logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » 3M » chętni na jazde na Torze w Koszalinie (MotoPark)

chętni na jazde na Torze w Koszalinie (MotoPark)

Witam wszystkich 3Mowców,
sprawa jest prosta, jest w Koszalinie Motopark gdzie można "wypożyczyć" sobie tor na wyłączność i pośmigać sobie trochę.

Ceny są następujące:

200 zł/h i jeździ tyle aut ile się chce
lub 2,5 koła i można sobie wynająć cały obiekt na cały dzień

jako że 2 opcja raczej odpada to jadąc np w 4 auta mamy godzinę jazdy w cenie 25 zł,
Koszalin każdy wie gdzie jest, od gdańska jakieś 180 km, ok tyle co do Konarzyn


plan toru wygląda tak:



nie jest to nic nadzwyczajnego ale zabawa może być przednia


Jakby się zebrało kilka osób to myślę że taki mini spocik z pojeżdzawką na torze by się zrobiło...

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-05-27 22:14:58 /


kurde jakieś -nr- mi się wkręciło w tytuł :P proszę moda o małą poprawkę :)

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-05-27 22:16:09 /


Ten tor to dla gokartów jest czy tam się coś rozgrywa czasem ?
Jak 200 zł za godzinę to 4 samochody wyjdzie 50 zł na jeden ;-) Dostępność toru? "Na zawołanie" czy trzeba rezerwować termin na długo przed ?

Ze swojej strony powiem, że opcja bardzo ciekawa. Jakby udało się grupką wybrać, w 6-7 sprawnych samochodów to spokojnie można by na 2-3 godzinki to to wynająć i mieć przyzwoitego TrackDay'a =P

Razz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-05-27 22:31:10 /


Ku*** fakt 5 dych:P ale nie ważne chodzi o to ze cena jest niezależna od ilości aut

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-05-27 22:40:44 /


Jarek mówił że tam coś taniej może wykombinować ;p A proko nie łatwiej zerbac ekipe i gokartami posmigac? :>

angiee / 2010-05-27 22:47:39 /


razz - nie wiem jak długo wcześniej trzeba rezerwować tor,
angiee - może i łatwiej ale mi chodzi o śmiganie naszymi autkami a nie zdezelowanymi kartami,chociaż dla mnie w zasadzie jest wszystko jedno byle by gdzieś pojeździć :P

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-05-27 23:02:35 /


W razie czego od biedy można skorzystać z opcji toru bez wyłączności - 30 zł za osobę na godzinę lub 150 zł za cały dzień. Poza tym piszą, że ceny, które podają są cenami netto.

http://www.moto-park.koszalin.superhost.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=95&Itemid=187

Razz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-05-27 23:15:31 /


na torze często są zawody lub treningi driftowe .... wyglada to wypaśnie ...tor do ścigania sie naszymi fordami tez były ok bo jest techniczny a nie szybki dużo ciasnych zakretów no i patelnia czyli zakręt na ktorym można trenować utrzymanie auta w poślizgu na dłuższym odcinku...pozatym jest to bezpieczny obiekt bo sie wylatuje w duzej mierze w trawe a nei w barierki...:D

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-05-28 01:15:49 /


byłem, rozmawiałem z gościem. Jak się wstrzelimy w jakiś wolny termin na zasadzie "last minute" to ceny są absolutnie płynne i do dogadania. Lepiej dla niego i toru wziąć mniej w ostatniej chwili, niż nie wziąć nic i mieć pusty tor. Poza tym jest jeszcze rozróżnienie na sam tor i na cały obiekt (pole wymiotowe, woda itd.). Gość jest mega konkretny. I lubi stare fordy. Swego czasu chodziła za nim granada 2D :-)
A teraz do Proka:
Żebyś się nie przliczył gadając z gościem o torze. Zauważyłeś ilu jest chętnych na forum a ilu stawia się na miejscu? Bierz przedpłaty i dopiero z kasą w ręku rozmawiaj o torze, bo będziesz sam za cały płacił.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-05-28 07:59:01 /


nie potrzebujemy faktury ani nic a koleś nie powinien bardzo chcieć wystawiać paragonu wiec vat nas nie obchodzi, na razie chciałbym poznać listę chętnych, konkretnego terminu nie wyznaczam na razie i godzin ile tam byśmy spędzili bo to się ustali przy konkretnej liczbie uczestników, wiadomo więcej ludzi więcej czasu trzeba żebyśmy sobie pojeździli, a nie na hurra wjechali na tor bo się pozabijamy :P, niech wpisze się na listę ten kto by preferował jazdę na torze:

1. Proko nr 22 :D

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-05-28 19:24:39 /


1. Prokop nr 22 :D
2. Razz nr 7 :P

Razz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-05-28 19:32:44 /


teraz bedzie kilka imprez zeby sie wyjezdzic ale po sezonie, czemu nie.

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-05-28 20:06:39 /


1. Proko nr 22 :D
2. ras nr 7 :P

nic mi nie dopisuj łobuzie jeden ;)


ptaq dlatego nie ustalam terminu tylko badam czy jest zainteresowanie ogólne

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-05-28 20:52:48 /


1. Proko nr 22 :D
2. ras nr 7 :P
3. SKUN nr.37 no blisko mam :P

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-05-28 21:26:09 /


1. Proko nr 22 :D
2. ras nr 7 :P
3. SKUN nr.37 no blisko mam :P
4. krauzi bo za blisko mam ;)

krauzi Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-05-31 17:34:58 /


fakt że Ty Krauzi i Skun macie pod domem tor, jak zacznie się robić ładniejsza pogoda zaczniemy myśleć na poważnie terminy

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-05-31 20:42:39 /