedzają Łazienki, a jeszcze parę godzin temu byli w Wilanowie, na Starówce, i paru innych fajnych miejscach.
Zaraz po Miedzianej zabraliśmy ich do Wawy na zwiedzanie w podziękowaniu za cudowną wycieczkę na Litwę i Łotwę.

mam nadzieję, że Warszawa podoba im się tak jak nam się podobało Wilno.

aciu

dagna / 2004-07-05 18:04:42 /


Czesc wszystkim... Niestety ta fajna wycieczka do Warszawy i na Miedziana juz sie skonczyla... Czas leci bardzo szybko... Zwlaszca w tedy, gdy jest fajnie... Dzis juz musze siedzec w pracy..:(
Wycieczka do Warszawy byla rewelactyjna.. Dzieki Dagnie i Piotreku (Jabolowi) i ich rodzicom za goscinnosc, wytrzymalosc i cierpliwosc...
Jestem sczesliwy, ze calej ekipie (Jabolom, Maciaskom, Gutim i Szajbom ;) ) podobalosie w Litwie... Bedziemy czekac gzy przyjedziecie w nastepny raz...

Serdeczne pozdrowenia wszystkim od Liny, Saule, Augis i odemnie... Do szybkiego zobaczenia...

Arunas Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-07 08:40:41 /


Ja napiszę, że mi się podobało na Litwie dopiero jak Jabol z Dagną jakąś relację zrobią.

JABOL !!! ŚPISZ !!!

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-14 00:33:38 /


relacja jest , tylko czeka na aktywacje przez mk ;p

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-14 00:55:43 /


już jest już jest już jest już jest już jest już jest już jest już jest już jest już jest już jest już jest już jest już jest już jest już jest już jest
już jest
już jest

dagna / 2004-07-14 16:50:26 /


ja spie, bo pogoda taka. poza tym nie obiecywalem ze cokolwiek bede pisac :)

Jabol / 2004-07-15 10:17:54 /