logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » wnętrze » Jak sa samontowane linki wewnatrz siedzenia ?

Jak sa samontowane linki wewnatrz siedzenia ?

Witam
Mam pytanie jaka jest droga linek wewnatrz siedzenia w Capri Mk III. Urwala mi sie linka ktora sluzy do osuwania siedzenia okolo 20 cm od mocowania na dole, gdzies wewnatrz siedzenia i nie wiem czy da sie to naprawic jakos domowym sposobem czy nie obejzie sie bez wizyty u tapicera, ktory rozbebeszy siedzenie?

Pozdr, PA

Piotra Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-04 19:46:50 /


Ciekawe czy Mysza cos napisze...

mario75 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-04 20:19:30 /


Linka na górze jest zapięta na taki sam system krzywego druta jak na dole. Wymontować się da samemu bez tapicera, tylko trzeba trochę odwagi :) Do dorobienia nowej linki będziesz już niestety potrzebował raczej pomocy jakiegoś fachowego zakładu, co się tym para.

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-04 22:11:02 /


Ja miałem skręconą zerwaną linkę na takie coś jakby kostkę elektryczną i dawało radę ;-) trochę się zdziwiłem rozbierając fotel - ale w sumie rozwiązanie proste i skuteczne.

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-04 22:15:11 /


No podejrzewam ze z wymontowaniem dalbym sobie rade ale czy nie rozbierajac (rozpruwajac) siedzenia da sie to pozniej zamontowac???

Pozdr, PA

Piotra Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-05 12:54:42 /