logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » IV Spotkanie RedCar 19 - 20 Czerwca br

IV Spotkanie RedCar 19 - 20 Czerwca br

W dniach 19 - 20 Czerwca 2004 roku , odbędzie się spotkanie sympatyków samochodów marki Ford. Zapraszam wszystkich Ford-maniaków do przyjazdu na spotkanie , które i tym razem odbędize sie w Janowcu nad Wisłą. Atmosfere podgrze moc naszych silników ,a nieprzewidywalność atrakcji które będą tworzyły się same zapewni jak zwykle wspaniałą imprezę w plenerze doliny Wisły.
Nie jest to ZLOT tylko SPOT - co za tym idzie Impreza jest nielegalnym spotkaniem wszystkich zwolenników Forda. Zachęcam do pokazania że i nasze pokolenie potrafi się organizować , oraz bawić spokojnie
W myśl Polskiej konstytucji :

WOLNOŚCI I PRAWA POLITYCZNE

Art. 57.
Każdemu zapewnia się wolność organizowania pokojowych zgromadzeń i uczestniczenia w nich. Ograniczenie tej wolności może określać ustawa.

RedCar Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-17 14:51:08 /


pokaz wzorowego opisu w jezyku HTML :D

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-17 14:53:21 /


nie wiedziałem że tu nie działa HTML

RedCar Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-17 14:53:56 /


www.rcs.hk.pl

RedCar Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-17 15:01:11 /


a teraz już wiadomo :-)
fakt - html pierwsza klasa :-)))

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-17 15:05:50 /


Właśnie dlatego html nie działa - raz że byłoby tu kolorowo jak nie przymierzając na przeciętnym phpBB, a po drugie - żeby pisać html-a to trzeba go opanować. Pozwoliłem sobie to poprawić ...

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-17 15:05:52 /


czy ktos z 3M składu ma zamiar dojechac do Janowca?? z checia sie za kims powlokę

Maciasek_3M / 2004-05-17 16:12:51 /


mmmm Janowiec, kurde wiadomo juz ze ten rok jest bardzo cienki, przynajmniej dla niektoorych z Nas, fajnie by przyjechac i nagiąć troszke prawo nielegalnymi wyścigami, które dobrze pamietam z poprzedniej edycji ...to był mój pierwszy raz, mam ogromny sentyment do Kazimierza i Janowca...
deklarowanie sie z moich ust jest pozbawione sensu bo w tym roku dałem ciała jezeli chodzi o zloty i spotkania }:/ ...

ale postaram sie...
pozdro

starrsky / 2004-05-17 16:20:44 /


buuuuuu a ja wyjezdzam 19 czerwca :(

Jabol / 2004-05-18 10:14:40 /


No i co z tą imprezą ??

Przecież się nie rozerwe na to i na Driv'n'roll :))))))

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-14 20:32:58 /


http://www.capri.pl/forum/409f2588d128d

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-15 12:05:41 /


co do janowca to przeciez jest i bedzie
zaplanowane dawno
a to ze wawa sie wcina !!!!!!!!!!!
NIC NA TO NIE PORADZISZ
red car, ja i jeszcze pare innych osob z Lublina zapraszamy do Janowca

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-16 00:30:18 /


no ja już zadecydowałem... bede na 100%, a że bede tam u Was po raz pierwszy to może jakies szcegóły? tzn. gdzie w tym Janowcu? o której godzinie? a może jakaś małą liste obecności zrobimy, bo w sumie to juz niewiele czasu zostało... organizatorzy...

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-16 10:29:47 /


witam wszystkich :-)
jak wszystko dobrze pojdzie to moze pojawimy sie caprikiem i taunusem
Jakoś was tam znajdziemy heheheh
wiec do zobaczonka w 99%
pozdrowionka

melonik

melon / 2004-06-16 10:36:09 /


ja auto mam w prochu :( ale jak zdąże złożyć to chętnie się pokarze :))

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-16 11:21:21 /


Wojdat kiedy masz zamiar uspokoic swooj zalosny ton - szczekaczu?

Od kiedy pamietam to Janowiec konczyl sie w niedziele popoloodniu i o 19nastej juz tam po nikim nie ma sladu. Ale ty nigdy nie byles na zadnym zlocie w Janowcu wiec skad niby masz o tym wiedziec. Uwierz mi ja sie tobie nie mam gdzie wciac.

Koncze bo znoow jakis smrood poleci. Idz robic te swoje badania socjologiczne, pobiegaj sobie po miescie i popytaj ludzi co sadza o tym watku.

}: I

a to ze wawa sie wcina !!!!!!!!!!!
NIC NA TO NIE PORADZISZ

Q_Back / 2004-06-16 16:00:38 /


W miare wszystko tam opisałem.:

http://www.capri.pl/forum/409f2588d128d

RedCar Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-16 17:15:32 /


hehehe
ja zwad nie szukam i nikomu nie dodaje "ksywek"
ale jak sie wejdzie w Qpe to zaczyna wydawac intensywniejszy odor
a Ty widze lubisz to roznosic , wiec sam sobie pobiegaj, ale w koncu ktos Ci powie ze cos z Toba nie tak , a wysoko glowy , dlugo nie ponosisz

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-17 01:14:06 /


Słuchaj Wojdat, Twoje komentarze powinny nieco zmienić ton. Najlepiej od zaraz. Po pierwsze Wawa się nie "wcina", tylko wkłada zaangażowanie w organizację czegoś w taki sposób jak się da najlepiej. Pewne okoliczności i terminy wynikają z rzeczy na które się nie ma wpływu, więc zanim napiszesz "wcina się" powinieneś się upewnić że wiesz o czym piszesz. Owszem, nie jest to optimum że dwie imprezy się nachodzą, ale nie dało się inaczej. Za to mam nadzieję że da się inaczej odnosić tu do innych, bo ostatni komentarz nawet jeśli musiałeś wydusić, to do takiej korespondecji jest tor prywatny, tutaj całą resztę g obchodzi Twoja osobista opinia o kim innym. Rozumiemy się ? Będzie dobrze.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-17 01:36:37 /