logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Capri "Tok Szok"

Capri "Tok Szok"

Znalazłem na video troche historii Polsatowskiej program p.Najsztuba i p.Żakowskiego "Tok Szok".
Mniej wiecej ok. 1997r.to było i takim oto pojazdem Panowie zajeżdżali pod studio przez ładnych parę miesięcy na wizji.........
Sądze ze młodsza część Caprikowej widowni klubowej tego nie pamięta.
Caprika znałem z opowiadań mojego wuja który go nota bene m.in. sprowadził z niemiec, dwulitrowy "Sondermodell" z 82r. OHC (wtedy jeszcze!!), kręciła sie w swoim czasie ponoć po Raszynie u jakiegoś Gościa z Polsatu a jeszcze z 3 lata temu widziałem ja u chudera na placu ale już w kiepskim stanie.... Chuder pamiętasz, opowiadałem Ci o Tok Szoku, no to patrz, i cos dopisz od Siebie.

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-04 00:59:27 /


c.d.

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-04 01:03:01 /


Ja za to świetnie pamiętam czołówkę tego programu i poszukiwałem wielokrotnie na youtube za fragmentami Tok-Szoku.... ale bezskutecznie .... gdybyś znalazł gdzieś fragment gdzie da się odczytać tablicę ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-04 01:13:38 /


Tablica żaden problem ale ten samochód ponoć potem przechodził jakieś beznadziejne metamorfozy, wymiana tapicerki tzn uszycie nowej (właściciela pomysły), zmiana silnika na V-ke...
Chuder coś będzie wiedział gdzie jest dziś i czy jest, bo u niego stało kiedys ale tylko po głośnikach w tylnej półce poznałem Capcia bo juz tamtego nie przypominał wogóle...... nawet Chuder nie wiedział wtedy.

Jak to można auto zeszmacić prze pare lat, a wiem ze jak w czasach "tok szoku" Wujas go przywoził to była igiełka !!

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-04 01:20:50 /


Aha no i właściciel oczywiście zmienił kolor auta !!!
.... nie bedę wymieniał nazwiska ale często w Polsatowskich programach widzę Go w spisie treści.

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-04 01:23:40 /


Ja również pamiętam tą czołówkę gdy jeszcze nie kumałem że to Capri i zawsze sam początek był najfajniejszą częścią programu :D

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-04 14:49:26 /


A po co nowy wątek, mało to "capri w TV" i podobnych?

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-04 19:58:20 /


Tego juz nie ma w TV ;-p Podobnie jak nie produkują Capri ...

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-04 20:27:23 /


Ciekawe co dzisiaj się dzieje z tym Capri?

radzieckii / 2010-01-04 21:09:49 /


No właśnie ciekawe - znając tablice rej. może ktoś by potwierdził, że to jakiś egzemplarz co już odszedł - albo jeszcze żyje ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-04 21:15:06 /


Chuder....... on na bank coś wie.

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-04 22:48:43 /


Chuder wie czy nie wie.....
Miał w tylnej półce tak idealnie pasujące głośniki, na początku był R4 potem 2.0V6, właściciel (kurcze ochrona danych ale co tam...) - p. Grzegorz Wiecha z Raszyna.

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-07 23:01:39 /