logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Spotkania CAPRIKOWE lata 90-te Wa-wa

Spotkania CAPRIKOWE lata 90-te Wa-wa

W drugiej połowie lat 90 tych Warszawskie Capriki zjeżdżały się jak pamiętam na ul. Ostrobramską do McDonalda? Ma ktoś jakieś zdjęcia z tego okresu ?!

Albo z jazd sparingowych na Bemowie lotnisku ?
Że o wyścigach na czas po mieście w dzień z punktu A do punktu B już nie wspomnę.

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-03 17:30:11 /


A wydawało mi się, że mam długo Caprika... he he

Konrad vel smasher Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-03 18:32:13 /


Konrad,
pierwszy "zlot" był w ówczesnym Heinekenie- dzisiejszej chyba Banja Luce, a były to czasy, kiedy "zwoływanki" na zlot odbywały się przez telefon zwany dziś stacjonarnym, a o innych nikt nie słyszał, nie mówiąc o komórkach z aparatami i 17 trylionami pixeli :).Rzeczywiście parę razy zagościliśmy w McD na Ostrobramskiej ale nie pamiętam nikogo z aparatem.
Słowem- nie sądzę, żeby ktoś wtedy na zlotach robił zdjęcia- ja w każdym razie (a raczej bywałem na większości) nie mogę się doszukać w pamięci faktu sporządzania przez kogoś doumentacji fotograficznej. Natomiast z późniejszych spotkań fotki są na stronie.
BTW na pierwszym "zlocie" było 6 samochodów, w tym JEDEN (sic!) 2.8i !!!!!
....o żesz ty w ząbek czesany, ależ ja się stary zrobiłem.....
pozdrowienia

Yendrek Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-05 00:54:13 /


Dla wyjaśnienia powiem , że Heineken był przy Puławskiej na wysokości Woronicza czyli nie tam gdzie Banja Luka. Była tam pentla tramwajowa jadąc w kierunku centrum Puławską. Teraz nie ma ani pętli , ani pubu. Wiem co mówię bo tam byłem , ale fot nikt nie robił.

Kongres Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-05 08:15:05 /


Z Heinekena to nawet mam zdjęcia dlatego nie pisałem o tym miejscu.
Ale fakt już tego budynku brak.
Trzeba by Macieja Borka wypytać co i jak kiedyś było, on ma ponoć trochę zdjęć? Na Krasińskiego nr.20 zawsze stały u Niego jakieś Capriki "importowane" w tamtych czasach....

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-05 08:58:58 /


jak macie jakieś zdjęcia to umieścić trzeba - chętnie zobaczę początki zamiłowania Caprikami w Polsce

Mirek K. / 2010-04-05 12:44:07 /


Kongres.... to był późniejszy Heineken- pierwszy to właśnie Banja Luka, a pierwszy "zlot"- jesień 1994, chyba początek listopada.
pozdrowienia

Yendrek Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-05 22:22:26 /