logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » kupowanie samochodu » Czy zna ktoś te pojazdy?

Czy zna ktoś te pojazdy?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8699991

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11231603

Zna ktoś te pojazdy,oglądał je,warto nie warto etc? :)

Pzdr

Xanax / 2010-01-21 20:13:22 /


Chyba sie przewinely na forum gdzies kiedys...
A takie pytania o autka to raczej dawaj w ogłoszeniach...

PiotrekGran Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-21 20:16:28 /


W szczególności jak podajesz link.

dirk Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-21 20:18:11 /


Niebieski http://www.capri.pl/car/2603&img=large
Później trafił do 3M. Skun chyba coś wie na jego temat.

Srebrny pochodzi ze Szwecji. Szwedzi dbają o auta.

Po zdjęciach to oba są do konkretnej blacharki.
Srebrny się nie może sprzedać już chyba z 1,5 roku. Jest trochę za drogi jak za stan który oferuje.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-21 20:33:44 /


nadkola z niebieskiego zrobiły z niego wanne na kółkach...sorry ale tak mi sie zawsze kojarzył jak go widziałem.

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-21 20:43:58 /


Dlaczego wanne?

Xanax / 2010-01-21 20:50:58 /


znowu nie czytasz , bo tak mi sie kojarzy. Przyjrzyj sie na zdjecia jak te nadkola nie naturalnie odstają. Ktoś chciał go chyba poszerzyc i moze na 7 calowych felgach z et bliskim zera to wygladalo jeszcze jakos tak przy kazdej innej malej feldze z et dodatnim wygląda strasznie pokracznie i wiesniacko. Przednich lamp nawet nie chce komentować.... Kiedyś liczyłem że to capri odżyje ale przez ostatnie 2 lata sie wiele nie zmieniło...

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-21 21:35:47 /


Srebrny wygląda na dobrą bazę na ładne oryginalne Capri - i ta czerwona tapicerka... Dziwię się, że nikt go nie wziął przez tyle czasu

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-21 22:03:01 /


Nie wiem,może przez ten majtkowy niebieski nie widzę tych obszerzek.Jeśli jest to tylko dobrze zrobione,mnie przeszkadza.X-pack to to jeszcze nie jest,ani żadne UFO.

Wysłałem prośbę do obydwu o dokumentację fotograficzną stanu samochodów,ze szczególnym uwzglednieniem blachy.

pzdr

Xanax / 2010-01-22 00:30:27 /


Tak wogóle dobry "nick-name" biorąc pod uwagę kontekst zabawy w stare fordy ;)

cypis Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-22 02:31:06 /


Jeśli już kupisz tego srebrnego to daj znać proszę - chętnie kupię cały środek. Jest zbyt dużo warty i zbyt ładny, żeby ciąć go pod głośniki, modyfikować i zdekompletować. To wg mnie też nie jest auto dla Ciebie (tylko się nie obrażaj - to jest moje zdanie). Ten egzemplarz ma szansę na oryginała bez większych kombinacji (cena zakupu + 20 tysięcy na kompletną blacharkę i lakier + rejestracja + standardowe duperele i jest jak z fabryki).

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-22 08:37:11 /


Hm....
Kolega uwrażliwił mnie na parę innych modeli YT klimatycznych....
Oprócz Capri MK III najbardziej odpowiadałby mi Opel Rekord D/Commodore B.
Ciężki wybór.Zobaczymy.

Xanax / 2010-01-22 17:20:30 /


idź w ople... najlepiej w mantę.

michalch83 / 2010-01-23 09:12:56 /


Xanax z Twoich wypowiedzi wnioskuje, że w temacie YT to jesteś nowy. Taka więc moja rada: Nie spiesz się z podjęciem decyzji i nie napalaj za bardzo na jakikolwiek egzemplarz, bo wtopisz. Z pierwszym YT to wtopił prawie każdy z nas. Po zakupie okazywało się jaka to padlina. Przyjedź do Poznania na YTP w marcu, obejrzysz około 100 YT, załapiesz klimat itd. Samo auto to nie wszystko, bardzo duże znaczenie ma klimat zlotowo-klubowy i życie towarzyskie powiązane ze wszelkiego rodzaju dziwnymi akcjami i spotkaniami.
Jak załapiesz zajawkę to wtedy zaczyna się zabawa. Wyjazdy na zloty, miliony $$$ wydawane na auto. Dylematy czy za 150PLN kupić nowe sworznie czy parę spodni, bo w szafie została już tylko jedna po ostatniej wymianie silnika na Torze Poznań.
ITD.....

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-23 10:19:05 /


Dred nie wysilaj się. Kolega celuje w inne klimaty, bo najwyraźniej woli żeby mu "częsło budom" na światłach. Jak ktoś jest ślepo zapatrzony w cycki Pameli to innych nie będzie widział :):)

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-23 16:38:49 /


Panowie zejdźcie z chłopa.
Xanax, nie to, żebym z ciebie ciągnął łacha, ale czy jechałeś kiedyś kapciem?
Podejrzewam, że nie. Otóż i problem. Najpierw przejedź się ostro po zakrętach, a później przejedź się np E21 z podobnym mocowo silnikiem.
Otóż jazda capri nawet z silnikiem 1,3 to istny hardcore. Samochód się nie prowadzi, nie hamuje. W zasadzie jazda nim to kontrowanie tego co samochód robi, a nie kierowanie.
Dlatego powinieneś posłuchać chłopaków, pojechać sobie na YTP i popatrzeć czego tak na prawdę oczekujesz od swojej nowej zabawki.
Życzę powodzenia w zakupach.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-23 18:35:21 /


potwierdzam Capri to specyficzny w prowadzeniu samochód,jeżdżę na co dzień różnymi samochodami i na coś tak dziwnie ( zaje.......e) jeżdżącego jeszcze nie trafiłem.

karolb863 Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-25 22:12:50 /