logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zawieszenie » jakie felgi stalowe z granady Mk1

jakie felgi stalowe z granady Mk1

Pytanie do urzytkowników granatników Mk1. Otóż chcem w swojej Mk2 założyć takie kołpaki jak na fotach(właśnie od Mk1). Nigdzie w necie nie mogę znaleźć wzoru felgi na którą by one pasowały. Jeśli ktoś wie jak wyglądają to bardzo proszę o foto abym wiedział czego szukać.
Muszę ze wstydem przyznać że nie wiem nawet jak mogą wyglądać. Na standardowe stalówki od Mk2 niestety nie pasują.

woz Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-13 11:03:15 /


gdzies mialem takie 2 stalowki... sa inne niz w mk II przed liftingiem, takie bardziej plaskie, z fasolkowymi otworami dookola blisko zewnetrznego rantu. Jak znajde to wrzuce fote, mam nadzieje ze to o te chodzi.

Mysza liil (EM) / 2004-05-13 11:16:45 /


Napisz do Reniferka. Ma Consula(Consula/Granadę) w "Nasze samochody" i on ma takie fele z takimi deklami.
Powinien pomódz.

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-15 21:40:35 /


Segal! POMODZY! :)

Mysza liil (EM) / 2004-05-15 22:00:04 /


Mysza, czemu panikujesz? Tylko trzy ciężkie błędy ortograficzne widzę w powyższych tekstach, do tego dwa razy mała litera na początku zdania i kilkanaście interpunkcyjnych. Świadomego łamania reguł nie liczę, bo takie są zasady, braku polskich liter na klawiaturze też nie. W normie wszystko, IMHO. :-)

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-17 18:38:23 /


To zdecydowanie nie jest mormalne;)
Mysza i Rafał, zaraz wam podeślę regulamin:] To forum jest od pisania o Capri a nie o jakichś mało istotnych błędach w pisowni.

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-17 18:54:50 /


bledy w pisowni owszem sa istotne, bo jak sie potem czegos szuka to trzeba na rozne sposoby wpisywac np. wahacze i "wachacze", zbieznosc i "zbierznosc" etc.
polskich znakow to czasami lepiej nie uzywac, bo potem u niektorych sa tzw. "krzaki" , w zaleznosci jakie kto ma iso.

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-17 22:19:55 /


wracając do tematu felg :)

Pablo Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-18 07:37:56 /


Bardzo proszę o jakieś większe foto. Na tym powyżej słabo widać.

woz Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-31 22:47:12 /


trochę się zeszło, ale musiałem pojechać, nowe foto zrobic, itp :-)

Pablo Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-18 10:25:48 /


Ogromne dzięki. O to mi włąśnie chodziło, tylko gdzie ja takie felgi dostane,heheheh?

woz Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-18 13:42:13 /


ja grande kupilem z tymi felami, kapselki do nich zgjąłem z grandy na zlomie pod Łodzią - niestety pare lat temu. ale kto wie moze tam jeszcze są. Złom obczaiłem na drodze od poznanianki, zaraz za zjazdem na Zgierz.
Jak ktoś jest z tamtych okolic to moze wytłumaczy ci lepiej :)

Pablo Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-18 14:51:52 /