logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » www.capri.pl » Moderacja po raz enty

Moderacja po raz enty

Przepraszam szanowne grono za grzebanie kijem w mrowisku, ale nie wyrabiam nerwowo od jakiegoś czasu.
TO NIE JEST PRÓBA LINCZU NA MIKE'U
Mike, pliiiissss. Popatrz na innych modów - nie widać, nie słychać, robią swoje. Ty jesteś obecny w każdym wątku, łącznie z 3Mowskimi (bądź sobie, ale kurna MERYTORYCZNIE). Ja, po wstaniu od kompa, BOJĘ SIĘ ZAJRZEĆ DO LODÓWKI, BO MI Z NIEJ WYSKOCZY MIKE!!!
Wiem że masz wiele do powiedzenia, ja też taki jestem. Widzę i staram się panować nad swoją ekspansywnością. Ty też spróbuj. Chcesz być kolejnym Zakrzakiem? On też musiał zawsze w każdym wątku się odezwać. A teraz go w ogóle nie ma.
Mike, nic nie mam do Ciebie, poza twoją NADOBECNOŚCIĄ na forum.
Moderator ma być niewidoczny ale odczuwalny, a nie widoczny i nieodczuwalny. A tak jest w twoim przypadku. Zamiast ukręcać durne dyskusje i oftopiki, sam grzebiesz kijem w mrowisku i wywołujesz kontrowersyjne dyskusje absolutnie nie na temat. OK, musisz to wszystko czytać, bo taka Twoja rola. Ale czy musisz każdy przeczytany wątek co dzień znaczyć jak mój pies latarnię koło której codziennie chodzimy? Czy nie zauważasz że w tych intensywnie znaczonych przez Ciebie wątkach zaczyna śmierdzieć jak przy obsikiwanej przez mojego psa latarni?
LITOŚCI!!!!!

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-05 09:21:47 /


Przepraszam ale czy nie mogłeś tego elaboratu wysłac drogą mailową do zainteresowanego, bezpośrednio?
Nie kumam, co ma na celu to działanie? Czy teraz mamy zrobic listę niezadowolonych z faktu, że Mike się zaczął ostatnio udzielac?
Ja cenię w ludziach dwie rzeczy: wiedzę i umiejętnośc przyznania się do błędu. Jakoś w wypowiedziach wspomnianego delikwenta nie widzę braku żadnej z wymienionych cech.
Ale może się też przestanę odzywac bo powstanie kolejny wątek...

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-05 11:16:30 /


a znasz pojęcie "listu otwartego"?

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-05 11:20:59 /


Że zacytuję za Wikipedią:

"List otwarty - tekst interwencyjny napisany przez autora (lub sygnatariuszy) w formie bezpośredniej do szerokiego grona odbiorców, np. do mieszkańców, podany do publicznej wiadomości (np. poprzez publikację w prasie) w celu zwrócenia uwagi opinii publicznej na przedstawianą sprawę lub wymuszenie zajęcia w tej sprawie (określonego) stanowiska przez adresata listu."

Zwracam uwagę na określenie "do szerokiego grona odbiorców". Ja widzę jedynie wyrzut w kierunku Mike'a stąd moje zaciekawienie intencjami autora.

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-05 11:26:17 /


Wiecie co???? Zaglądam coraz rzadziej na to forum bo żal mi dupę ściska jak czytam to co się tu dzieje...

Dobra robota chłopaki... zniechęcajcie ludzi dalej!

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-05 11:36:51 /


Eeee tam. Jak to w dobrym małżeństwie - kilka razy do roku potrzebna jest "kłótnia" aby oczyścić atmosferę :) A tak w ogóle : Gdzie jest teraz zazwyczaj błyskawiczny Mike? :)

Śmietan / 2010-01-05 11:55:33 /


Dobra, koniec. Jeśli Mike coś będzie chciał dodać, to odblokuje wątek.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-05 11:57:42 /


Byłem sobie w Lublinie .... w trasie ....

Ok , jeśli tak moja obecność tak strasznie komuś przeszkadza to już się pakuję jak zrobiła to spora większość ludzi która przestała się czuć tu dobrze .... do dziś wydawało mi się , że co tam - i nie wiedziałem czemu stąd odeszli , że tą stronę budujemy MY ... posiadający stare Fordy i piszący co tam myślimy w danym temacie.... pamietam też czasy kiedy na forum było drętwo - przez tydzień było najwyżej 100 postów i nic się nie działo a kolejne tematy umierały jak muchy pod wymierzoną w nie packą ....

Przykro mi też , że stałem się jakimś aktywnym moderatorem do którego można na gadu napisać i w razie czego poprawi, doradzi, pomoże ....... jakby mi to było do szczęścia potrzebne - ale doooobraaaaa ...

Przykro mi , że jest mnie wszędzie pełno i nie jestem tak zabawny jak kłótnie Zakrzaka i Sticha ... może gdzieś zgubiłem tą granicę przyzwoitości aby ugryźć się w język i nie pisać już więcej... możliwe - nie zaprzeczę .... ale sposób i metodę zwrócenia uwagi (nigdy żadnej nie usłyszałem jeszcze od nikogo) uważam za dość niemiły i napewno nieoczekiwany z tej akurat strony.

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-06 00:16:13 /


Wątek jest zamknięty, brak możliwości jego kontynuacji.