logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » żółty capri mkIII Z MOTOREM 2,6 sprzedałem kiiedyś do krakowa

żółty capri mkIII Z MOTOREM 2,6 sprzedałem kiiedyś do krakowa

witam zagaję o takim capri które ogłaszałem już bardzo dawno temu chyba 2003r. kupił je gość z krakowa który pracował w takim nieautoryzowanym serwisie land rovera pod krakowem, ktoś coś widział wie może co się z nim dzieje jak wygląda czy jeździ czy na żyletki poszedł

danek Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-19 21:43:09 /


ktoś coś wie widział , mam nadzieje że nie wylądował w krainie wiecznych autostrad

danek Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-20 17:45:53 /


Chyba potem mial silnik v8 , startowal w PC o ile mnie pamiec nie myli. Jest obecnie strasznym trupem .

Classmobile / 2010-02-20 17:51:49 /


o qrwa to szkoda, widziałeś może jakieś foty czy coś bo chyba go na capri.pl nie ma

danek Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-20 18:26:05 /


http://www.capri.pl/user/1425

to chyba ten gość jak źle nie pamiętam

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-02-20 19:39:53 /


toto to:



zdjęcia nie moje

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-02-20 20:53:40 /


chwilę tu nie zaglądał...

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-02-20 21:33:04 /


Oglądałem tego kapcia u gościa pod domem jakieś 3 lata temu i tak jak pisze Class - mega trup, ale wtedy pod domem miał jeszcze drugiego kapcia i to była dopiero straszna kupa.

kicok Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-02-21 08:48:26 /


to jest ten gość a na profilu ma zdjęcie jak stoi w komorze silnika tego caprysa co mu sprzedałem ale myślałem że poważniej chłop do sprawy podejdzie:) to była dobra baza do zapodania konkretnego samochodu.

danek Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-21 11:31:46 /


i koła widzę że nie te miałem tam bardzo rzadki model felgi nie pamiętam co to było ale jak dałem ogłoszenie to wszyscy za kołami dzwonili a nikt za bryką. ostatni telefon miałem ze trzy lata po sprzedaniu:) to musiały być dobre

danek Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-21 11:34:09 /


Czarne V8 ze zdjęć było zrobione na innej budzie, a żółta o której piszesz chyba dalej stoi w Wieliczce pod Krakowem i rzeczywiście miała rewelacyjne 8-calowe minilighty. Kiedyś był plan odbudowania tego wozu ale raczej nic już z tego nie wyjdzie.

Gacu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-02-21 12:08:13 /


mam fotkę jedną jak stał na podwórku u mojego Ojca widać kawałek koła nawet

danek Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-21 13:17:27 /


Minilite, nie są rzadkie, no może u nas. W Anglii można kupić nowe jak i używane.

dirk Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-21 14:04:44 /


no masz a my w angli czy we polszy dla mnie wtedy były rzadkie raz że nigdy więcej takich nie widziałem a dwa że w 2003 roku to generalnie polak anglię to raczej tylko na mapie widział a emigracja się troszkę później zaczęła.

danek Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-21 19:11:20 /


Ja byłem w UK w 2000 roku i widziałem aż 3 Capri na miesiac pobytu :-P Mk1 2 sztuki i troszkę wrośnięte Mk3 do sprzedania za 450 Ł ...

sporo osób z klubu siedzi w Anglii od dawna (wyjechali przed 2004 rokiem)...

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-02-22 00:06:54 /


w takim razie życzę wszystkim co siedzą w Anglii żeby mogli wrócić i spełniać marzenia w Polsce a nie na obczyźnie

danek Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-22 12:41:18 /


dziekuje...ale mysle, ze nie potrzebne zyczenia-bo nie kazdy postanowil zmienic kraj zamieszkania dla "realizacji niespelnionych marzen"...i nie dla kazdego karta przetargowa sa pieniadze :D pozdrawiam

on_the_run Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-22 17:20:04 /


widzę że niektórych duma rozpiera że są na emigracji, no tak to co ja burak się będę tu odzywał, u mnie patriotyzm jest wrodzony rodzinnie więc ludzkie dla mnie bardzo mieszkanie tam gdzie się urodziłem mój dziadek spierdalał przed pierwszą wojną do stanów z cała swoją rodziną, kiedy wojna się skończyła dziadek wrócił do polski bo tak jak mi kiedyś powtarzał ni chuja się dobrze nie czół w Chicago wszyscy jego bracia i siostry tam zostali a on w 20toleciu międzywojennym wrócił do polski przeżył drugą wojnę ubecje sbcje ormo zomo i inne gówno umarł w 85 z uśmiechem na ustach bo zrobił to w Polsce. Ja Przyjaciele emigranci mam wasz londyn w chełmie i jest mi tu wspaniale więc jak ktoś mi chcę weprzeć że tam jest lepiej to sory ale w ni chuja nie uwierzę. Nie jestem jakimś narodowcem ale tu mi dobrze więc nie zazdroszczę. Pozdrawiam i szacun dla wszystkich w UK i innych Demoludach. Keep on rocking

danek Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-24 00:40:39 /


Czy ja właśnie przeczytałem najdłuższe zdanie świata? Pierwsza kropka w czwartej (u mnie) linii...
Więc teraz wykaż się swoim patriotyzmem i przepisz powyższe używając wielkich liter i znaków przestankowych oraz usuń wulgaryzmy.

Konar / 2010-02-24 00:49:17 /


ma m do w dupie to jest rock nie dyktando:)

danek Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-24 01:10:39 /


Wiele osób z różnych powodów nie mieszka tam gdzie się urodziło i nie ma to nic wspólnego z patriotyzmem .... a pisanie , że ma się w d... język polski i nie okazuje mu szacunku hmmmm sam pomyśl o czym świadczy ;-)

Nawet Ci na obczyźnie bardziej szanują nasz język i uczą niego swoje dzieci ...



Też życzyłbym wszystkim którzy wbrew swoim pragnieniom siedzą na obczyźnie aby w tym kraju żyło się lepiej i aby mogli wrócić do rodziny i w nasze strony jeśli mają ochotę ... niestety sytuacja w wielu przypadkach jest taka , że ludzie muszą ruszyć w świat lub mają do wyboru klepać tutaj biedę ...

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-02-24 01:30:24 /


danekcapri...coz moge napisac :D
kraj krajem, nie wypieram sie, nie "ucieklem" jak to jest sugerowane wielu osobom postnawiajacym zobaczyc jak jest na innym podworku...
po prostu budzisz sie pewnego dnia i stwierdzasz, ze czas na zmiany...mieszkalem tez w Australii i Kenii przez pewien czas i stwierdzam , ze dobrze miec jest szanse porownac zycie na planecie :D , ale nigdy nie uciekalem przed niczym ani w poszukiwaniu lepszego zycia...chyba nie jest to az taka zbrodnia byc ciekawym???
a tak poza tym to bywam w polsce dosc czesto-nawet 2 razy w miesiacu bo mam w kraju rodzicow, rodzenstwo i wiele przyjemnych wspomnien...takze prosze o zmiane podejscia do tzw. "emigrantow"...wkoncu sprowadza nas tutaj motoryzacja a nie skrajny patriotyzm :D
keep on rollin'

on_the_run Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-24 17:48:46 /


no właśnie więc nie wiem dlaczego ktoś przeprowadził na mnie atak:) szacun dla wszystkich caprimaniaków

danek Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-24 20:41:29 /


Sam przeprowadziłeś na siebie atak twierdząc, że jesteś patriotą a nasz ojczysty język masz w d.... ;-) Te dwie rzeczy nie idą w parze ...


Ale widać że równy z Ciebie gość - interesować się losami auta które kiedyś się miało i sprzedało .... sentyment i tęsknota ... oj jak dobrze zna to każdy kto miał kiedyś fajnego Forda i niestety sprzedał :-/

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-02-24 21:54:57 /


Dawno mnie tu nie bylo
dla sprostowania tego postu
to posiadam dalej obydwa capri
czarny niestety jest w stanie tragicznym
a zulty czeka w cieplym i suchym garazu na lepsze czasy

Raszyn / 2013-10-25 19:45:28 /


felgi tez mam

Raszyn / 2013-10-25 19:46:15 /


Pamiętam byłem w 2006 r. oglądać te samochody, już wtedy były w słabym stanie :)

kicok Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-10-27 18:21:04 /


w 2006 to mogles widziec tylko czarnego bo zulty byl w kornatce tak ze nie gadaj ze BYLY w kipskim stanie

Raszyn / 2013-10-27 23:29:12 /


rzułty :)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-10-28 00:11:48 /


Regularnie wracając z Land Serwisu Różaną widzę resztki Twojego auta :)

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-10-29 19:22:47 /


Były obydwa na podwórku

kicok Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-10-29 19:28:55 /


jeśli żółty stoi w garażu, a w garażu jest kupa innych części ( w tym z opla i BMW) to widziałem to auto.

magic Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-10-29 21:06:22 /


no dokladnie rzolty stoi w garazu z czesciami do opla manty i z resztkami do manty
ostatni sie zastanawiam nad sprzedaza tego capri bo go szkoda a moze ktos zrobi z niego jakis pozytek

Raszyn / 2013-10-30 20:26:04 /