logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » wnętrze » wymiary tylnej półki w Capri MK III

wymiary tylnej półki w Capri MK III

może mi ktoś podac wymiary tylnej półki cobym mógł sobie dorobić? Myślę że takie wymiary przydadzą się nie tylko mnie ...

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-10 13:36:13 /


Może chcesz pożyczyć taka półkę bo mam prawie całą. Jak będziesz dorabiał to może odrazu 2 sztuki???

Guti_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-10 14:26:58 /


chce zrobić taką tylko ze sklejki (4-5 mm). pokryć jakimś lakierem i okleić materiałem, więc z qryginałem będzie toto miało niewiele wspólnego :-)
ale jak możesz to przywieź jutro jedną sztuke do Multikina, ok?

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-10 14:31:19 /


Jak kiedyś puściłem zapytanie o wymiary to była cisza i po jakimś czasie kupiłem oryginalną z Warszawki (dzięki dla poprzedniego właściciela). Po prostu łatwiej mi było kupić niż na szybko zbierać ileś wymiarów a potem dzwonić 10 razy z dodatkowymi pytaniami (jak się chce mieć dokładnie to trzeba by chwilę po mierzyć, bo nie taki pikutek). Na razie leży w garażu bo tapicerki trochę brudne, a do tego zbyt duża butla gazu w bagażniku. Zrobię reanimację i będzie git. Jeśli chcesz to mogę zabrać do Szamotuł na weekend, nie wiem czy będziesz ale wtedy by się obmierzyło i po kłopocie. Jak znajdę czas w weekend to pomierzę, narysuję, walnę fotki i zamieści się gdzieś w GARAŻU, bo temat ciągle żywy. Problem może być jedynie z gumową listwą/uszczelką która dochodzi do klapy bagażnika, ale co to za problem dla CapriManiacs. Obiecuję że sie postaram, chyba że ktoś mnie wyprzedzi :)

A tak wyglądała samoróbka właściciela już mojej oryginalnej półki, nie powinno byc problemu żeby na wzór dorobić nooweczkę z włokna i żywicy usztywnionego aluminium. Oczywiście żadnych głośników :)

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-10 14:41:31 /


Kornik, jakby co, to ja tyz mam oryginalna - mozna pobrac wymiar, tylko trzeba niestety miec na uwadze margines bledu (ok 5 cm z kazdej strony :-)))

Ananiasz Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-10 17:34:23 /


no to zabierać Panowie swoje półeczki na dzisiejsze spotkanie :-)

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-11 09:03:12 /