logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » Regeneracja czy nowe? - poszerzenia błotników z tworzywa

Regeneracja czy nowe? - poszerzenia błotników z tworzywa

Mam takie pytanko...

Dorwałem poszerzenia z tworzywa gumopodobnego, ale niestety są dosyć zdewastowane. Zastanawiam się nad pouzupełnianiem dziur żywicą i włóknem, tylko nie wiem czy żywica się złapie takiego tworzywa.

Drugie rozwiązanie to dać te poszerzenia, które mam na wzór i robić całe nowe z żywicy i włókna.

Jakieś pomysły, rady???

Qba1983 Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-05-31 22:10:01 /


drugi plan mi sie zdecydowanie podoba :) a do czego te poszerzenia ?

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-05-31 22:15:38 /


Poszerzenia nie są gumopodobne tylko plasticzane --- wystarczy im szpachla , specjalny podkład na plastik i czarny mat

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-05-31 22:44:06 /


Kuba, cuerva, jak gadaliśmy, zgłoś się jutro do mnie, dam Ci namiar na Krzyśka lub się z nim skontaktuje na przerwie i powinien Ci zrobić na bazie tych Twoich paści nowe ładne z włókna ;)

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-05-31 22:44:52 /


Się Beddie nie nerwuj bo Ci ciśnienie skoczy :P
Mike - to można normalnie na szpachli wyprowadzić ?

Qba1983 Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-06-01 00:18:17 /


Taaa - ale Ty masz zdaje się przycięte w rogach coś tam mówiłeś .... tam to chyba spawanie plastików + jakiś fragment

Ja swoje nakładki szpachlowałem bo miały wgłębienia w miejscach gdzie były fabryczne śruby mocujące ....

Zresztą pokazałbyś fotki o co Ci się rozchodzi bo tak to troche jak wróżenie z fusów ..

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-06-01 01:40:26 /