logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » gosc

gosc

jak zapatrojecie sie na nowe osoby na zlocie

kameleon / 2004-05-25 18:39:06 /


Spoko, nie mam nic przeciwko, im więcej osób wie o Capri, tym więcej Capri być może zostanie uratowanych od przetopu. A horyzonty myślowe trzeba poszerzać (o nowe znajomości)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-25 18:48:18 /


No zależy jeśli jesteś gościem który ma agitować nas do zakupu jakiejś kosiary z trzy cylindrowym ultra hiper economicznym silnikiem to hmmm raczej nietrafiłeś :/ Wszyscy mają już hiper ekstra fury z hiper ekstra odpowiednio spalającymi silnikami:)

gilmor / 2004-05-25 19:07:13 /


Myśle że normalnie - nie wiem jak wiekszośc wiec nie bede sie za kogoś wypowiadał ale dużo Capri/ innych podobnych zmienia czasem właściciela wiec i nowi ludzie przybywają do klubu ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-25 19:14:58 /


Ja odpowiem za śiebie, każdy jest mile widziany bo każdy z nas kiedyś był nowym i gdyby nie miłe przyjęcie to by nas tu nie było!!

A później każdy już pracuje na swoja opinie sam....jak to w życiu :P

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-25 20:12:58 /


inaczej sie w sumie nie da (jakby to dobrze przemyslec) i kazdy z nas byl kiedys nowy :) a skoro sie nawzajem jakos znosimy ;) to znaczy ze nie jest najgorzej.

Jabol / 2004-05-25 23:34:45 /


A ja nie mam zdania-sam jestem nowy:P

Trophy Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-25 23:49:46 /


Dziwne pytanie. Wyczuwam niepokój związany z próbą zapoznania się ze starymi wyjadaczami strony. Co niektórzy na forum naprawdę sprawiają wrażenie ajkby mieli cię zjeść na śniadanie, na real są łagodni jak owieczki lub baranki.:)
Może to wyglądać dość ostro na forum bo zazwyczaj się młodych gnoi , ale na zlocie jest pełna kultura (no chyba że nowy wleci bokiem i skasuje starszym dopieszczone fordy wtedy lincz a potem lancz, grill, kiełbaski z piwem :) )
Na zlocie spoko, rozmowy, zapoznanie, integracja, oglądanie auto nowego.

Albi_Poznan / 2004-05-25 23:51:05 /


Przyjedź na najbliższy zlot ze zgrzewką. Zachowuj się jakby Ford był najlepszą marką na świecie. Zadawaj dużo pytań na które każdy będzie mógł wyczerpująco odpowiedzieć. Co chwila wzdychaj (uff, ach).
Po pierwszym zlocie będziesz najbardziej popularną osobą.
A co do nowych osób - ja niestety od samego początku byłem stary :(

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-26 00:05:12 /


hehe ja pamiętam jak byłem "nowy":) pierwsze moje gryźliny, jak browar w siatkach stawiałem:) wtedy jeszcze nie wiedziałem komu a i oni na mnie głupio patrzyli:)
ale im więcej zlotów zaliczysz tym starszy bedziesz..hehe
ostatnio po paru latach doszedłem wreszcie komu w Janowcu dałem się przejechać swoim pierwszym Capri - Q_back-owi - jaki ten świat mały:))
Pozdrawiam

jagoolmk2 / 2004-05-26 00:14:24 /


Nie pękaj, Oni tylko tak wyglądają

kejpi Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-26 06:54:15 /


Nawet jak się pojawisz srebrną Hondą Civic to cię nikt nie zje, sprawdzone :)

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-26 10:46:03 /


Taa... te Gryzliny sa pamietne ;) Jagool przyjechal Punto i sie pytal mnie czy go wpuscimy na zlot... a ja przyjechalem osobowym z Olsztyna :D He he, bylo super. No i mnie Maciasek odwiozl do domu.

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-26 11:24:29 /


jesteśmy straszni, a piana bije nam z pysków jak z beczki piwa... po Gryźlińskich przejażdżkach w bagażniku Wawki :)
Nie lubimy tylko durnych pomysłów i wybryków.
pozdro

P.S. czy już definiowaliśmy pojęcie "durne"? ;)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-26 16:02:58 /


hehe pamietam Kufelek, od tego czasu zmeżniałeś, wyrosłeś :)
to byl tez moj pierwszy raz chociaz moze drugi ??
stare dzieje...

Maciasek_3M / 2004-05-27 09:37:59 /