logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » PCK » Instalacja gazu sekwencja V8, ubezpieczenia

Instalacja gazu sekwencja V8, ubezpieczenia

Się kupił Explo z serii trzeciej, 4.6l, teraz trzeba go zagazować solidnie :)
Co innego kupić co innego tankować.
Prośba dotyczy namiarów na godny polecenie warsztat montujący gaz na sekwencji do silników większych niż Fiat Punto, oczywiście Poznań.
Nie chcę wybierać losowo z netu, a słyszałem, że montaż instalacji do V8 to nie to samo co R4 (wielkość, ilość, wydajność) i wolał bym żeby jakiś pan Henio nie uczył się na moim przykładzie :)
Nie chodzi o tanią placówkę, chodzi o solidne założenie odpowiedniej instalacji w warsztacie który miał styczność z czymś podobnej wielkości i paliwożerności.

Jeśli macie znajomego agenta PZU to możecie też podesłać, bo OC+AC się przyda a nie chcę wykupić a później nie odzyskać w razie czego odszkodowania (jak w internetowych ubezpieczycielach).

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-06 21:06:56 /


Na gaziku to ja się nie znam, a ubezpieczenia znośne są tu:

http://www.cuk.com.pl/

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-06 21:13:30 /


pilnuj tylko gaziarzy żeby jak najbliżej wtryskiwaczy benzyny powiercili wkrętki od wtryskiwaczy gazu,najlepiej obok nich,a nie z góry w kolektor,bo ni cholery to nie będzie jeździć i żreć jak smok:)

kozi Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-06 22:43:13 /


Proponuje odezwac sie do Taz'a. Ostatnio mi mowil, ze ma jakiegos rewelacyjnego fachowca, ktory specjalizuje sie w gazowaniu amerykancow i robil mu poprawki w jeepie.

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-06 22:47:34 /


Jeśli chciałoby Ci się jechać na Śląsk, to mam dobrego gościa, ostatnio gazowal Cayenne-a, także myślę, że da radę.

Czorny Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-06 23:09:10 /


Sorry, że ot, ale aż nie mogę się powstrzymać. Nie ma jak to kupić Cayenna i zagazować :-D Świat oszalał.

dirk Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-06 23:14:37 /


Też mnie to totalnie dziwi ;D Przeca jak Cię stać na kajena, to oczywiste jest, że na waszke do niego też. No tak, ale są jeszcze kredyty... ;)

Curtis_Capri Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-06 23:58:31 /


No co, polacy kupuja duzo kajenow, przeciez trzeba sie pokazac na miescie no i przed sasiadem.
A ze kredyt na ilestam lat, a w bagazniku gazownia, zeby sie tym dalo jezdzic, to sasiad nie musi wiedziec :D

Nowy lans:
- Mam kajena
- Ja tez
- Bede go splacac 15 lat
- A ja tylko 12, bo zalozylem gaz i bedzie mnie stac na wieksze raty
- łooo...

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-06 23:58:49 /


tez sie dziwilem, ale oczczednosc wynosi ok. 70zl/100km, a gosc uzywa auta do jazdy na co dzien. Zreszta niewaznie, przeciez to gejowoz.

Czorny Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-07 00:05:02 /


Polecam pana od jepa. z cayennem też nie miał problemów. Zadzwoń, podam Ci numer.

borys / 2010-04-07 00:06:07 /


a życie sobie...
Zawsze kulałem z kolesi którzy podjeżdżali nowym klamotem, odrzucali łańcuch z klaty i dzwonili po tankowanie gazu.
Ale na obronę mam fakt, że Explo ma 8 lat, kto zna to wie że faktycznie nadszedł czas rodzinnego wozidła, a że bank okazał się przyjazny to budżetowi postanowiłem pomóc gazem. Dla równowagi jak tylko przyjdzie chwila żeby zająć się Essim w pierwszej kolejności wyjedzie z niego gaz :) niestety nie pasuje do Explo.
Dojazd do pracy mam 100km w jedną stronę, codziennie, więc chyba każdy zacisnął by zęby i zagazował, bo kalkulacja wychodzi okrutnie...

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-07 00:08:39 /


Nie chcę być zbyt rygorystyczny ale wątek jest o gazie (nie bardzo mile widzianym na tym forum) a poza tym nijak nie dotyczy klasycznego forda. Niech sobie zostanie ale nie rzucajcie się potem jak na forum trafia debil, który "wygooglował" : Gaz w V8 i trafi na nasze forum mówiąc, że on w swoim bmw ma v8 zagazowane i jest bardzo zadowolony czy inne takie historie.

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-07 08:07:26 /


oczywiście, poczekam do jutra na ew. podpowiedzi i proszę o likwidację wątku z dniem 15.03.2010 aby nie kusić google :)

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-07 08:53:26 /


No to jak to jest watek o gazowaniu bmw v8 to wlasnie jestem na etapie wyboru lpg , a wstydzilem sie zalogowac na forum BMW. Na szczescie capri wyszlo mi na przeciw :) .

Classmobile / 2010-04-07 10:31:09 /


Jezeli chce Ci sie przejechac do stolicy to jest fachowiec ktory gazuje Imprezy bardzo skutecznie (WRX i STI tez) - widzialem wykresy i u mnie tez gazowal. Jak jestes zainteresowany to daj znac. Podam namiary.

jakr / 2010-04-07 11:02:37 /


Mati, generalnie gdzie nie szukałem na forach, to wszyscy zgodnie polecali firmę Rodan na Tyminieckiego (0-61 656 27 52) będącą autoryzowanym instalatorem BRC.
BRC sekwencja jest w BMW rodziców (silnik R6) i działa to miodnie (aczkolwiek instalacja montowana zupełnie gdzieś indziej, przez poprzedniego właściciela).
Terminy w Rodanie w sumie też sugerują, że raczej nieźli są i na brak klientów nie narzekają. Nie mniej z własnego doświadczenia trudno mi coś powiedzieć, bo u nich nie montowałem jeszcze nic. Bazuje jedynie na opiniach innych. Właściciel wydawał się jednak dość sensowny.

Jak koszt samej instalacji nie są dla Ciebie aż tak ważne, to możesz zawsze szukać zakładów montujących instalację Prinsa. Nie mniej, dobra sekwencja BRC jest naprawdę bardzo godna polecenia, a tańsza.

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-07 11:24:07 /


Cytuję:

"oczywiście, poczekam do jutra na ew. podpowiedzi i proszę o likwidację wątku z dniem 15.03.2010 aby nie kusić google :)

Mati_Poznan Wyślij wiadomość Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-07 08:53:26 / zgłoś do usunięcia 0"

To jeszcze moderator ma za ciebie pamiętać, tak? :)
Daj znać konkretnego dnia mailem mi, albo innemu modowi, to się usunie.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-07 11:29:35 /


Mati, mam tą niesłuszną markę w fałósemce, gaz sekwencja BRC. Absolutnie żadnych problemów. Naprawdę pod nogą nie czuję różnicy gaz-benzyna. Jeżeli chodzi o instalkę - to BRC. Instalatora nie podpowiem. Swoją musiałem poprawiać po paprakach.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-07 14:28:45 /


stag 300 / keihin - idealnie i taniej niz BRC

Mysza liil (EM) / 2010-04-07 15:12:41 /


też mam staga 300 i smiga,wtryski magicjet i jakiś mały tłokowy parownik,do staga oprogramowanie za free na stronie producenta więc w razie W można sobie samemu wpiąć i zdiagnozować

kozi Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-07 20:01:38 /