logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Capri 3.1 440KM w Motorvision Classic

Capri 3.1 440KM w Motorvision Classic

Cześć!

W tym tygodniu na kanale TVN Turbo puszczany jest odcinek Motorwizji Klassik z relacją z jakiś wyścigów youngtimerów z Austrii. Kolesie poginają różnymi autkami, ale mnie oczywiście zainteresowało jedno z jeżdżących tam Capri (bo było ich kilka). Autko ma silniczek 3.1 Cossi o mocy 440KM. Full respecta, ale niestety do mety nie dojechało......
Widział to ktoś jeszcze? Czy wiadomo coś więcej o tym autku?
Pozdr,

Bartłomiej Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-21 12:01:09 /


tak, ja widziałem jak pochłaniałem poranny pokarm przed wyjściem do pracy :-)

kiedys też coś było o starch fordach i prowadzący przemieszczał się błękitną MK I. Złożył też wizytę w "Oldcarsie" :-)

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-21 12:12:36 /


ta jedyneczka ... klasa
pozycze ją na miedzianą }:]
jeszcze kilka lat a Perany cos takiego zbudują heh
pozdro

starrsky / 2004-05-21 12:55:26 /


jeżeli już mówimy o motovision classic to był też odcinek z Capri RS2600
coś mi sie wydaje że trzeba dziś pooglądać tvn turbo

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-21 14:12:55 /


Na tefałen właśnie jacyś kamikadze zabijają się na szlifierkach... Ale widziałem tego 44o konnego caprika. Brzydal wyjątkowy (uppss, narażam się), ale ogień pod machą konkretny.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-21 23:51:34 /


Już się usprawiedliwiam - brzydal, bo nie lubię obniżonych i poszerzonych do granic niesmaku. Lubię naturalizm. Tak już mam.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-21 23:53:13 /