logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » off-topic » Potrzebna osoba z Krakowa lub z okolic dysponujaca samochodem...

Potrzebna osoba z Krakowa lub z okolic dysponujaca samochodem...

Zamierzam coś kupic w okolicy Krakowa ale niestety jestem z Poznania, bezpieczniej bedzie jak zapładzę za czas osobie która pojedzie zobaczy oceni i jak będzie oki zapłaci za towar.... nie tak bardzo pilne... chętnych dysponujących czasem i mogących pomóc proszę o kontakt na mail: computer4321@wp.pl
Chcących pomóc proszę o odpowiedz na forum...czekam i dziękuję wybiorę ..jeszcze nie wiem jaki to region Krakowa więc wybiore osobę która będzie miała najbliżej, z góry dziękuję...
Zwrócę za koszty związane z tym, moim problemem dzięki...

Albi_Poznan / 2004-06-04 11:29:57 /


Wal na priva albo GG z profilu.
Tylko nie zmuszaj mnie do podejmowania decyzji w Twoim imieniu.
Pozdro.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-04 12:20:18 /


Mam podobyn problemos tyle że poznańniech sie odezwie !!!! Tylko ważne żeby to załątwić dziślub jutro rano!!!!

Prosze na gg: 4550020

Pozdro

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-04 13:34:38 /


Po pierwsze - czasu mam mało, ale jeśli to naprawdę niezbyt daleko, to wal do mnie (mailem, GG, telefonem).

Po drugie - ludzi z Krakowa, w tym chętnych do pomocy, znajdziesz w spisie kontaktów.

Po trzecie - sorry że tak wytykam publicznie, ale ja jakbym miał taki problem, to bym dał ogłoszenie. :-)

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-04 16:22:51 /


Dziękuję osobom które się zgłosiły,
miałem dylemat czy na forum czy na ogłoszeniu,
ale jak mamy sobie pomagać to zadecydowałem, że być może ten post pomoże innym
z góry przepraszam i jeżeli źle uczyniłem to proszę o przebaczenie... :)
Jeżeli faktycznie to temat uważam za zamknięty, odpowiednia ilość osób już się zgłosiła dziękuję.

Albi_Poznan / 2004-06-04 23:43:42 /


Jeśli ta prośba o przebaczenie była do mnie, to przyjęte, przebaczone, puk puk puk. :-)

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-07 16:07:49 /