logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » przeróbki » Zamiana RHD na LHD ?

Zamiana RHD na LHD ?

Jako ze tegoroczne wakacje zamierzam spedzic na Wyspach popatrzylem sobie troche na Cortinki na eBayu, ceny i ich stan sa obiecujace. Tylko tak sobie mysle co trzeba by zamienic w tym aucie zeby bylo "normalnie" ? Deska rozdzielcza, nagrzewnica - a przynajmniej obudowa, wycieraczki sa na odwrot :| Jeszcze jakies niespodzianki w stylu calowych srob ? Dzieki.

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-10 18:48:08 /


no chyba uklad kierowniczy , hamulce i jeszcze pewnie mnostwo niepsodzianek ogolnie to lepiej by bylo przywieźć cos z niemiec :)
Pozdro
ps: miłych wakacji:)

jagoolmk2 / 2004-05-10 23:31:40 /


Hamulce? E, nie wydaje mi sie. Uklad kierowniczy to oczywiscie, zawieszenia jakas czesc tez pewnie (a moze da rade "okrecic" o 180 stopni ?)

PS. To beda pracowite wakacje :)

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-11 00:43:07 /


To przywies mi troszke gratoow do mojej Cortinki liste Ci wysle na Rriva }:-)
Pozdroofko
NARRA

Q_Back / 2004-05-11 08:14:51 /


Nie wiem o jaką cortinę Ci chodzi Mk I, MkII,.. w Kaziowej cortinie MkI była taka zamiana zrobiona. Przekładnia kierownicza znalazła się oczywiście po lewej stronie ale że trochę nie pasuje to kolumna kierownicy jest skrzywiona o jakieś 10 stopni od osi pojazdu, cała deska rozdzielcza jest pozmieniana, dużo wiercenia nowych dziur i spawania starych, ogólnie gra nie warta świeczki, lepiej zostawić kierownicę po prawej albo poszukać czegoś z oryginalnie lewą kierownicą. Nigdy taka przeróbka nie dorówna oryginałowi

Abo!GOP! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-11 16:28:36 /


Chodzi o Cortine MK5.

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-11 18:12:15 /