logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » propozycja - dokumentacja

propozycja - dokumentacja

Ponieważ każdy coś tam dłubie przy swoim samochodzie fajnie by było dokumentować to i owo - w formie zdjęciowo-słownej. A więc wyjmujesz silnik, zmieniasz uszczelki, amortyzatory, montujesz zderzaki.... cyknij kilka fotek i dorzuć pare słów. Oczywiście w miarę możliwości.
Wydaje się, że dział "How to" w takiej właśnie formie, byłby mile widziany przez sporą cześć ludzi. Nie każdy posiada doświadczenie tudzież możliwość pobierania korepetycji ;)

kliner aka cleaning / 2002-07-23 14:30:57 /


Moge ładnie zeskanować moje ułożyskowane McPhersony ;-))) akurat mam zdjęcie pod tym kątem - wersja bez wspomagania więc myśle że dość pomogło ....

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-07-23 16:38:09 /


Popieram ten pomysł całym sercem.
Jak mi blacharz wyrzucił wszystko z auta (razem z instalacją) do paru kartoników to podejrzewam że może mi trochę drobiazgów zostać. I co z tym potem ??
Kupca szukać czy na półkę ??

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-07-31 16:49:52 /


jak zostana Ci jakies drobiazgi to zrob zdjecia i wyslij do mnie, powiem do czego

niektorzy sa nie do pobicia z tymi zostajacymi elementami, jak to jest od tapicerki to nic sie nie stanie, ale niektorym po zlozeniu skrzyni biegow zostaje kilka czesci, klada je na polke i ze spokojnym sumieniem montuja skrzynie, ktora po tygodniu mieli sie

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-07-31 17:31:34 /


Jeżeli zostaną mi jakieś drobiazgi to napewno od tapicerki czy też wykończenia. Jest parę takich plastików których przeznaczenia nawet nie śmiem się domyślać. Dzięki za chęci.

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-07-31 23:59:53 /