logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » sklepy,warsztaty,fachowcy » Szukam mechanika lub kogos kto sie zna na silnikach v8 ?

Szukam mechanika lub kogos kto sie zna na silnikach v8 ?

Witam !
Posiadam pewnego potwora ktorym jest camaro v8 i szukam kogos z okolic kielc lub samych kielc kto by mi pomogl zmienic rozrzad w tym aucie i ktoby mial jakie kolwiek pojecie wieksze odemnie!

Jesli sa tacy ludize prosze odezwijcie sie!


pozdrawiam

camaros / 2004-05-18 12:01:02 /


po pierwsze: zmień proszę nick. Występuje już tutaj jedna osoboa o nicku "camaro" i łatwo jest Was pomylić.

po drugie: http://www.capri.pl/terms-of-use.php

i po trzecie: http://www.capri.pl/services/user-info.php?id=154

a poza tym nie wróże Ci dobrze :-)

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-18 12:21:07 /


a czy to jest problem wymienić rozrząd? odkręć pompy, zdejmij paski klinowe i koła pasowe wału, odkręć dekiel i wyjmij koła zębate z łańcuchem... być może potrzebne będą ściągacze... pewnie trzeba będzie wyjąć silnik...

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-18 12:44:58 /


Przede wszystkim poszukaj kogoś kto ma takiego lub innego Camarosa jak ty. Jeśli wogóle wychodzisz z domu to na pewno nieraz widziałeś jakiegoś na mieście. Może warto było by poznać właściciela i wymienić z nim doświadczenia?
Poza tym to popatrz do listy kontaktów i napisz maila do kogoś z twojej okolicy. Może pomoże a może doradzi. Trudno żeby ktoś z drugiego końca polski na forum Forda Capri tłumaczył ci jak wymienić łańcuch rozrządu w Camaro.

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-18 13:45:44 /


dzieki za cieple przywitanie.... dla rozwiania waszych watpliowsci ....

Widze ze club ten niebardzo milo wita posiadaczy innych wynalazkow, ale widocznie tak musi byc..jesli chodzi o nick to byc moze moja wina zaraz to naprawie .

A czy slowa???/>>> a poza tym nie wróże Ci dobrze :-)


Kornik [2004-05-18 12:21:07]

jak mam odbierac jako grozbe czy jak? bo niebardzo to rozumiem?





a czy to jest problem wymienić rozrząd? odkręć pompy, zdejmij paski klinowe i koła pasowe wału, odkręć dekiel i wyjmij koła zębate z łańcuchem... być może potrzebne będą ściągacze... pewnie trzeba będzie wyjąć silnik...


Zoggon [2004-05-18 12:44:58]


a zebys wiedzial ze jest problem z wymiana , bo w innych auktach nie bylo to tak skomplikowane jak tu i gdyby bylo to proste to mechanicy u ktorych bylem a objezdzilem cale kielce nie abli by sie tka tej wymiany!..... a propo silnika nie trzeba wyciagac!



Przede wszystkim poszukaj kogoś kto ma takiego lub innego Camarosa jak ty. Jeśli wogóle wychodzisz z domu to na pewno nieraz widziałeś jakiegoś na mieście. Może warto było by poznać właściciela i wymienić z nim doświadczenia?


- no nie wiem po cyzm sadzisz ze ja nie wychodze z domu ale twoja sprawa a poza tym w kielcach sa tylko 2 takie autka a wlasciciel tamtego autka to laik wiec niebardzo wie wogole oco chodzi!
Poza tym nie wiem cyz wiesz ale w tym kraju zyje bardoz malo ludiz zyczliwych wiec jakby dalo rade znajsc kogogs kto ma taka furke lub wie cos na taki temat i inny to bym nie pisal u was na forum!!

A poza tym nie wymagam od kogos ze szczecina zbey mi opisywal wymiane rozrzadu tylko tak jak w poscie napisalem Kielce lub okolice....


pozdrawiam was .... i naprawde dziekuje za bardzo mile przywitanie ....





camaros / 2004-05-18 14:06:43 /


doprawdy cieszę sie że przywitanie na forum debrałeś jako miłe :-)
I dobrze że dziękujesz za taką a nie inną forme przywitania, uwierz mi, mogło być gorzej.
A mojego zdania: :..a poza tym nie wróże Ci dobrze :-)
..." nie musisz traktować jako groźby ( starałem się zaakcentować to "uśieszkiem" na końcu, ale widocznie nie odebrałeś tego takjakbym sobie życzył), ale jako ostrzeżenie że sporo tematów niezwiązanych ze starymi fordami kończy się "jeżdżeniem" po autorze wątku, zamykaniem tematu i przymusowym czytaniem regulaminu.Tylko tyle...

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-18 14:22:45 /


po pierwsze podałbyś rocznik tego Camaro

po drugie proponuje zajrzeć na www.flamingwheels.pl albo poszukać klubu f-body
jak podasz to znam kogoś ze Skarżyska kto moze Ci pomóc :-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-18 14:23:24 /


camaros: skoro to jest skomplikowane, to napisz w czym leży problem? których śróbek się nie da odkręcić, bo nie bardzo rozumiem? Jeśli piszesz na forum forda, po przeczytaniu regulaminu, to możesz spodziewać się odpowiedzi w oparciu o silniki forda, a nie chevroleta, pozatym który to rocznik tego Camaro?

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-18 14:23:38 /


"camaros"
Masz gleboko nasz regulamin ktory powinienes przeczytac, a pewnie szybko kliknales dalej wiec nie dziw sie ze nie witamy Cie z otwartymi ramionami

swoja droga jest to jeden z najprostszych silnikow i chyba trafiles do kiepskich mechanikow

Zoggon i inni, jak k...wa chcecie byc tacy uczynni i odpowiadac na posty ktorych tu nie tolerujemy to istnieje priv

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-18 14:56:59 /


no wiec tak rocznik tego auta to 1991 5.0 !!

bylo by fajnie gdybys jakos mnie skontaktowal z tym gosciem ze skarzyska!
a poza tym to www.fbody.org.pl cyz tez inne klubowe strony to ja znam i niestety musze was zasmucic ze po tych objawach ktore mam to wiekszac fanatykow nie jest w stanie mi powiedziec coto mzoe byc jedni stawiaja na rozrzad inni na cos innego a jeszcz einni na cos calkiem innego! a przeciez nie rozbiore calego silnika bo mzoe okazac sie ze to pierdola!

do waszej strony napisalem tylko dlatego ze kiedys tez mialem forda bylem w klubie forda ! a poza tym capri to tez w pewnym sensie wynalazek wiec to mnie sklonilo!!


i po pierwsze nie mam zadnego regulaminu gdzies w du...., bo go czytalem tylko szukam pomocy w kazdym klubie ktory mniej wiecej tez istnieje dzieki wynalazka!silnik byc moze i jest prosty tak samo jak i wiekszosc prostych naszych polskich fachowcow!
wiec .... szkoda by dyskutowac


dziekuje za zrozumienie i odpowiedzi!
a wy tacy co nie lubicie obcych !

OBCY NIE ZNACZY ZLY = zreszta polska to zacofany kraj wiec niema sie czemu dziwic ! u nas slowo akceptacja znacyz tyle samo co zgnoic.... bo on z innego klubu...

jelsi macie miec wieksze problemy przezemnie ze piszecie mi tu odpowiedzi a nie gdzie indziej to bardzo prosze na maila szakalv8camaro@op.pl bede bardzo wdzieczny

camaros / 2004-05-18 16:08:24 /


nikt nie mówi że nie lubimy obcych.. ale musisz też zrozumieć nas.. regulamin jest po to żeby nie pojawiały się kwiatki typu

DAWOO NEXIA I JEJ GAZ http://www.capri.pl/services/forum-thread.php?id=40535f7795a7e

super Cienias też z gazem
http://www.capri.pl/services/forum-thread.php?id=40a63f316f851

i cała masa innego g... zupełnie nie na temat.. regulamin powstał po to żeby wyeliminować takie kwiatki bo było ich coraz więcej...

tak więc nie dziw się z ostrą krytyką Twojego wątku o FORDZIE CAMARO (sic!)! niestety ze znanych źródeł wiadomo mi ze takiego auta nie ma i nie było...

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-18 18:11:01 /


taka mi się myśl nasuneła, że zjebka nowego forumowicza nie jest zła pozwała mianowice wyeliminować osobników, którzy nie bedą w przyszłości działac poprawnie na forum Capri.pl, juz dużo osób dostało zjebke na poczatek, a przetrwali tylko najsilniejsi, którzy potrafili sie dostosowac do klimatu panującego na tymże forum.

Gurden Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-18 18:58:07 /


spoko chlopaki rozumiem to taki zwyczaj hehe!!

Sluchajcie nie mam nic zlego na celu i nei amrtwcie sie nie ebde zasmiecal wam forum a tak poza tym to sie rpzymierzam do fordzika!

Hm ale jak narazie mam problem z moja 2 bestia!! cZYli v8 !

pozdrawiam
wszystkich

camaros / 2004-05-18 20:39:44 /


Capri nie ma rorządu z łańcuchem - V4 i V6 mają na kołach zębatych - R4 mają na pasku - jedynie co to Mk1 do 72 wystepowała z kentem R4 (1.3 i 1.6) rozrząd napedzany łańcuchem o ile wiem to takich aut są 2 sztuki max tutaj .... wiec nie dziw sie, że cieżko Ci pomóc skoro nie ma to nic wspólnego z posiadanymi przez "nas" Caprikowców silnikami - skoro wiekszośc robi właśnie takie silniki jak ma .. ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-18 21:13:51 /


Mysle ze tutaj na forum byc moze "Kawaler" moze Cie gdzies nakierowac W Kielcach jest pewna dziewczyna "Marzena" ktoora tez jest dosc zaangazowana w Camaro chyba jest jej mail na Flaming wheels i byc moze zna kogos kto sie dobrze zna na takich motorach. W 100licy gdzies na Trakcie Brzeskim chyba wzdluz wisly jak sie jedzie na otwock moze ktos bedzie znal adres jest Mechanik co sie zajmuje nietypowymi silnikami i przeroobkami.
Pozdro
NARRA

Q_Back / 2004-05-18 22:34:45 /