logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » cena blacharki

cena blacharki

witam
moze ktos wycenic tak wstepnie jak obecnie ksztaltuja sie ceny nastepujacych uslug (najlepiej woj maloposlkie).

interesuje mnie remont blacharski tzn usowanie starej warstwy lakieru (paskowanie ew calej budy), ew spawanie jezeli trzeba.
oraz koszt ew malowania.

pytam w imieniu kolegi a wiem, ze na Was mozna liczyc.
przepraszam jezeli pytanie bylo na forum (ostatnio bylem na nim bardzoo dawno niestety).
dodam, ze auto jakie jest do zrobienia to MG chyba cos kolo 68 rocznik

pozdrawiam

Grzegorz D. / 2010-04-18 23:52:11 /


Odezwij sie do użytkownika Zapek
http://www.capri.pl/user/4877

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-18 23:59:29 /


Co do piaskowania i spawania mozesz napisac do Maroo. Jest solidny i robi to dobrze. Cos tez lakieruje , ale nie wiem jak z terminami.

Classmobile / 2010-04-19 00:16:48 /


Ew ostatnio wiozlem alfe do blacharki , gosc zostawil mi wizytowki. Za zrobienie auta ktore caly mialo tylko dach . a reszta w strzepach powiedzial panu 4000.Nie wiem jaka jakosc wykonania , ale odbieralem od tego samego typa mondeo po uderzeniu czolowym i bylo bardzo spoko.

Classmobile / 2010-04-19 00:25:29 /


jak ma być solidnie tak jak z fabryki to koszt minimum 15 tys zl a nawet 25-30 wszystko zależy w jaki stanie jest auto i co do niego trzeba dokupic. Naprawa solidna za 4-5 tys zl z lakierem nie istnieje zwłaszcza jeżeli chodzi o auto zabytkowe lub youngtimera.

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-19 07:56:24 /


Mi się nawet nie chciało tego komentować Chuder.
U mnie wygląda to tak.
1. Piaskowanie ok 1500zł
2. Blacharka 30-40zł/h, koszt całkowity od 5000 do 14,15tys. zależnie od stanu i dostępności części blacharskich.
3. Zabezpieczenie podwozia materiałami najwyższych lotów 3-4tys
4. Lakierowanie od 3500 w górę, zależnie od materiałów i wielkości karoserii.
5. Ewentualna kataforeza to około 15tys, ale to opcja dla twardzieli.

Karoserie przyjmuję rozebrane chyba że ktoś się liczy z kosztami rozbierania, które mogą sięgać 2 tys.

Zbierając do kupy zrobienie kiepskiego nadwozia będzie kosztowało około 20tys.

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-19 11:56:58 /


Czyli nawet z twojego wpisu potwierdza sie ze wykonanie BLACHARKI za 4000 jest jak najbardziej mozliwe. Inne media-inna sprawa.

Classmobile / 2010-04-19 12:23:47 /


chuder a Twoje powiedzenie przyjdzie kit bedzie git;D;D

MłodyFC Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-19 21:48:53 /


to powiedzenie odnosi się do trupów na handel i plastików bolesne ale prawdziwe :-)

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-19 22:12:02 /


dzieki za odpowiedz

auto jest naprawde w b.dobrym stanie. nie ma dziur (przynajmniej niewidac)
to co widac to kilka pecherzy pod lakierem i odpryski lakieru od kamieni.
jezeli byla bo koniecznosc naprawy jakiegos elementu wtedy pewnie wymiana na nowy (w uk dostepne sa wszystkie czesci do tego MG).

auto moglo by byc dostarczone juz rozebrane
i odebrane przygotowane do malowania lub pomalowne

Grzegorz D. / 2010-04-19 22:55:25 /


Grzegorzu , ale to każdy mówił że auto nie ma dziur itp.. ja też , teraz kiedy patrzę na to co się dzieje u Zapka to dopiero widać ile jest do zrobienia :)
Pozdrawiam z życzeniami sukcesów :)

cortinas !G.O.P! / 2010-04-20 07:05:23 /


ja właśnie odebrałem auto od renowatora fakt że nie trzeba było piaskować i wogóle było w niezłej kondycji ale wyeliminowano wszekie ogniska rdzy podwozie zdarte do zera i odnowione zakonserwowane na wieki zmiana koloru malowanie elementów typu zderzak itd. no i 5500pln zapłaciłem i to tak po znajomości, ale trzeba przyznać że auto wygląda jak nowe tylko że to Chełm a nie małopolska ale masz 350km:)

danek Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-20 09:07:36 /


Ale to jest likwidowanie ognisk rdzy które widać , za jakiś czas wyjdzie Ci na nowo wiele rzeczy których widać nie było. I wyjdą tak samo w Chełmie czy w Katowicach jak i w Krakowie.
Jak nie wypiaskujesz to się nie dowiesz.
Pozdrawiam :)

cortinas !G.O.P! / 2010-04-20 14:47:36 /