logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » odrzuty » Jak umieścić parownik BRC pod budą? Pilna sprawa...

Jak umieścić parownik BRC pod budą? Pilna sprawa...

Mam dylemat bo chcę założyć gaz BRC do Vectry B 2.0i rok 1997. Gazownik poradził mi wywalić oryginalną obudowę filtra powietrza i założyć filtr stożkowy. Coś czuję, że facet chce pójść na łatwiznę. Samochód ma klimę(czytaj: obok filtra powietrza przewody sztywne do skraplacza).Tak na oko nie bardzo gdzie indziej to upchnąć. Czy parownik musi być ułożony rownolegle do kierunku jazdy? Czy jeśli ułożę go prostopadle (w poprzek samochodu) to przyspieszanie nie będzie deformować membrany? Jest to poważny problem bo w tym modelu naprawdę jast mało miejsca pod maską na wmontowanie reduktora.
Prosze o wasze opinie i spostrzeżenia.
Pozdrawiam wszyskich pomysłowych ludzi.

RafałD / 2004-05-12 16:23:01 /


przy ostrym hamowaniu samochod zgasnie poprostu jak bedziesz mial prostopadle do kierunku jazdy

Kriss_MustangII / 2004-05-12 16:49:27 /


A co to za samochod Ford Vectra? :-)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-12 17:43:54 /


Bliski krewniak Opla Granady ;-)

Ramboost Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-12 17:50:22 /


Dobranoc.

Mysza liil (EM) / 2004-05-12 18:25:41 /


Ludzie nie róbcie sobie jaj i nie zapychajcie forum gównianymi tekstami.
Nie szkoda wam czasu na bezsensowne zajmowanie miejsca. Potrzebuję informacji, a nie jakichś dzieciakowatych tekstów. Wynocha na forum dla neandertalczyków.
Tu chcą pisać normalni ludzie i nie psuć mi całości i ciągłości tematu.

dziękuję

RafałD / 2004-05-13 08:01:25 /


więc polecam lekturę
http://www.capri.pl/terms-of-use.php

zwłaszcza pkt: 1,6 i ostatni podpunkt w 9

potem jeszcze raz przeczytaj swój post, zastanów się czy trafiłeś na odpowiednią stronę i nie czyń tego więcej ...


ps. i nie opierdlaj ludzi za to, że mają dość tych, którzy regulamin mają głęboko w dupie

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-13 08:17:57 /


Z całym szacunkiem jeśli kolega zauważył , że na forum wypadało by pisac z sensem to i pewnie zauwazył że forum jest o STARYCH FORDACH , a nie bynajmniej Oplach i to plastkiowych.Jedynym Twoim dorobkiem na tym forum jest zadanie jak najbardziej idiotycznego pytania szczególnie w aspekcie regulaminu który powinienes przeczytac podczas rejestracji na stronie.Wypowiedzi innych kolegów miały Ci delikatnie zwrócić uwage że to nie miejsce na Twoje problemy , a Ty czujeśz się jeszcze obrażony ???

bogdanw Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-13 08:18:11 /


poszukaj sobie sam odpowiedzi na swoje pytanie....

http://www.capri.pl/services/forum-category.php?cat=l

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-13 08:20:12 /


Jednak te forum jest dla neandertalczyków. Normalny interauta odsyła
gdzieś indziej, bo może popłądziłem. A tu jakiś palnat pyta co to za Ford Vectra
Jakby debil nie wiedział że chodzi o opla. Banda ograniczonych idiotów i
mnie tu regulaminami straszą. Pojabało was na maxa.

RafałD / 2004-05-13 10:11:37 /


Odejdź w pokoju i nie grzesz więcej :)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-13 10:33:34 /


normalny internauta czyta regulamin forum zanim cos na nim napisze...
myśle, ze MK powinien zrobić mały test na inteligencję przed pierwszym zalogowaniem...;-)
NAARA

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-13 10:44:26 /


No niestety gość się nie zorientował że to forum starego Forda, można mu by to było wybaczyć, ale to słownictwo - żenada. Dziękujemy więc.
Rzeczywiście można wzmocnić warunki rejestracji - oprócz testu na inteligencję proponuję jeszcze dyktando, jak za starych dobrych czasów szkoły podstawowej ...

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-13 11:00:26 /


jestem za dyktandami !!!! moge je nawet ukladac ;)

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-13 11:08:43 /


uuuuuuuuu......
jak segal zacznie układać dyktanda to przestanie nam przybywać nowych użytkowników :->

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-13 11:14:18 /


pewnie też odpadnie kilku już obecnych ;D

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-13 11:21:54 /


eeeeeeeeeee..... lepiejbez dyktand bo moja ortografia "często" szwankuje mam "dys...." coś tam a niechciał bym opuszczać tak zacnego grona jakim są fanii FORDA
POZRO

kokon / 2004-05-13 11:29:16 /


To "zacne grono" właśnie zostało zaliczone do neandertalczyków więc nie martw się o ortografię, bo jak twierdzą naukowcy, ci to nawet mówić nie umieli, a co dopiero pisać.
Odnośnie postów typu: "Chcę założyć spojler od Opla do BMW - jak to zrobić" to niestety, nie da się ich uniknąć, bo każda automatyczna weryfikacja założona przez MK będzie w jakimś stopniu niedoskonała.
Dlatego dobry jest pomysł poruszony w wątku dotyczącym propozycji zmian na stronie o utworzeniu "Grupy Cenzorskiej" pod egidą MK, która na bieżąco mogłaby blokować bezmyślne wątki czy też wyrzucać głupie, lub nie na temat, ogłoszenia.


A parownik w Vectrze? Pewnie jakoś da się założyć :-))

Ramboost Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-13 11:50:31 /


ughaghuj akadsjhsjdf jhsdsghsgfdasdwhgh xzhcgxzjf fdsahgfdhsa...to po neadertalsku do p.RafałaD jak rozpoznał nas to pewnie w naszym języku tęż jest rozeznany:P

>>>>Dla reszty <<<< tylko nie dyktanda bo będę musiał siedzieć ze słownikiem a i tak znając moje zdolności to byków będzie nasadzone:)
Ale test na IQ by się przydał:P
Coś w stylu "Jakie to forum??""Co przypomina Ci ten niebieski owal??"

gilmor / 2004-05-13 12:30:41 /


Mam dylemat bo chcę założyć karabin maszynowy z Mi-24 do Capri III 2.0 rok 1979, zeby dziurkowac plastikowe vectry. Blacharz poradził mi wywalić oryginalną obudowę filtra powietrza i założyć filtr stożkowy. Coś czuję, że facet chce pójść na łatwiznę. Samochód ma V6(czytaj: pod maska silnik a nie naped kosiarki).Tak na oko nie bardzo gdzie indziej to upchnąć. Czy karabin musi być ułożony rownolegle do kierunku jazdy? Czy jeśli ułożę go prostopadle (w poprzek samochodu) to przyspieszanie nie będzie deformować tasmy amunicyjnej? Jest to poważny problem bo w tym modelu naprawdę jast mało miejsca pod maską na wmontowanie karabinow maszynowych.
Prosze o wasze opinie i spostrzeżenia.
Pozdrawiam wszyskich pomysłowych ludzi.

http://win.www.airwar.ru/weapon/guns/yakb12-7.html

;-)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-13 12:33:48 /


a jaką to szybkoszczelność i czy np.szybsze Ople Calibry też można ciachać bo w grani może tylko wystarczyło by kilka dziur na mocowanie tylko zrobić oczywiście zastosowałbym ten przyrząd bo po co mi wiertarka:P

gilmor / 2004-05-13 12:37:13 /


O szybkoszczelności już było na forum:

http://www.capri.pl/services/forum-thread.php?id=3c540ed12ae7f
http://www.capri.pl/services/forum-thread.php?id=3d16e8608aef0
http://www.capri.pl/services/forum-thread.php?id=3fb9ee7f61851

Kolega Gilmor powinien najpierw przeszukać archiwum, a dopiero po upewnieniu się, że pytanie nie było zadanie, zadawać je, a skoro pytanie jest nowe, to założyć nowy wątek, a nie podpinać się z Calibrą pod pytanie o Vectrę. :-))

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-13 16:32:41 /


Przepraszam najmocniej a w ramach pokuty 10x regulamin przeczytałem:))))

gilmor / 2004-05-13 17:45:19 /


post pod tytulem "dowcipy :)next generation ;)"
to pikus
a smialem sie ........
zrywam boczki :)
buuhahahaaaaa
i jeszcze je smieje jak sobie przypomne :)
mysle ze czasem taki czlowieczek porusza nas na stronce i dostarcza ciekawej rozrywki
wiec czemu z niej rezygnowac
przeciez smiech to zdrowie :)

a co do testow ortograficznych to raczej zly pomysl
ja jestem pszecif

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-13 21:02:49 /


regulamin święta żecz szczegulnie jak jest sie w posiadaniu OPLA granady lub OPLA mustanga :))))))))

kokon / 2004-05-13 21:09:01 /


Wątek jest zamknięty, brak możliwości jego kontynuacji.